Про Те, що у мене схудли пальці

Про Те, що у мене схудли пальці Про Те, що у мене схудли пальці (rss)

Ля-ля-ля. А я кільця ношу рідко, і тому вони з мене ніколи не звалюються! Коли у мене пальці схудли, вони стали здаватися довшим, витонченіше, і що мені особливо подобається, більш вузлуватими. За рахунок вузлуватих пальців, як у філософа,

пророка або святого з ікони, вигляд у моїх рук тепер, не побоюся цього слова, готичний. Так, такі руки і без всяких кілець, це краса невимовна. Жуть. І, зрештою, якщо мені закортить надіти кільце, а воно буде звалюватися з безіменного пальця (я зазвичай на безіменному кільця ношу), я його надіну на вказівний, і руки мої від цього не будуть виглядати менш красивими.

А мені подобається. Це вони скоріше навіть витягнулися, коли я на гітарі стала грати. Краще тонкі і худі пальчики – витонченіше виглядають!

Можливо я знову сповз до номера 9, але мені здалося що в темі написано – Те, що у мене викрали пальці, і адже не виключено, що неконтрольоване схуднення фаланг призведе до повного зникнення ручного маніпуляційного механізму, і тоді вже, не виключено, що пальці викрали ті сили, які змусили неконтрольоване схуднення цих самих пальців. Це може бути вигідно уряду інопланетної раси яка непомітно контролює товщину пальців у жителів Землі.

Ну не знаю. Справа в тому що пальці у мене завжди були худими і довгими – довжина середнього пальця досягає 14 см. Зате ними зручно на гітарі грати і друкувати)))

Ось вже не знаю, як це могло статися, але всі мої персні, зокрема останній, який я придбала 2 тижні тому за досить велику суму, звалюються. Це якщо рука суха, а трохи намокне, так і в раковину звалюються. Немає у мене бажання потім лазити по трубах і діставати скарби.

Та ж фігня. Начебто всі наявні кільця завжди мені прекрасно підходили за розміром, а тепер деякі з них з мене просто безнадійно звалюються, а деякі реально вдягнути не на ті пальці, на які я їх зазвичай надягала – все ж пальці різної товщини. Тільки розподілити їх по пальцях, так щоб все було рівномірно і в цілому виглядало, я че-то не можу. Ось проблемка-то. Десь пожежа, десь землетрус чи повінь. А мені кільця великі.

Я взагалі чогось схудла сильно і страшне видовище вже уявляю 🙂 Ну і пальці, звичайно, теж. Спочатку думала, що зима, влітку ж вони трохи набряклі, тому й злітають колечка, але зараз мені вже стало велике все. На великих ще тримаються більш-менш, та й то за рахунок кісточки. Але є й ті, які безнадійно великими сталі. Сумно. Я люблю кільця.

Ну ето дивлячись для кого! А якщо на піаніно граєш. Пухкі пальці витягають набагато більш красівиі звук.

Дуже незручно. Кільця звалюються, силоньок зовсім не залишилося, мені навіть звичайну бутель з водою складно і боляче відкрити. Найнеприємніше, що я не тримала дієту, “воно саме” Схудла і зробити я з цим зараз нічого не можу.

  • як схуднути в пальцях
  • як похудати в пальцях
  • як зробити пальці худими
  • що робити щоб похудали пальці на руках
  • що зробити щоб схудли пальці
  • як зробити пальці тоншими
  • як зробити щоб пальці схудли
  • що робити щоб схудли пальці
  • Як зробити худі пальці
  • шо робити щоб похудали пальци на руках

Comments are closed!

_0.31MB/0.00439 sec