Пробуємо пиколинат хрому для схуднення

Пробуємо пиколинат хрому для схуднення Вивчаємо пиколинат хрому для схуднення

Найчастіше для ефективного схуднення потрібно сильна воля. Іноді буває так важко встояти перед спокусою – з’їсти солодкого, жирного або перекусити чим-небудь смачним перед сном. Сучасна харчова добавка пиколинат

хрому для схуднення допомагає не лише приборкати апетит, сприяючи схудненню, але і найсприятливішим чином впливає на обмінні процеси в організмі, прискорюючи метаболізм, покращуючи загальний тонус і самопочуття.

Вже на 2-3 день прийому препарату, що містить пиколинат хрому, відзначається значне зниження тяги до солодкого і мучного, рівень цукру в крові нормалізується, сповільнюється синтез холестерину і жирних кислот. Пиколинат хрому хороший тим, що, пригнічуючи почуття голоду, при цьому він не знижує, а прискорює обмін речовин. А організм насичується енергією і бадьорістю. Його можна приймати як у чистому вигляді, так і додавати в соки, молоко, чай або воду.

Дія пиколината хрому для схуднення

Дія препарату базується на здатності мінералу хрому стабілізувати ліпідний обмін, забезпечувати оптимальну вироблення інсуліну, необхідного для регуляції вуглеводного обміну. У середині минулого століття вчені дослідним шляхом з’ясували, наскільки важливий хром для адекватного засвоєння цукру та запобігання розвитку ожиріння й діабету II типу. Хром бере активну участь в утворенні так званого фактора толерантності клітин організму до дії глюкози, знижуючи, тим самим, концентрацію інсуліну в крові. Це призводить до посиленого вироблення енергії в м’язах, жирових депо – особливо при зменшенні кількості поступаемой їжі. Відбувається природне спалювання калорій і, як наслідок, зниження ваги.

Сприятливий вплив хрому на сприйнятливість до інсуліну є основною зброєю в боротьбі з патологічною тягою до солодощів і углеводсодержащего продуктам. Крім того, пиколинат хрому для схуднення допомагає регулювати і інші обмінні процеси, наприклад білкові, холестеринові гормональні.

Сьогодні з упевненістю можна говорити про те, що застосування пиколината хрому позитивно впливає тканини і судини, підвищує проникність капілярів, покращує діяльність серцевого м’яза та органів травлення, сприяє більшій еластичності м’язів і пружності шкіри. А також, що важливо, дозволяє уникнути депресивних станів і порушень в роботі нервової системи, які неминуче виникають при дотриманні дієти.

Оскільки з уживаного більшості продуктів надходження в організм хрому досить незначно, дієтологи рекомендують вдатися до хромсодержащий БАДам. Важлива деталь: найбільш ефективною вважається абсорбція саме пиколината хрому, оскільки в такому з’єднанні хром швидко проникає в клітинні мембрани, не дає алергічних реакцій.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00550 sec