Прямокутник

Прямокутник Прямокутник

Мабуть, «прямокутник» самий трудомісткий тип жіночої фігури. Оскільки «прямокутник» позбавлений яскраво окресленої талії, то дуже важко тримати себе у формі, тому що найменший зайву вагу псує всю фігуру. З іншого

боку, коли така дівчина «у формі», то вона найближче до ідеалу «пісочного годинника». На мій суб’єктивний погляд, така дівчина навіть сексуальніше, оскільки залишається апетитною, а не мраморно «правильною». Ідеальна фігура повинна бути з родзинкою!

“Прямокутник” часто характеризують впертий чоловічий характер, що дозволяє їй боротися з будь-якими труднощами, стискаючи зуби. Напевно, саме це і послужило причиною тому, що жир відкладається за чоловічим типом в області живота, залишаючи кінцівки рухливими. До речі кажучи, саме «прямокутник» найдовше залишається сексапільною, навіть вже в далеко зрілому віці, оскільки виглядає гармонійно.

Проблемними зонами «прямокутника» є боки і живіт. Ось тип жіночої фігури, для якого незліченні вправи на прес будуть не марні. Пов’язано це з тим, що фізичне навантаження, спрямована на якусь частину тіла, створює ефект «пампинга», завдяки чому з цієї області тіла кров починає інтенсивно виносити поживні речовини. Відповідно, худне починає худнути в цій області швидше, ніж в інших. А оскільки нашим завданням є не просто скинути зайву вагу, але зберегти сексапільність, то «прямокутник» ми повинні максимально наблизити до ідеальної фігури «пісочного годинника».

Раціон харчування

Меню дієти, яке підійде «прямокутнику» – це будь-яка білкова дієта. Втім, “прямокутник” може собі дозволити і щоденний раціон харчування. Так чи інакше, але якщо худне, з типом жіночої фігури «прямокутник», буде дотримуватися принципів правильного харчування і використовувати таблицю складу продуктів, він зможе завжди тримати себе у формі!

Оскільки проблемною зоною жіночої фігури «прямокутник» є область живота, стає особливо важливим, що б раціон харчування складався з великої кількості прийомів їжі. Таким чином, худне зможе їсти по малу, не розтягуючи живіт.

Тренувальна програма

Апетитні форми для прямокутника – не проблема, проблема їх підкреслити. Саме тому прямокутнику підійдуть активні види спорту. Обов’язково включити в програму тренувань біг. Хорошим рішенням буде записатися на фітнес. Тренажерний зал – це не те місце, куди варто ходити «прямокутнику». Ні, звичайно, це може бути також ефективно, але шейпінг в даному випадку куди ефективніше.

Низьковуглеводні раціон харчування, або білкова дієта упереміш з активним способом життя: ранковою пробіжкою, ігровими видами спорту, сексом, фітнесом і плаванням – ось рецепт виглядати на всі 100!

Навіть самий ледачий прямокутник зобов’язаний робити вправу «вакуум». Розробив цю вправу знаменитий бодібілдер Арнольд Шварценеггер, який славився не лише своїм біцепсом, а й тонкою талією. Як стверджував, сам Арнольд, таку талію він придбав саме завдяки «вакууму». Спортсменам доводиться багато їсти, розтягуючи живіт, а це вправа прокачує внутрішню довгу м’яз черевного преса, дозволяючи тим самим тримати живіт всередині. Погодьтеся, це дуже корисно, особливо під час довгих застіль.

Виконується вправа дуже просто:

1) Видихнути все повітря

3) Втягнути живіт максимально сильно

Якщо говорити про алкоголь, то Вам він строго заборонений, взагалі, який би тип жіночої фігури не був у Вас, алкоголь Вам заборонений! Але прямокутнику особливо заборонено пиво, чи варто говорити чому.

В даному випадку, ідеальна фігура дійсно у Ваших руках!

Comments are closed!

_0.31MB/0.02400 sec