Протокол Табата – Найцікавіше в блогах

протокол Табата – Найцікавіше в блогах «Табата» – худнемо за 4 хвилини в день

· швидке спалювання підшкірного жиру

У чому суть програми Табата?

Після звичайної розминки Ви повинні виконати вправи з такого плану:

20 секунд виконання вправи в найшвидшому темпі чергуються з 10 секундами відпочинку протягом 4 хвилин (8 інтервалів).

затримка після ТРЕНУВАННЯ

Після того як основна частина тренування закінчена, необхідно провести коротку затримку. Мета заминки – плавно знизити серцебиття і обмін речовин, які були значно підвищені під час тренування.

При різкому припиненні рухової активності серце продовжує інтенсивно працювати, воно не може миттєво перейти до стану спокою. Тим часом кров збирається в ногах і виникає її дефіцит в інших частинах тіла, наприклад, в мозку. Якщо стояти або сидіти нерухомо після тренування – є ймовірність запаморочення і навіть непритомності.

Заминка, також як і розминка, дає незаперечні переваги: ??

1.Улучшается видалення молочної кислоти і зменшується ймовірність запізнілої м’язового болю (крепатури). Високоінтенсивні тренування, при яких виробляється молочна кислота, часто викликають синдром запізнілої м’язового болю, при якому виникають болі в м’язах через добу – двоє після тренування. При важких тренуваннях відбуваються мікротравми м’яких тканин і, хоча молочна кислота сама по собі не є причиною болів, зниження її кількості дозволяє швидше відновлюватися, а значить, і проводити наступне тренування з більшою віддачею.

2. Зникає схильність до послетренировочного запаморочення і слабкості . Ритмічні м’язові скорочення і подальше компресія вен забезпечують нормальний венозний відтік і запобігають запаморочення і зайвий стрес для серця.

3. Заминка сприяє зниженню рівня адреналіну в крові. Адреналін, що зберігається в кровотоці, може надавати стресовий вплив на серце.

Що буде якщо не проводити заминку?

Після помірних або сильних навантажень відбувається наступне:

– тиск знижується

– менше крові повертається до серця

– систолічний тиск зменшується

Все це чинники ведуть до того, що серце і мозок не отримують достатньо кисню. Це може призвести до запаморочення, непритомності, в крайніх випадках – до серцевого нападу та інсульту.

Правила заминки:

Тривалість

Рекомендується як мінімум 5-10 хвилин плавно знижується активності наприкінці тренування. Це зменшує ймовірність негативних наслідків, особливо для серця.

Низкоинтенсивние ритмічні рухи – ходьба, нешвидкі заняття на велотренажері або іншому подібному обладнанні.

Зниження з тієї інтенсивності, яка була під час тренування до більш низьких показників, відбивається на серцевому ритмі. Пульс – гарна характеристика того, чи достатньо сповільнилося серцебиття. Зазвичай пульс знижується до 120 в перші 3 хвилини заминки, а через 5 хвилин – до 100 ударів на хвилину.

  • відео худнемо за 4 хвилини

Comments are closed!