Реальні історії схуднення на 60 кг | Журнал про схуднення Slimtoday. ru

Реальні історії схуднення на 60 кг | Журнал про схуднення Slimtoday. ru Дивовижна історія схуднення Яни на 60 кг!

Автор: Slimtoday. ru | Опубліковано: 18.03.2014

Інтерв’ю з дивовижною дівчиною Яною, яка змогла зробити дивовижну преображення,

що заслуговують оплесків!

Якою була Ваша життя до перетворення?

У мене в 6 років було надзвичайно скрутне струс мозку, після якого почалося ожиріння. Вже не знаю, що я там в голові собі скоїлося, але доктора і ендокринологи, безнадійно розводили руками, безуспішно пробившись зі мною. Так чи інакше, я все життя боролася із зайвою вагою різними методами і способами. Починаючи з таблеток, закінчуючи голодуванням по Малахову. Але підступні кілограми йшли і поверталися подвійно…

Так, до 38 років я важила 130 кг!

Можливо це здасться дивним, але я завжди дуже позитивно ставилася і ставлюся до оточуючих і собі, люблю сама себе приколоти, так щоб вже нікому не хотілося цього зробити. Активний відпочинок – сплави на рафтах, туризм, гірські лижі – все це я робила і в 130 кг!

Я завжди користувалася успіхом у чоловіків, з 18 років заміжня, 3 рази офіційно, двоє дітей. Цікаво, але мої чоловіки ніколи не вітали моїх слабких спроб схуднути, тому, заручившись їх підтримкою, я лопала беляшікі і тортики.

Що мотивувало Вас зайнятися собою?

В один прекрасний день я вирішила стрибнути з парашутом, а мене не допустили до стрибка! Гранично допустима вага – 100 кг. А я красуня вагою в 130 ….. Та як так. МЕНЕ і не пустили. Добре, сказала я. Я повернуся на майбутній рік. І повернулася 70-ти кілограмова. І стрибнула! Саме з тим інструктором, який мене не допустив.))))

З чого починався цей нелегкий шлях?

Я прокинулася вранці і сказала собі. «Ти не жереш більше, дівчинка. Ти просто більше не жереш ». На холодильник я повісила свою найпотворнішу фотографію, при погляді на яку мені не просто їсти не хотілося, а хотілося застрелитися. Я застосувала до себе абсолютно всі методики і способи, які знала і пробувала на собі. Це і не їсти після 18-00, і не є більше 1000 ккал в день, пити тільки воду на протязі доби після зриву, і видалення всіх хоч трохи «неправильних» продуктів з раціону. Коротше, легше сказати, що я їла, ніж від чого відмовилася. Стільки помилок на початку, але вони мені допомогли скинути перший «легкий» жир.

Розкажіть коротко про вашу систему харчування

На даний момент, методом проб і помилок, вироблений вірний для мене режим харчування. Це обов’язковий сніданок – складні вуглеводи + білок + прості вуглеводи. Найчастіше це вівсянка з сиром і яблуком. Далі, я їм кожні три години, порціями по 150-200 г. До 14-00 вуглеводи (ніяких булок та солодощів, як ви розумієте, а бурий рис або пюре з кореня селери), після 14-00 тільки білок і клітковина. В основному це куряча грудка з овочами в будь-якій інтерпретації. Я не п’ю спиртного, п’ю багато води, близько 2-2,5 літрів.

Щоб було наочніше, ось мій зразковий денний раціон:

Сніданок

  Омлет з 2-3-х яєць, з 1 жовтком. Молоко 1,5%, 2 ст. ложки, 1 ложка олії (лляне, рижієву, оливкова) Кава чи чай без цукру, із замінником Бутерброд (хліб «Здоров’я», «Бородинський», сир «Ольтермані»)
 • історії схуднення
 • реальні історії схуднення
 • реальне схуднення
 • реальні історії похудання
 • Історії похудання
 • історії схуднень
 • історія мого схуднення
 • реальні поради для схуднення
 • історія схуднення
 • відео історія мого схуднення

Comments are closed!

_0.31MB/0.01772 sec