Проносні засоби для схуднення

Проносні засоби для схуднення Проносні засоби щоб схуднути: факти проти домислів

Коли до гладкому людині приходить усвідомлення того, що спроби їсти поменше виявилися марними, в голові з’являється відчайдушна думка про механічному способі стати стрункішою – покласти

два пальці в рот або поставити якусь чудодійну клізму. Після сходу захлеснула на мить досади, болючий процес блювоти більше не викликає ентузіазму, а ось проносні засоби починають викликати непідробний інтерес.

Четвірка розхожих помилок

корпулентний любителі проносного часто розповідають переконливо звучать міфи про схуднення за рахунок штучного спорожнення кишечника. Однак, розгляду крізь призму наукових фактів вони не витримують.

    Помилка № 1. Проносне блокує всмоктування в кишечник вуглеводів і ліпідів. Вуглеводи виявляються в крові майже миттєво після потрапляння в шлунок. Швидкість їх всмоктування максимальна серед енергетичних мікровещества. А після того, як необхідне організму кількість вуглеводів синтезується в цілющу енергію, “солодкий” надлишок перетворюється на той самий простий за хімічним складом жир на невідповідних місцях тіла.

Складні ліпіди і білок засвоюються тільки в тонкому кишечнику, а залишилася їжа надходить у кишечник товстий і розщеплюється на мінерали, вітаміни та інші біологічно активні корисності. Клізма – вірний спосіб позбавити організм саме корисних речовин, залишивши в ньому якраз ненависні жири. Досить наївна спроба схуднути, правда? Помилка № 2. Проносні змушують кишечник працювати регулярно навіть після їх скасування. Так, з проносними кишечник і правда функціонує регулярно. Тільки працює він не правильно навіть під час їх прийому, не кажучи вже про період скасування, коли ефект безслідно пропадає. Чим довше організм “ховається” за проносними, тим менше шансів змусити його засвоювати їжу правильно, так як органи дуже швидко звикають до нових умов роботи. Після тривалого прийому такого засобу налагодити сприяє схудненню всмоктування речовин вкрай складно – краще вибрати інший спосіб стати стрункішою. ?? Помилка № 3. Регулярний стілець – ключ до аристократичним худорбі! А ось це твердження – далеко не міф. Правда, якщо регулярний стілець викликаний не проносним, а грамотним раціоном, здоровим способом життя і оптимальним фізичним навантаженням. Регулярний стілець – показник нормальної роботи організму, а ось зайву вагу з цією системою органів не пов’язаний взагалі ніяким чином.

Словом, кишечник повинен працювати як годинник ТІЛЬКИ природним шляхом – “Насильницьке” спорожнення вимиває дорогоцінні крихти магнію, кальцію та інших мінералів, а це призводить до водного дисбалансу організма. То Тобто, замість осикою талії в “нагороду” дістануться шаруються нігті, випадає шевелюра, в’яла шкіра та інші сумнівні краси. До речі, непомірне поїдання проносного в ім’я регулярного стільця і??схуднення веде до порушення обміну речовин – істинної причини ожиріння.

Помилка № 4. Очищення кишечника позбавляє не тільки від повноти, але і від зашлакованості. Справедливості заради, варто сказати: немає такого наукового терміна, як “шлаки”. Зате є термін “токсини”, що поєднує дійсно небезпечні для організму сполуки. Вони поширені не в кишечнику, а в інших, більш глибоких тканинах. Силами проносного від них не позбутися при всьому бажанні – потрібна особлива апаратура і кваліфіковані фахівці. А значить, ні очиститися від уявних “шлаків”, ні схуднути таким шляхом не вийде.

Підводимо риску і намічаємо план дій

Бесіда про похудательной міфах, проносних пігулках і клізмах явно просить підбиття підсумків.

перше, до проносного взагалі не варто торкатися без чітких рекомендацій лікаря, навіть якщо мотивом до прийому служить не ожиріння.

друге, якщо в спробах стати стрункішою кілька блістерів проносного таки виявилися порожніми, доведеться на якийсь час відкласти мрії про божественного тіла і зайнятися відновленням мікрофлори кишечника. А після цього задуматися над іншими шляхами до підтягнутому тілу.

третє, без продуманого і щодня виконуваного комплексу фізичних вправ схуднути не вдасться ні з проносним, ні без такого. Обов’язкові вправи для преса і проти жиру на животі – якраз вони сприяють здоровій роботі кишечника і регулярного стільця.

І, нарешті, головний висновок: життєво важливо налагодити індивідуальний графік харчування і підібрати вірне меню, виходячи зі стану здоров’я та кількості надлишкової ваги. Загальна рада – вживати більше клітковини і не забувати про чисту воду (близько 2 л на добу).

Проносні засоби для схуднення при дуже наполегливому застосуванні можуть позбавити людину від декількох кілограмів ваги. Але не за рахунок жирів, а через вимивання всіх інших корисних речовин і серйозного порушення роботи всього травного тракту.

Крім того, виснажений клізмами і таблетками організм включає захисні резерви і подвійно “радіє” кожної крихті їжі, намагаючись засвоїти ще більше калорій і переробляючи їх в… ненависний жир! Ризик підірвати здоров’я в ім’я ефемерної стрункості – доля не найрозумніших людей. Далекоглядні й завбачливі поступають по-іншому.

Активний спосіб життя, режим дня і харчування, звичка робити енергійну зарядку і ховати лінь кудись під шафу – все це в комплексі непомітно для вас “побудує” фігуру мрії!

  • проносне для схуднення
  • де засвоюються ліпіди
  • проносні засоби
  • регулярний стілець
  • якщо пити проносне їжа засвоюється?

Comments are closed!

_0.31MB/0.01139 sec