Програма тренувань для схуднення

Програма тренувань для схуднення Програма тренувань для схуднення

22 липня 2013

В основі тренування для схуднення лежать базові фізичні вправи і поступове підвищення навантаження. Правильно виконуючи всі вправи і дотримуючись програми правильного харчування. можна планомірно домагатися зниження ваги, зміцнення м’язів, прискорення метаболізму. Тренування достатньо проводити 3-4 рази на тиждень по 30-45 хвилин.

Щоб привести в порядок фігуру можна ходити у фітнес-клуб, а можна займатися вдома. Для занять вдома використовується програма тренувань для схуднення.

Найефективніші вправи для схуднення:

  Ходьба. З неї краще всього починати своє тренування. Особливо корисна ходьба по сходах, яка зміцнить стегна, ікри і сідниці. Присідання. Також здатні задіяти безліч м’язів ніг, а якщо взяти гантелі, то і зміцнять руки. Є кілька технік: можна тримати ноги разом, на ширині плечей, присідати повністю або як на стілець. Випади – кращий варіант тренування для дівчат. Стати прямо, виставити вперед ногу, одночасно стаючи другою ногою на коліно. Повторити по 15 разів кожною ногою. Підйом на платформу. Якщо ні платформи, можна взяти маленький стілець. Ставимо ногу на платформу, другий відриваємо від підлоги, піднімаємося і, робимо нею мах під прямим кутом, ставимо на підлогу. Кожною ногою робимо 15 повторень. Планка. Програма тренувань для схуднення просто зобов’язана включати цю вправу, так як воно допомагає підтягти обвислий живіт і зміцнити прес. Потрібно прийняти упор лежачи, як для віджимань, ноги поставити на носочки і постаратися максимально відвести назад п’яти, щоб відчути напругу в литках, сідниці не піднімати вгору – все тіло повинно становити одну лінію. Напружити прес і утримувати тіло в такому положенні більше 30 секунд. Опуститися на підлогу. Повторити кілька разів. Використовуючи фітнес для схуднення, включите в свою програму варіант на тему «Планки». Стати в положення Планка, одну руку підняти вгору і розгорнути корпус, зробивши упор на руку і ноги. Тіло повинне утворити букву Т. Затриматися мінімум на півхвилини. Якщо важко стояти на витягнутій руці, можна зробити упор на лікоть. Ластівка. Багато інструктори включають у свої фітнес тренування це вправа, так як воно задіє багато груп м’язів. Стати прямо, поставити ноги на ширину плечей. Одночасно підняти одну ногу назад, а корпус і протилежну руку вперед (так, щоб утворилася пряма лінія). Напружити прес і сідниці, затриматися в цьому положенні як можна довше.

Програма тренувань для схуднення звичайно ж не повинна обмежуватися цими вправами, потрібно правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя. А головне пам’ятайте – що дотримуючись правил здорового сну ви отримуєте відмінний настрій на весь день!

 • програма схуднення для дівчат
 • програма тренувань для схуднення
 • тренування для схуднення дівчат
 • програма тренувань для дівчат на похудання
 • програма тренувань для дівчат
 • програма тренувань для дівчат на схуднення
 • програма для схуднення
 • програма для схуднення вдома
 • Програма для схуднення дівчатам
 • програма схуднення

Comments are closed!