Прості вправи для схуднення в домашніх умовах

Прості вправи для схуднення в домашніх умовах Прості вправи для схуднення в домашніх умовах

Існують безліч вправ, які можуть вам допомогти схуднути, тут я представлю вам кілька з них. Дані вправи обов’язково допоможуть вам досягти бажаних цілей. Ви обов’язково відчуєте користь від цих вправ, та й не тільки

ви і оточуючі вас люди обов’язково помітять ваші результати.

Вправа “Ходьба”

Перше в моєму списку вправ це ходьба. Цю вправу можна назвати одним з найефективніших вправу, в ньому задіяні всі м’язи ніг, це вправа сприяє спалюванню жиру в області живота і ніг.

І вам необов’язково йти в спортзал, відправлятися в похід по пересіченій місцевості. Та ви й самі вже всі зрозуміли, що потрібно для виконання цієї вправи.

Достатньо вийти на прогулянку, так само можна користуватися замість ліфта сходами і ходити вгору і вниз хвилин 15, або ж якщо у вас є бігова доріжка, встановіть кут платформи 10-15 градусів і вправляєтеся приблизно 15 хвилин. З підвищенням рівня тренованості, час виконання вправи можна збільшити.

Вправа “Присідання”

На другому місці всім відому вправу присідання. Та ви таким чином багато чули про користь цієї вправи. Присідання допоможе вам зменшити обсяг талії, підтягти і зміцнити сідниці, прибрати целюліт.

Перед тим як почати виконувати вправи, переконайтеся, щоб ваші рухи не були стиснуті меблями. Зазвичай вправи виконують двома способами:

    ноги трохи менше або на ширині плечей, в такому випадку навантаження доводиться на квадріцепси і на задні частини стегон; ноги трохи ширше плечей, в цьому ж випадку навантаження йде на квадріцепси і дуже велике навантаження на внутрішні частини стегон.

Присідати потрібно доти поки стегна не опиняться паралельно підлоги. Під час присідання НЕ округляйте спину, тримайте хребет у природному положенні. П’яти від підлоги не відривати, руки тримаєте на поясі. Вправи виконуєте 3 сети по 30 повторення, якщо відчуєте, що цього мало можете збільшити кількість повторень, до розумної межі звичайно. Не треба виконувати вправи до втрати свідомості, кількість повторень збільшуєте поступово.

Вправи “Велосипед”

З вправою велосипед, ви напевно знайомі ще з уроків фізкультури. Вправи велосипед був і залишається одним з кращих способів здобуття тонкої талії і плоского живота.

Завдяки цій вправі працюють всі м’язи живота, навіть самі важкодоступні. Для того щоб створити велике навантаження на м’язи живота, під час вправи треба працювати всім корпусом, а не тільки ногами. Зробіть наступні руху:

    лягайте на спину, ноги зігнуті в колінах, руки за голову (тільки під час вправи не тягніть голову руками, це може викликати неприємні відчуття в області шиї); на вдиху в помірному темпі потягніть правий лікоть у бік лівого коліна; в помірному темпі поверніться у вихідне положення, зробивши секундну паузу; виконайте вправу іншою ногою.

Це і є один сет. Виконуйте вправу 3 рази на тиждень 3 сети по 15 повторень. З часом кількість повторення можна збільшити до 25, але не більше. Якщо хочете збільшити навантаження ноги можна тримати майже паралельно підлоги, це значно збільшить навантаження під час виконання вправи.

Вправа “вакуумізації живота”

Відоме вправу у фітнесі вакуумізації дуже легке, але в теж час дуже ефективне вправи для живота. Якщо ваш живіт розтягнувся, тільки вправами на прес це не виправити. У цьому вам допоможе вправа вакуумізації.

Виконувати вправи простіше простого все, що потрібно зробити, це видихнути і втягнути живіт, наскільки зможете, порахувати про себе до п’яти і повільно розслаблюючи живіт, вдихаєте.

От і все як я і говорив, легше вправи не придумаєш. Виконуйте вправи щодня протягом 10 хвилин.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00883 sec