Проблему обвислий живіт Вирішить Завзятість

Проблему обвислий живіт Вирішить Завзятість Проблему обвислий живіт Вирішить Завзятість

Мрія багатьох людей – підтягнутий живіт. Складки на животі з’являються часто після скидання ваги, внаслідок вікових змін фігури, після пологів у молодих мам. Численні рекламні проекти обіцяють людям придбати

тренажери, які нібито легко допоможуть позбутися від живота. зменшити обсяг талії, зробити вас дивно стрункими. Все це не відповідає дійсності і робиться тільки для отримання грошового прибутку. Домогтися плоского живота можна тільки наполегливою працею за допомогою фізичних вправ і строго дотримувалися дієти.

Питання, як прибрати обвислий живіт, абсолютно актуальний майже для всіх людей, що намагаються поліпшити свою фігуру і зовнішній вигляд. Молоді мами після народження дитини можуть використовувати американську гімнастику для усунення обвислого живота – пілатес. Ці вправи розроблялися більше століття тому, але актуальні й донині. Унікальна методика дозволяє поліпшити поставу, зміцнити спину, м’язи малого тазу. Суть методу пілатес полягає в повільному виконанні вправ. Займатися необхідно в тиші, вдумливо, відчуваючи всі клітинки вашого тіла. Це досить важке завдання. Концентрувати свою увагу тільки на м’язах, при цьому повільно піднімати й утримувати на вазі ноги, не легко. Якщо вас зацікавив метод пілатес для відповіді на питання, як прибрати обвислий живіт, зверніться до спеціальних довідників по фізичних вправ або загляньте в Інтернет, там отримаєте повні та кваліфіковані вказівки.

Якщо деякі люди, що мають проблеми обвислого живота, серйозно вважають, що прибирати його необхідно тільки з естетичних позицій, то вони глибоко помиляються. Розвинений черевний прес ефективно захищає поперек від різних травм. Це особливо актуально для спортсменів, для жінок, які піднімають тяжкості у вигляді важких сумок, для молодих мам, що носять на руках маленьких дітей. При постійному виконанні спеціальних комплексів фізичних вправ, спрямованих на значне зменшення обвислого живота, слід неодмінно враховувати обов’язкове збільшення навантаження. Регулярність поступового нарощування навантаження допоможе вирішити проблему, як прибрати обвислий живіт.

Багато цілеспрямовані люди чесно дотримуються дієти, виконують фізичні вправи з фанатизмом, а плоский живіт все одно не з’являється. Таке розчарування і занепокоєння може призвести до нервового зриву. Необхідно обов’язково враховувати, що абсолютно плоска форма живота фізіологічно недосяжна. Адже самі м’язи черевного преса мають округлу форму. Часто люди вперто намагаються позбутися обвислого живота після сорока років, але це неможливо через починаються гормональні зміни.

Тоді вирішити проблему, як прибрати обвислий живіт, обов’язково допоможе правильна постава. Погана постава робить навіть відносно невеликий живіт візуально збільшеного розміру. Ви повинні виглядати наступним чином: коліна злегка зігнуті, живіт максимально втягнутий, плечі відведені назад, погляд прямо, а не вниз або зарозуміло вгору. Щоб усвідомити правильну поставу, варто уявити, ніби до голови прив’язана мотузка, яка підтягує голову вгору. Відповідно, всі тулуб набуває красиву поставу, ви стаєте значно стрункішою. Необхідно відзначити, що останнім часом у спортивних магазинах з’явилися нові обтяжені, з масажними шипами, обручі хула-хупи. Крутите їх, отримаєте тренування талії спільно з масажем живота.

Як прибрати обвислий живіт – проблема комплексна, вирішити яку допоможуть антицелюлітні креми, скраби, гелі. Якщо у вас великий живіт із сильним ступенем обвислості, то використовуйте бандаж, він ефективно допоможе тримати м’язи живота в тонусі. Але не забувайте, що головний і основний ваш помічник – це фізичні вправи, обов’язкове хитання преса з будь-якого становища. Не шукайте легких шляхів, швидких рішень. Прибрати обвислий живіт – це важка праця, але цілком здійсненна задача. Успіхів вам!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00408 sec