Ранкова зарядка для схуднення

Ранкова зарядка для схуднення Ранкова зарядка для схуднення: зарядитися щастям і скинути зайве

Ранкова зарядка для схуднення допомагає не тільки скинути зайві кіло, але й прекрасно тонізує.

Ранкова зарядка: починайте день з схуднення

Природно, ніхто не говорить, що ранкова зарядка для схуднення

– це єдиний спосіб позбутися зайвих кілограмів. Ви повинні одночасно змінити свій раціон, включити в нього тільки необхідні організму мікроелементи і вітаміни, а також займатися спортом. Ранкова зарядка для схуднення не тільки допоможе вам скинути зайву вагу, але і зарядить енергією на весь день.

Ранок починається для всіх по-різному, але лише у малого кількості осіб воно починається з зарядки. І це зрозуміло – в метушні мегаполіса і постійному нервовому напруженні практично неможливо думати про підтримці тіла в належній формі. А адже ранкова зарядка для схуднення сприяє підняттю настрою, збагаченню організму киснем і насиченню його ендорфінами – гормонами щастя.

Ранкову зарядку для схуднення можна починати вже в ліжку. Не варто відразу ж після пробудження бігти в душ і робити зарядку. Організм зі стану сну потрібно виводити поступово. Дуже добре відразу після сигналу будильника починати потягуватися, розтягуючи м’язи і зв’язки. Потім скручування – нижню частину тіла повернути в одну сторону, а верхню – в іншу. Для нормалізації кровообігу в судинах і їх зміцнення підходять підтягування ніг до живота. Подібні рухи дозволяють зміцнити м’язи преса і спини, «розім’яти» все мускулатуру тіла і підготувати його до напруженого дня на роботі.

Ранкова зарядка для схуднення: всього 6 вправ

    Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах і починайте піднімати таз на рахунок раз, на рахунок два – опускайте його вниз. Повторіть вправу 10 разів.

Також лежачи на спині, піднімайте випрямлені ноги під кутом в 90 градусів. Утримуйте так ноги, а потім повільно опускайте їх на підлогу. Повторіть цю вправу 5 разів. Наступна вправа допоможе розробити прес. Лежачи на спині, покладіть одну руку під спину, а іншу на живіт. При цьому втягуйте і випинати черевну стінку, натискаючи руками на живіт і спину. Повторіть 10 разів. Встаньте на ноги і поперемінно робіть випади спочатку лівою ногою вперед, потім – правою. Живіт при цьому повинен бути втягнутий, спина рівна, а руки тримаєте на талії. Кожен випад по 5 разів. Відмінним вправою для всього тіла є присідання. При цьому дотримуйте дихання: на присіданні видихайте, а на розпрямленні – вдихайте. Останнім вправою ранкової зарядки для схуднення буде біг або ходьба на місці протягом 30 секунд. При цьому високо піднімайте коліна і на вдиху робіть перші 4 кроки і на видиху – інші чотири.

Ранкова зарядка для схуднення практично не відрізняється від звичайної зарядки. Відмінність лише полягає в тому, щоб перерви між вправами були не більше хвилини і тривалість кожного з них не менше хвилини. Тільки при регулярному виконанні ранкової зарядки для схуднення бажання скинути вагу втілиться в життя.

Скопіювати в блог: Запис в блозі буде виглядати наступним чином:

  • ранкова зарядка для схуднення
  • як похудати зарядкою
  • зарядка для схуднення
  • Зарядка шоб похудать
  • Зарядка щоб похудати
  • зарядка щоб похудати в литках
  • зарятка щоб похудати
  • яка е зарядка для дітей щоб похудати

Comments are closed!

_0.31MB/0.00709 sec