Принципи результативних тренувань, щоб схуднути і змоделювати тіло. | Краса і здоров’я з Юлією Ульянової

Принципи результативних тренувань, щоб схуднути і змоделювати тіло. | Краса і здоров’я з Юлією Ульянової 2 принципу, які допоможуть Вам просунутися.

Знаючи особливості нашого тіла, Ви сміливо можете слідувати цим 2м принципам (для мене

вони працюють чудово!):

1. Укорочуйте свої навантаження.

Роблячи тренування коротшою, але інтенсивної, Ви даєте тілу позитивом струс. Йому доводиться заново адаптуватися до нових умов і Ви побачите результат, при цьому заощадите час.

Раніше моє тіло видавало 100% і відчувало втому після занять у залі по 90 хвилин. Тепер воно вміє віддавати 100% за 30 хвилин на короткій тренуванні. М’язи також втомлюються, температура підвищується, потовиділення, звичайно, теж.

При цьому результат від таких тренувань я побачила вже через тиждень. А за 30 днів я схудла на 3 кг, але головне це зменшення талії на 6,5 см. Щоб адаптація знову не привела Вас до застою, дивіться принцип № 2.

2. Робіть тренування різними.

Міняючи тренування, Ви не даєте тілу адаптуватися. Навіть маючи якийсь стандартний набір вправ на різні групи м’язів, Ви завжди можете їх чергувати, міксувати, ускладнювати. Зробіть так, щоб одне тренування була не схожа на іншу.

Наприклад, одна більше на руки (планка, віджимання), інша більше на ноги і сідниці (присідання, махи, випади), третя на м’язи корпусу (нахили, прес в положенні лежачи). Візьміть всі ці вправи і змішайте їх, приділивши більше уваги одній групі м’язів.

Це примітивна схема того, як працюють інтервальні тренування, якими я займаюся. 3 рази на тиждень по 30-40 хвилин 🙂 Таким чином Ви запускаєте свій супер-метаболізм на повну котушку! Докладніше про це та моїх результатах зараз я розповідаю у відео, яке є на це сторінці зверху 🙂

Також я там згадую, що займаюся в в онлайн фітнес-клубі, де тренер дає інтервальні тренування по 30-40 хвилин 3 рази на тиждень. Це весь мій спорт – трохи менше 2:00 тиждень і це працює офігенно!

Пишіть Ваші питання, коменти, залишайтеся на хвилі позитиву, краси та здоров’я! Діліться цією інформацією з близькими! Зробимо світ прекраснішим і здоровіше 🙂

Також читачам подобається:

Comments are closed!

_0.31MB/0.01339 sec