Ранкова зарядка для схуднення: відео онлайн з музикою

Ранкова зарядка для схуднення: відео онлайн з музикою Ранкова зарядка для схуднення

Одним з найбільш простих і ефективних способів скинути вагу є ранкова зарядка для схуднення. Вона не може замінити дієту і повноцінні фізичні навантаження для людей із значним надмірною вагою, проте недооцінювати її внесок в майбутню струнку фігуру також не варто. Звичка робити зарядку відразу після пробудження не тільки бореться з зайвими кілограмами безпосередньо, але і дарує гарний енергійний настрій на цілий день.

Починаючи щоранку з нетривалої підбадьорливої??розминки, ви значно зміцнюєте своє тіло і допомагаєте йому справлятися з повсякденними навантаженнями.

Значення ранкової зарядки

Головним завданням ранкової зарядки є відновлення тонусу м’язів, адже після сну вони знаходяться в розслабленому стані. Крім того, вона дає такі корисні ефекти:

  сприяє спалюванню жирів, так як при виконанні вправ натщесерце організм задіє резервні джерела енергії; нормалізує біоритми і допомагає легше вставати вранці; активізує обмін речовин, а значить, покращує засвоєння їжі, яку ви з’їсте за сніданком; стимулює вироблення ендорфінів, допомагаючи створити позитивний настрій.

Важливо розуміти, що ранкова зарядка не може виступати в якості єдиного способу зниження ваги. Якщо ви задоволені своєю фігурою, то для підтримки форми цього невеликого комплексу вправ може бути достатньо. Але для того, щоб схуднути, необхідно кілька разів на тиждень виконувати тренування, які передбачають більш сильні фізичні навантаження.

Правильна ранкова зарядка

Щоб вправи приносили максимум користі, важливо знати, як правильно робиться ранкова зарядка для схуднення: відео допоможе вам скласти уявлення про те, як виконувати ті чи інші рухи, а загальні рекомендації знадобляться, щоб найбільш вдало вибрати час для занять. Не виключено, що вам доведеться дещо змінити режим дня, щоб знайти в ньому місце для тренувань.

Як і коли робити зарядку

Насамперед, необхідно підібрати такий час для виконання зарядки, щоб робити її натщесерце. Легку їжу, наприклад, йогурт, можна їсти через п’ятнадцять-двадцять хвилин після того, як ви закінчите робити вправи, а якщо ви віддаєте перевагу більш щільному сніданку, перерва перед ним повинен становити півгодини-годину.

Тривалість занять потрібно збільшувати поступово, починаючи з десяти-п’ятнадцяти хвилин. Щоб було легше прокинутися і приступити до вправ, ви можете використовувати відео з музикою: ранкова зарядка для схуднення буде ще більше бадьорити, якщо робити її під акомпанемент ритмічної музичної добірки.

Оскільки головним завданням ранкової зарядки є виведення організму з сонного, млявого стану та його налаштування на робочий день, вона повинна складатися з комплексу рухів, які ви можете виконувати без зайвої напруги. Вправи повинні бути нескладними, що бадьорять, що не нудними . Бажано, щоб вони зачіпали різні групи м’язів.

Для початку ви можете вибрати чотири-п’ять вправ з описаного нижче комплексу, а потім поступово включати в вашу ранкову зарядку та інші. Багато хто віддає перевагу міняти набір вправ щотижня. Це корисно, оскільки дозволяє урізноманітнити навантаження і робить заняття менш нудними.

При бажанні можна почати зарядку з вправ, що виконуються лежачи і сидячи. Тоді ви можете приступити до неї, не встаючи з ліжка, а потім поступово перейти до більш активних рухів.

Комплекс вправ

Крокуємо на місці, високо піднімаючи коліна і прагнучи доторкнутися ними до живота. Тривалість вправи 15-20 секунд.

Ставимо ноги на ширині плечей і піднімаємося на носочки, одночасно витягуючи руки вгору і роблячи при цьому вдих. Потім з видихом опускаємося у вихідне положення. Повторюємо приблизно 5 разів.

Ставимо ноги на ширині плечей і робимо нахили назад і вперед, а також вправо і вліво. Повторюємо кілька разів.

Піднімаємо руки вгору, а одну ногу з витягнутим шкарпеточкою відводимо назад. Потім згинаємо цю ногу в коліні і підтягуємо її руками до грудей, опустивши при цьому голову якнайнижче до коліна. Те ж саме проробляємо з другою ногою. Виконуємо від 2 до 5 разів для кожної ноги.

Широко розставляємо ноги і робимо кругові рухи тазом спочатку в одну, а потім в іншу сторону. Робимо обертання в кожну сторону не менше 8-10 разів.

У положенні стоячи робимо поспіль три пружинистих присідання, під час яких руками надавлюємо на живіт. Повторюємо 18-20 разів.

Стоячи на одній нозі, відводимо зігнуту в коліні другу ногу вбік і робимо кругові рухи стегном. Повторюємо по 10-12 разів для кожної ноги.

Стоячи на носочках і тримаючись руками за спинку стільця, пружинисто розгинаємо і згинаємо гомілковостопні суглоби ніг. Вправа робимо протягом 20-30 секунд.

Лежачи на спині, згинаємо ноги в колінах, а потім сідаємо і розгинаємо їх. Після цього нахиляємося тулубом до колін, намагаючись доторкнутися до них обличчям. Знову лягаємо і повторюємо всю процедуру спочатку. Кількість підходів залежить від ваших можливостей, проте, в середньому, становить 12 – 16 разів.

Стоячи рачки, вигинаємо і прогинаємо спину. Повторюємо кілька разів.

Якщо порядок виконання якихось із цих вправ залишається для вас неясним, ви можете знайти розміщене онлайн відео: ранкова зарядка для схуднення має безліч варіацій . серед яких можна вибрати ту, яка підійде для вас найкращим чином. Щоденне виконання цього нескладного комплексу вправ допоможе вам підтримувати форму і зберігати гарне самопочуття.

 • комплекс для підлітків при схудненні
 • музика щоб робити зарядку
 • ранкова гімнастика музика
 • Яку зарядку треба робити щоб похудати відео
 • ранкова зарядка під музику
 • істи до занятть спортом чи після
 • коли істи до зарядки
 • Музика Гарні ранкові зарядки
 • музика під зарядку
 • музика щоб робити зарядку відео

Comments are closed!