Протеїн для схуднення | Описи дієти, меню для схуднення з рецептами, результати та відгуки

Протеїн для схуднення | Описи дієти, меню для схуднення з рецептами, результати та відгуки Протеїн для схуднення

Протеїн найчастіше беруть спортсмени для нарощування м’язової маси. За твердженням дієтологів, протеїн допомагає не тільки наростити масу м’язів, але так само і зменшити жирові запаси організму, простіше кажучи він допомагає схуднути. Тобто приймати протеїн для схуднення корисно і ефективно, але все ж слід дещо що знати. Худнути на протеїнових порошках ви будете лише в тому випадку, якщо будете спалювати досить солідний запас енергії в перебігу дня. Регулярно. Іншими словами тільки регулярні фізичні навантаження у поєднанні з прийомом протеїнових коктейлів (напої, порошки) дадуть позитивні результати і зайвий жир буде згоряти кожен день.

Історія схуднення на 20 кг після кесарів від Оксани

Якщо ж приймати протеїн для схуднення і не займатися посилено спороти, буде зворотний ефект: маса тіла буде поступово наростати, але це збільшення буде не за рахунок відкладення жиру, а за рахунок наростання м’язових мас, власне за таким принципом багато спортсменів і збільшують м’язи до змагань.

Протеїн для схуднення

В аптеці можна придбати готовий склад, але хотілося б відразу зробити невелику обмовку: важливо для схуднення купити чистий порошок протеїну. У продажу є спеціальна суміш з супутніми добавками, вона сприяє нарощуванню м’язів, але для схуднення не підходить. Якщо ви на упаковці знайшли позначку “для спортсменів” – цей продукт не годиться! Купувати слід чистий протеїн без яких або добавок.

Приймати його потрібно за годину до спалювання калорій (тобто за годину до посиленого тренування). Можна і після занять, але перш слід почекати так само 1:00 часу. Як це діє: для переробки надійшов протеїну, наш організм змушений витрачати колосальну кількість енергії. Енергію відповідно він бере з жирових запасів. Якщо ви гарненько пропотіли на тренування і вже витратили солідну “порцію” енергії, взятої з жирових запасів, організму нічого не залишається, як влізти в найпотаємніші запаси “жирове депо” і від туди черпати енергію для переробки протеїну. В результаті жирові відкладення на талії, на стегнах, боках сходять стрімко і вага дуже скоро нормалізується.

Важливо пам’ятати наступне: по мимо порошкового протеїну ви повинні вживати щодня м’ясо, сою, квасолю, сочевицю, тобто необхідну потребу добову протеїнів ділите на навпіл. Одну частину отримуйте шляхом вживання покупного протеїну, друга ж частина правильно отримувати в натуральному вигляді, вживаючи перераховані продукти.

Протеїн для схуднення фото:

Сироватковий протеїн

Приймати його можна у вигляді напою за годину до тренування

У такого напою може бути різний смак

Вибирайте правильний продукт, без добавок

Не забувайте їсти ті продукти, в яких міститься натуральний протеїн

  • чи можна приймати протеїн щодня
  • Які протеїни допомагають схуднути

Comments are closed!