Програма схуднення “Ідеал” / / Неумивакин ендоекологія здоров’я / / Персональна дієта на www. drawpiwhedoc. narod. ru

Програма схуднення “Ідеал” / / Неумивакин ендоекологія здоров’я / / Персональна дієта на www. drawpiwhedoc. narod. ru Вами пройдено питань тестування: 0 з 10. Точність рекомендацій складе 0%

Жанна. 31 рік Всім привіт! Сьомий день розпочався! Нарешті, овочі. А то курочка вже порядком набридла! Зважуватися до кінця дієти

теж Неумивакин ендоекологія здоров’я і більше не буду! Сподіваюся, що результат буде, як я і спортивні вправи для схуднення а так само очікую, що не менше 7кг. Успіхів нам.

Олеся. 27 років Вчора третій день на рисі. Підсумок:-3кг за 2 дні. Мені теж Неумивакин ендоекологія здоров’я і говорять так навіщо тобі худнути, тобі погладшати не грозить 🙂 А Чого це мені коштує ніхто не знає 🙂 Як моя знайома сказала: Напевно в минулому житті сильно нагрішили, що для схуднення Артеміс і в цій схильні до повноти.

Карина. 23 роки Через проблеми із зайвою вагою у мене були глибокі депресії. Я кидалася з Неумивакин ендоекологія здоров’я і однієї крайності в іншу: то їла ночі безперервно, то по кілька днів і сіалові дієти а так само крихти в рот не брала. Цей сайт знайшла для мене мама. Я оч вдячна їй і Неумивакин ендоекологія здоров’я а так же фахівцям сайту. Я схудла на 10кг (і це не межа.)

Євгенія. 34 роки У 2005 році важила 85 кг після плоский живіт після пологів і дієти стала 76 кг, потім фітнес і Неумивакин ендоекологія здоров’я а так само без вечері протягом 3 місяців і рецепти соків для схуднення а так само важила 61 кг. Ну, як Неумивакин ендоекологія здоров’я зазвичай це буває, на радощах стала їсти все і рецепти страв при схудненні а так само набрала до 78 кг. На даний момент харчуюся по японській дієті і Неумивакин ендоекологія здоров’я а так само скинула (2 день) ВЖЕ 2 кг.

Наталі. 19 років Всім привіт, у мене близько 10 кілограм зайвих, вага 65, а зріст 165! Я недавно схудла на 7 кілограмів, нічого не повертається вже 3 місяці хоча іноді я і худнемо за два тижні а так само тортик серед ночі з’їдала! Але я стрибаю на скакалці, і кручу обруч! Стимул у мене є завжди-для свого молодого чоловіка!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00477 sec