Протеїн в допомогу при схудненні :: Щоденники – diets. ru

Протеїн в допомогу при схудненні :: Щоденники – diets. ru Протеїн в допомогу при схудненні

Дівчатка, давно хотіла але боялася почати пити протеїн. ось зважилася купила і знову стало страшно.

от дуже мене схвилював питання не рознесе чи мене ще більше від прийому протеїну паралельно з дієтою.

Почала рити інтернет. Нижче результат.

Можливо кому-небудь знадобиться.

ДУЖЕ ЖДУ Коммент ЯКЩО У ВАС Є ДОСВІД (позитивний чи негативний) ПРИЙОМУ ПРОТЕЇНУ

Сироватковий протеїн для спалювання жиру і схуднення

Сироватковий протеїн ізолят (whey protein isolate) – найбільш очищений протеїн (білок). Він засвоюється організмом за 30 хвилин. Протеїн ізолят отримують за допомогою іонного обміну і тривалої фільтрації. У результаті кінцевий продукт містить концентрацію білка не менше 95%. Вуглеводи і жири в ньому практично відсутні. Тому сироватковий протеїн ізолят відмінно підходить для застосування під час дієти.

Беручи сироватковий протеїн ізолят на голодний шлунок з ранку, Ви викликаєте анаболічний ефект на весь організм. Так як ізольований протеїн швидко засвоюється, його застосування вкрай важливо після інтенсивного тренування. Вживання ізоляту сповільнить катаболічні процеси в м’язах і збільшить швидкість відновлення.

Процес позбавлення від зайвого жиру на увазі регулярні аеробні та силові тренування, а також зниження кількості споживаних калорій, а це може привести до дефіциту протеїну і, як наслідок, до негативного впливу на здоров’я і красу тіла, волосся і шкіри. Тому необхідно підрахувати свою потребу в протеїні в розмірі 1,5-2 г на кожен кг ваги тіла і стежити за її щоденним дотриманням. При цьому на частку сироваткового протеїну має припадати половина денної норми білка, оскільки дослідження показують, що сироватковий протеїн дозволяє скинути зайву вагу швидше, ніж, наприклад, вживання м’яса в якості дієтичного джерела білка.

Для ефективного спалювання жирової тканини сироватковий протеїн треба приймати дрібно по 10-15 г за один прийом. Сироватковий протеїн має низькою калорійністю, сприяє придушенню апетиту і вимагає додаткової енергії на засвоєння, змушуючи організм спалювати жирові запаси.

При схудненні існують інші правила того, коли краще приймати протеїн. При зменшенні маси тіла слід обмежити надходження в організм вуглеводів і жирів, але білкове харчування має бути максимально повноцінним. Якщо потрібні амінокислоти не надходять в організм, то м’язи стають в’ялими, і процес скидання ваги протікає не так ефективно.

Пара слів про звичайній дієті для схуднення. Незважаючи на те, що мета цього заходу – скидання зайвої ваги, рекомендується приймати їжу дрібними порціями трохи рідше 5 – 6 разів на день. При цьому використовуються концентровані білкові продукти. Але вони не є ідеальними, тому що також містять жири і вуглеводи, які сприяють утворенню в організмі жирової тканини.

Спортивні протеїни в цьому відношенні вигідно відрізняються, оскільки містять практично чистий білок. Одна їх доза може замінити 2-3 прийоми їжі.

А тепер про те, як краще організувати прийом протеїнових коктейлів:

1. Варто використовувати продукти з пролонгованою дією: «повільні» або комплексні

2. Дозування розраховується як половина від стандартної – у середньому 15 грам

3. Час прийому: вранці, на ніч, за 2 години до початку тренування і 2 години після

  • протеїн щоб схуднути
  • з протеїном швидко похудати
  • правильний прийом протеїну при білковій дієті
  • протеїн ізолят на вагу
  • протеїн спалює
  • протеїн спалювання жиру
  • протеіни для зжигання жирів
  • протеїнові дієти
  • як пити ізолят сироваткового протеїну для схуднення

Comments are closed!