Прискорення обміну речовин: способи, засоби, продукти для прискорення метаболізму

Прискорення обміну речовин: способи, засоби, продукти для прискорення метаболізму Прискорення метаболізму

«Це у мене просто метаболізм хороший» – можна почути від стрункої дівчини на питання про те, як вона зберігає свою фігуру. Положення, звичайно, завидне. Однак метаболізм (обмін речовин) – це те, над чим можна

працювати.

Чим вище швидкість метаболізму, тим більше здатність організму витрачати енергію, одержувану з продуктів.

Основні способи прискорення обміну речовин – це фізична активність та спеціальне харчування.

Фізична активність дозволяє наростити м’язову масу і спалювати більше кілокалорій. Силові тренування – прекрасний спосіб скинути вагу, при цьому енергія витрачається не тільки під час тренувань, але і при звичайній життєдіяльності – м’язи самі по собі вимагають істотних витрат калорій. Тобто прискорення обміну речовин відбувається просто за рахунок того, що у вас вже є м’язи.

Один з найбільш приємних та дієвих способів наростити м’язову масу – це велнес-тренування. Звичайно ж, вони повинні проводитися під керівництвом професіоналів, і необхідну підтримку вам готові надати фахівці Slimclub.

Будь-яка інша фізична активність буде тільки корисна для збільшення швидкості метаболізму. Плавання, біг, спортивні ігри – все це благотворно впливає на обмінні процеси. Особливу дію роблять велнес-тренажери, так як вони не тільки здатні допомогти наростити м’язову масу, але й надати загальнозміцнюючу дію на організм.

Другий «стовп» активного метаболізму – це правильне харчування. Не потрібно морити себе голодом. Зголоднілий організм починає сповільнювати обмінні процеси, щоб економити енергію. Прискорення метаболізму відбувається, якщо дозволяти собі їсти часто, але потроху. Коли організм «впевнений» в тому, що скоро отримає наступну порцію їжі, він активно витрачає вже наявну енергію. Почати день варто з щільного сніданку, це задає хороший темп на весь день. Слід також запам’ятати і продукти для прискорення обміну речовин :

    грейпфрути; лимони; ананаси; білкова їжа; пекучі спеції; імбир; жирна морська риба; зелений чай.

Не забувайте і про воду – вона сприяє виведенню з організму солей.

Втім, і в плануванні харчування не буде зайвою консультація фахівця.

Крім фізичної активності і правильного харчування є і деякі інші кошти для прискорення обміну речовин . Це глибокий тривалий сон, ароматерапія, прогулянки на свіжому повітрі, масаж, лазня (сауна) і відсутність стресів. Втім, все це благотворно вплине не тільки на швидкість метаболізму, а й на оздоровлення організму в цілому.

Приходьте в Slimclub! Заняття на велнес-тренажерах сприяють значному прискоренню і нормалізації обміну речовин. Наприклад, під час процедури термотерапії згорає до 2400 каллорий за 45 хвилин! І процес дії триває до 2 діб!

І це не просто так, адже здоровий організм має досить високою швидкістю метаболізму, щоб не набирати зайву вагу. Слідкуйте і доглядайте за собою комплексно – і ви будете чудово себе почувати і виглядати привабливо!

Comments are closed!

_0.31MB/0.01634 sec