Раціональне схуднення – це як?

Раціональне схуднення – це як? Раціональне схуднення – це як?

Раціональне схуднення – це ідеальне схуднення в плані збереження як здоров’я, так і досягнутого результату. На жаль, швидко не означає якісно. Різке зниження ваги призведе до втрати не тільки непотрібних кілограмів, а й волосся,

нігтів, здорового кольору обличчя. І ось вже перед нами знеможена жінка з сірим і незадоволеним обличчям, страждаюча стресами і депресіями. Хіба це наша мета? Дієтологами давно доведено, що оптимальний скидання ваги для людини – 10-15кг на рік. До того ж, як правило, після стрімкого схуднення, вага повертається в подвійному обсязі. Ми підемо іншим шляхом – слідом за матір’ю-Природою і виключно в ладу зі своїм дорогоцінним організмом.

Біодобавки для схуднення

Біодобавки для схуднення (БАД – композиції з вітамінів, мінералів і трав, призначені для збагачення їжі біологічно активними речовинами) відмінно вписуються в концепцію раціонального схуднення . вони впливають на різні сторони обміну речовин в організмі і при цьому можуть застосовуватися постійно, на відміну від лікарських засобів для схуднення. Як вибрати біодобавку?

Перший і головний тут порада – ні в якому разі не погоджуйтесь на БАД сумнівної якості, виробленого не зрозуміло ким і де, з підозрілою етикеткою, на якій немає жодного російського слова. Як правило, обіцяний «чарівний результат» від таких БАД доводиться потім в терміновому порядку виправляти в лікарні (у кращому випадку ви просто витратите гроші на вітер). Препарат, який дійсно зроблений в допомогу людям і з повагою до них, обов’язково має свідоцтво про державну реєстрацію, лабораторне та клінічне (не обов’язково, але часто) укладення, а виробник його тримає свої позиції на ринку БАД вже не перший рік.

Другий момент – уважно читайте етикетку. На ній виробник вказує не тільки, як приймати препарат, але й попереджає про протипоказання. Наприклад, протипоказанням до БАД компанії «Літораль» є гіпертиреоз (гіперфункція щитовидної залози), оскільки основу препаратів складають бурі морські водорості, багаті йодом.

Наступне, на що варто звернути увагу – це склад препарату. Існує ряд компонентів, особливо сприяють позбавленню від вантажу зайвих кілограмів, так що присутність їх у складі біодобавок для схуднення дуже бажано. Зупинимося на них детальніше.

Фукус для схуднення

Фукус для схуднення – найперший засіб. Бура морська водорість фукус пухирчастий (Fucus vesiculosus) містить практично повний набір макро-і мікроелементів (42 елементи), найширший спектр вітамінів і біологічно активних речовин (у тому числі і унікальних, що не зустрічаються в наземних рослинах), які легко засвоюються організмом. Не випадково фукус в народі називають цар-водорістю і морським дубом. У нашому випадку він цінний тим, що впливає відразу на дві поширені причини набору ваги: ??по-перше, фукус нормалізує обмін речовин в організмі (а дуже часто саме порушення метаболізму веде до відхилень від здорової маси тіла); по-друге, фукус регулює водно-сольовий баланс, або, простіше кажучи, виводить з організму зайву воду, яка надає формам некрасиву «рихлість».

Компанія «Літораль» пропонує споживачам фукуси Беломорского узбережжя практично в первозданному вигляді: сушимо, подрібнюємо, капсуліруем – от і вся виробнича обробка. На виході отримуємо чудовий продукт, один з наших лідерів продажів – «Фукусіми».

речі, фукус корисно не тільки пити, а й намазувати: масло фукуса сприяє лікуванню целюліту (з маслом фукусу хороший масаж, лазневі процедури, обгортання, можна додавати його в антицелюлітний крем або використовувати замість нього).

Схуднення і детоксикація

Якщо ваша мета – схуднення і детоксикація . то кращого засобу, ніж хітозан, вам не знайти. Хтозна – порошок з панцира камчатського краба – це унікальний природний ентеросорбент. У нашому тілі речовина утворює з жирами, а також токсинами, радіонуклідами, солями важких металів нерозчинні сполуки, які потім легко виводяться з організму природним шляхом. Тому хітозан діє відразу в декількох напрямках:

а) сприяє схудненню;

б) виводить з організму отрути, продуктів розпаду і гниття;

в) знижує рівень холестерину в крові. Також хітозан ефективний у якості сорбенту при харчових отруєннях та інтоксикаціях (в цьому випадку необхідно прийняти подвійну-потрійну дозу).

Компанія «Літораль» випускає хітозан у вигляді препарату «Хтозна Альга Плюс», а також у складі біодобавки для схуднення «Альга Боді».

Хром для схуднення

Хром для схуднення не просто корисний, а необхідний. При дефіциті хрому в організмі не запускається механізм спалювання жирів, і вага «зупиняється». Підвищуючи чутливість м’язових і інших тканин до глюкози, хром змушує їх спалювати більше енергії на одиницю часу, створюючи легкий енергетичний дефіцит. Це, в свою чергу, веде до прискореному спалюванню жирових відкладень і, отже, до зниження ваги. Крім того, хром запобігає виробництво нових жирових відкладень. Хром включений до складу препарату «Альга Слім» компанії «Літораль».

L-карнітин для схуднення

Якщо ви завзятий любитель спорту і фінтесса, витаминоподобное речовина L-карнітин для схуднення буде як не можна до статі. Він попереджає відкладення жиру, сприяє нарощуванню м’язової маси і моделюванню фігури. L-карнітин бере участь у синтезі АТФ – молекул аденізінтрінотрофосфорной кислоти, саме ці молекули дають енергію організму і підтримують роботу м’язів, у тому числі і серцеву (L-карнітин запобігає розвитку дистрофічних процесів в міокарді). Іншими словами, L-карнтін перетворює жирові відкладення в легкодоступний паливо для організму (також він підвищує рівні деяких ферментів, необхідних для переробки цукрів, крохмалю та інших енергоджерел-вуглеводів). L-карнтін включений до складу препарату «Альга Слім» компанії «Літораль».

Перераховані біодобавки є лише частиною великої групи природних сполук, що сприяють корекції надлишкової маси тіла. Комплексний підхід до раціональному схудненню відображений у наших оздоровчих програмах «Худеем безпечно», «Програма трьох« О: Оздоровлення, Очищення, Омолодження »,« Очищення організму ». Поставити питання про грамотному схудненні фахівця компанії «Літораль» ви можете за телефоном гарячої лінії – 8-800-100-50-15 (дзвінок по Росії безкоштовний).

Comments are closed!