Протеїн для схуднення: несподівані факти

Протеїн для схуднення: несподівані факти Протеїн для схуднення: несподівані факти

Всі знають, що протеїн для схуднення корисний. Дуже багато людей випивають склянку білкового коктейлю після силового тренування і відмінно себе почувають. Однак недавні

наукові дослідження спростували дуже багато фактів про протеїні.

Іноді саме горезвісний білковий коктейль або півпачки сиру є основною причиною того, що ви не скидаєте вагу, хоч і тренуєтеся до сьомого поту.

Протеїн природний і віддача від тренувань

Дослідження, проведені Американським Коледжем Спортивної Медицини (ACSM), довели, що не вчасно з’їдена порція білкової їжі може порушити тренувальні процеси. Припустимо, ви їсте яйця або сир за годину до силового тренування. Будьте готові до того, що порція засвоїться приблизно на 40%, а відчуття тяжкості в шлунку не дасть вам виконувати вправи на повну силу, у результаті, тренування не матиме жиросжигающий ефект. Так що білок повинен потрапляти в шлунок як мінімум за 2,5 години до тренування, якщо ви прагнете скинути вагу. За годину ви можете поїсти вуглеводної їжі або випити сік.

Парадоксальні результати були отримані вченими в тестовій групі, яка займалася тільки аеробікою. Вони довели, що всього 10-12 грамів чистого білка «затримують» метаболічний ефект аеробного тренування. Простіше кажучи, ви їсте 100 г сиру після свого звичного заняття степом або латиной, а тіло прискорює процеси спалювання жиру ще протягом 3-4 годин, тоді як «на голодний шлунок», обмінні процеси сповільнюються приблизно через 40 хвилин.

Протеїн для схуднення порошковий і його сполучуваність з іншими продуктами

Протеїн для схуднення порошковий зручний тим, що позбавляє нас від необхідності тягти з собою контейнер з їжею на тренування. Його просто приготувати і він досить швидко засвоюється. Однак ваші звичайні харчові звички в поєднанні зі спортивним харчуванням цілком можуть посприяти набору жирової маси.

В процесі зазначеного вище дослідження, вчені довели, що прийом протеїну для схуднення виправданий, тільки якщо ви не перевищують добову норму в 120-150 грамів вуглеводів. і взагалі не їсте солодощі, випічку і десерти з цукром. Поєднання простих вуглеводів (підвищений рівень цукру в крові) і бистроусвояемим білка з коктейлю може сприяти створенню жирових запасів і затримки рідини в організмі. Так що використовуйте нові розробки в області спортивного харчування з розумом, користуйтеся досягненнями сучасної науки, і худніть легко і з задоволенням.

Спеціально для upDiet. info – фітнес-тренер Олена Селіванова

  • протеїн для схуднення

Comments are closed!