Прості вправи для внутрішньої поверхні стегна | Секрети тіла

Прості вправи для внутрішньої поверхні стегна | Секрети тіла Прості вправи для внутрішньої поверхні стегна

жовтня 14th, 2013 Олена

Яка представниця прекрасної статі не прагне до ідеалу? Будь-яка з нас намагається удосконалити свою фігуру, приділяючи особливу увагу проблемним зонам.

Однією з таких зон є внутрішня поверхня стегна. Проблемна – бо лінива. У повсякденному житті м’язи внутрішньої поверхні стегна практично не задіяні. А так як м’язи ослаблені, зайвий жирок і целюліт дають про себе знати. Крім того, шкіра внутрішньої поверхні стегна набагато тонше, ніж в інших місцях, що робить її менш пружною. А тонка шкіра і жир призводять до в’ялості і обвисання.

Уникнути ці неприємності вам допоможуть прості вправи для внутрішньої поверхні стегна, спрямовані на зменшення жирових відкладень і зміцнення м’язів.

Вправи для внутрішньої поверхні стегна

Перед початком тренування не забудьте про розминку. Кожна вправа виконуйте 15-20 разів, а якщо у вас гарна фізична підготовка і ви витривалішими – повторюйте не менше 25-30 разів. Завершуйте тренування розтяжкою.

Вправа 1. Широкі присідання

ІП: Ноги поставте трохи ширше плечей, шкарпетки в сторону, руки опущені вздовж тіла.

Повільно на два рахунки присядьте. На секунду затримаєтеся в такому положенні, а потім також на два рахунки поверніться у вихідне положення. Не забувайте тримати поставу.

Вправа 2. Присідання «Пліє»

ІП: Встаньте на носочки, п’яти разом, поставу тримайте рівно, плечі розправте. Якщо важко зберігати рівновагу і тримати пряму поставу, то встаньте до стіни.

Плавно на два рахунки присядьте і також на два рахунки поверніться у вихідне положення. Не забувайте тримати п’яти разом.

Вправа 3. Присідання з м’ячем

ІП: Ноги на ширині плечей, шкарпетки дивляться прямо. Візьміть невеликий м’яч і затисніть його між ніг трохи вище колін.

Напружуйте м’язи внутрішньої поверхні стегна, утримуючи м’яч, і повільно присідайте на два рахунки. Затримайтеся на секунду в такому положенні і на два рахунки поверніться у вихідне положення.

Вправа 4. Присідання з гантелями

ІП: Ноги трохи ширше плечей, шкарпетки дивляться в сторони. Для вправи потрібні гантелі: для новачків – 1,5-2 кг, для просунутих можна утяжелить вправу і взяти 3-5 кг.

На два рахунки повільно присідайте, одночасно піднімаючи руки з гантелями до рівня плечей. На секунду затримаєтеся і поверніться на два рахунки у вихідне положення.

Вправа 5. Стискання м’яча

ІП: Лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, ступні стоять на підлозі. М’яч затиснутий між колін.

Стискайте м’яч, напружуючи внутрішню поверхню стегна, протягом 30 секунд. Потім розслабте ноги, відпочиньте пару секунд. Повторіть вправу.

Приємних і ефективних вам занять!

Comments are closed!

_0.31MB/0.01626 sec