Програма для схуднення. Фітнес для зниження ваги

Програма для схуднення. Фітнес для зниження ваги ПРОГРАМА ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ВАГИ

Фітнес програма для схуднення

Фітнес програму для зниження ваги необхідно виконувати в тренажерному залі. Однак, якщо у Вас вдома є майже повноцінний зал, з усіма необхідними тренажерами, то ходити в спорт зал не обов’язково.

Насамперед, хочеться відзначити те, за рахунок чого відбувається зниження ваги за нашою програмою . Я ні разу вже писав про це, але як кажуть, повторення – мати навчання.

Ніякі фізичні вправи не допоможуть Вам у зниженні ваги, якщо Ви не налагодите свій раціон харчування. Хочете схуднути – Ваш енергетичний баланс повинен бути негативним. Тобто Ви повинні вжити калорій менше, ніж використовуєте. Це залежить як від їх кількості (калорій), так і від їх якості. Я настійно рекомендую прочитати наступні статті: «Чому ми товстіємо». «Вся правда про вуглеводи і втрати ваги». «Спалювання жиру». «Харчування для схуднення (БАДи)» .

Дана фітнес програма для зниження ваги здатна тільки допомогти у витраті калорій, але якщо Ви будете вживати їх більше, ніж потрібно – вона Вам не допоможе.

Однак ця програма не складається тільки з одних кардіо-тренувань, як деякі можуть подумати. Багато хто вважає, щоб схуднути необхідні аеробні навантаження і справа в капелюсі. Це помилкова думка. Необхідно поєднувати, аеробні навантаження, з анаеробними, які також спалюють досить велика кількість калорій, а головне підтягнутий і приведуть в порядок Ваші м’язи, збільшуючи їх в обсягах. Тільки не думайте, що силові тренування зроблять з Вас Шварцнеггера, це міф. До речі, про це та інші міфах, Ви можете прочитати з статті: «Міфи про жіночому атлетизмі».

Запам’ятайте, м’язова маса втрачається досить швидко (особливо при неправильних аеробних навантаженнях), а набирається так важко. А нам дуже важливий кожен кг м’язової маси: це і краса і хороший базальний метаболізм (адже 1 кг м’язів в день спалює близько 30 ккал, а жиру – всього 6 ккал). Тому, в цей комплекс вправ включені як силові тренування, так і кардіо-навантаження.

І так, даний комплекс розрахований на чотириденний тренінг: 2 силові і 2 кардіо-тренування. Однак, якщо у Вас немає часу, то перетворіть цю програму в триденну, прибравши одну кардіо-тренування. Хоча хочеться заздалегідь попередити Вас, що я не прихильник тривалих карди-тренувань. Я всім рекомендую короткі, але інтенсивні кардіо-сеанси. Повірте, 15мінутная інтенсивне тренування дасть більше ефекту, ніж 40мінутная пробіжка середнім темпом. Тому, приділити максимум 30 хвилин в день для правильної кардіо-тренування, я думаю Вам праці не складе.

Перед тим, як приступити до комплексу, Ви повинні провести динамічну розминку.

Фітнес програма для зниження ваги

День 1 – Ноги, спина, прес

Перед виконанням програми обов’язково виконати розминку

  • фітнес програма для схуднення
  • фітнес програми для схуднення

Comments are closed!