Програма «Худеем за тиждень» | Танці фітнес аеробіка здоров’я | Сайт про здоровий спосіб життя, активний відпочинок, спорт і красі

Програма «Худеем за тиждень» | Танці фітнес аеробіка здоров’я | Сайт про здоровий спосіб життя, активний відпочинок, спорт і красі Програма «Худеем за тиждень»

19.06.2011 Автор: irina Рубрика: Відео-уроки Коментарі відключені

З безлічі варіантів вправ і дієт для гарантованого

схуднення ми вибрали програму «Худеем за тиждень». На відміну від інших подібних програм, творці цієї програми не обіцяють нічого неможливого – все здійснимо і досяжно. Завдання схуднення вирішується комплексно із застосуванням оригінальної методики, яка включає не тільки фізичні вправи, але безліч інших необхідних речей без знання і розуміння яких досягти практичного результату буде складно. Одним з авторів програми та її провідною є Галина Алашова – Віце-президент Асоціації спортивної аеробіки Росії, фітнес-інструктор міжнародного класу.

«Худеем за тиждень» можна назвати екстреної програмою зниження ваги. Вона підходить тим, хто вже тривалий час бореться із зайвою вагою, а також і тим, хто набрав вагу за кілька останніх місяців.

Протипоказання:

Не рекомендовано виконувати програму, якщо ви страждаєте хронічними захворюваннями, перебуваєте в стані вагітності або годуєте дитину грудьми, також ця програма не повинна виконуватися в критичні дні або в період респіраторних захворювань.

Принципи програми

Програма складається з 6 частин, які забезпечують комплексний підхід і охоплюють не тільки весь ваш організм, а й душевний стан. На самому початку програми вам буде представлена??унікальна методика психо-емоційного настрою на безумовний успіх. Ця частина програми дуже важлива, тому категорично не рекомендується пропускати її. Вам належить працювати над собою щодня, бо без настрою на успіх буде важко отримати очікувані результати.

Тренувальний блок програми складається з 3 частин – силова, аеробне і релаксація. Крім того, пропонується спеціальний комплекс харчування, який є невід’ємною частиною програми і призначений для досягнення балансу в споживанні необхідних поживних речовин і знищенні жирового прошарку.

У ході виконання програми ви навчитеся правильно розраховувати необхідне фізичне навантаження, визначати свій тип фігури і згідно цьому вибирати групу фізичних вправ.

Який буде результат?

Якщо ви будете ретельно дотримуватися всіх рекомендацій програми «Худеем за тиждень», то результат побачите самі. По одягу, за результатами зважування ваг і за настроєм!

Інструктори: Галина Алашова

Тривалість: 1:06:18 (Частина 1) і 00:57:46 (Частина 2)

Мова: російська

Формат: AVI 512 ? 384

Розмір: 699.54 Mb і 603.04 Mb

Якість: DVDRip (xVID)

Comments are closed!