Програма схуднення сергея Сівця

Програма схуднення сергея Сівця Програма схуднення сергея Сівця

18.02.2014, 18:34 – Dakin3000

Сівець Сергій

Спеціаліст з фітнесу та спорту, автор сайту АтлетікБлог.

Вища профільна освіта – закінчив Російську академію спорту програма схуднення сергея Сівця (РГУФКСіТ).

Спортивний

стаж – почав займатися спортом з 6 років, з тих пір займаюся безперервно.

Стаж тренерської роботи – більше 10 років

Досвід роботи фітнес директором у ряді спортивних клубів і фітнес проектів, починаючи з етапу розробки до програма схуднення сергея Сівця великої популярності у фітнес індустрії.

Організував курси з навчання тренерів та працівників фітнес індустрії.

Розробив ефективні методики, що дозволяють любителям спорту досягати високих результатів.

Розробив безліч комплексів фізичної підготовки для професійних програма схуднення сергея Сівця спортсменів у різних видах спорту.

Я займаюся спортом все життя, так що це вже звичка, м’язи самі просять дати їм навантаження.

При цьому спорт програма схуднення сергея Сівця для мене – це не тільки тренування, але і наука, моя професія.

У спортивній академії я отримав наукові знання з анатомії, фізіології, біохімії, біомеханіки, спортивної медицини, а так само знання з сучасним спортивним методикам!

Крім того, я вивчав особливості і методики безлічі різних видів спорту і вчився правильно організовувати спортивну діяльність.

Щоб бути фахівцем найвищого рівня, я продовжую вивчати сучасні наукові дослідження і досвід найсильніших світових спортсменів.

Більше того, я проводжу свої власні дослідницькі роботи і розробляю методики в галузі розвитку фізичних якостей і оздоровчих напрямків спорту.

Ці знання, разом зі спортивним досвідом і практикою викладання, дозволяють розробляти ефективні програми тренувань і харчування для виконання різних завдань.

Мені цікаво різнобічно розвивати можливості і отримувати задоволення від спортивних занять.

Тому, я маю спортивне звання МС (майстер спорту) і розряди в багатьох видах спорту: боротьба, силове триборство, важка атлетика, легка атлетика, бокс, спортивна гімнастика.

Сьогодні я продовжую програма схуднення сергея Сівця розвивати свої можливості і підвищувати спортивну майстерність, щоб і вам запропонувати програма схуднення сергея Сівця кращі рішення.

Ви можете подивитися елементи моїх тренувань на сайті в розділі Фітнес Відео.

Хочу звернути увагу, що я ніколи не використовував хімію в своїх спортивних тренуваннях, мені цікаво домогтися всього за рахунок своїх знань, за рахунок волі й наполегливості.

Буває, деякі спортсмени, починають гарувати собі гормональні препарати, щоб швидко наростити величезні м’язи і всіх перемогти або здивувати…

При цьому, вони отримують безліч захворювань, травм і скорочують своє життя через цю хімії – по моєму, це сумнівне задоволення і неправильний шлях.

Я розвиваю чистий спорт без «хімії» – спорт повинен приносити здоров’я!

Якщо ви вибираєте небудь вид спорту як своє захоплення, то це буде прекрасним і корисним проведенням часу.

Движе ня – це життя, тому вставайте на шлях до сили і красі, починайте тренуватися і покращувати своє тіло, а програма схуднення сергея Сівця я вам буду в цьому допомагати… »

Серед спортсменів, яких я треную, вже більше десятка виконали норматив «Майстер спорту» в різних дисциплінах, більше тридцяти спортсменів виконали норматив «Кандидат у майстри спорту» і величезна кількість виконали розрядні нормативи!

Крім того, багато людей мають зайву вагу, за допомогою моїх рекомендацій і методик змогли схуднути і змінити своє життя в кращу сторону.

Нерідкі випадки коли люди худнули на 20-30 і навіть на 40 і більше кілограм!

З моєю допомогою спорт і оздоровчий фітнес стали невід’ємною частиною життя багатьох людей, при цьому у кожного своя мета, але всі продовжують займатися і покращувати здоров’я.

На цьому сайті я пропоную для вас:

Мій досвід програма схуднення сергея Сівця і знання дозволяють вам добиватися успіхів швидко і без травм!

І я щиро радий успіхам кожної людини, яка прагне зробити себе і світ трішечки кращим

Comments are closed!

_0.31MB/0.00535 sec