ПРИГЛАШАЮ НА дієта Дюка БАЖАЮЧИХ скинути вагу НАПЕВНЕ! ДІЄТА, ЯКА ДОПОМАГАЄ НЕ ТІЛЬКИ ШВИДКО ВТРАТИТИ ВЕС, а й зберегти його впродовж усього життя

ПРИГЛАШАЮ НА дієта Дюка БАЖАЮЧИХ скинути вагу НАПЕВНЕ! ДІЄТА, ЯКА ДОПОМАГАЄ НЕ ТІЛЬКИ ШВИДКО ВТРАТИТИ ВЕС, а й зберегти його впродовж усього життя. ПРИГЛАШАЮ НА дієта Дюка БАЖАЮЧИХ скинути вагу НАПЕВНЕ! ДІЄТА, ЯКА ДОПОМАГАЄ НЕ ТІЛЬКИ ШВИДКО ВТРАТИТИ ВЕС, а й зберегти його впродовж усього життя.

Дієта

доктора Дюка, дієта проста але сувора, при чіткому дотриманні дає швидкі та ефективні результати. Навіть якщо хтось говорить, що швидко втрачати вагу не дуже добре. Але не з цією системою, яка допомагає не тільки швидко втратити вагу, але і зберегти його в перебігу всього життя.

Ця дієта базується на наступному: існують три категорії їжі: вуглеводи, жири і білки. Наш організм може обійтися без двох перших, але не без протеїнів. Протеїни життєво необхідні організму, інакше він їх буде знаходити засчет москалів і тканин.

Тому 4 ступінчастий режим Дюка заснований на протеїнах, де їжа дозволяється необмежено, без відмінності часу доби і сумішей між різними видами протеїнів.

Режим складається з 4 частин: стадія атаки, стадія подорожі (режим чергування), стадія закріплення і стадія стабілізації.

Етап 1. “Стартова фаза”

Це етап чистих протеїнів. Етап триває від 3 до 7 днів, максісум 10. Тривалість цієї фази залежить від кол-ва зайвих кіло. На даному етапі в середньому йде від 2 до 6 кіло.

Під час цього етапу ви можете їсти продукти 8 категорій, які описані нижче. З цих 8 категорій ви можете їсти стільки продуктів, скільки захочете, без обмеження кількості і час прийому їжі. Ви так само можете змішувати продукти.

* нежирне м’ясо: телятина, баранина, пріголовтенние без додавання жирів

* тельбухи. печінку, нирки, язик телячий або яловичий

* будь-яка риба

* будь-які морепродукти

* птах. крім качки і без шкіри

* нежирна шинка

* яйця

* нежирні молочні продукти (крім тих, в які додані фрукти) НЕ> 800г в день

* 2 л води (дієтична кола дозволена)

* кава, чай, трав’яний чай, оцет, приправи, мариновані огірочки (2-3 шт), лимон (не додавати в напої), сіль, гірчиця (помірно).

Крім перерахованих продуктів НІЧОГО ІНШОГО НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ.

На даному першому етапі спостерігається активне зниження ваги.

Крім того, вже на першому етапі Дюкан рекомендує ввести в раціон висівки вівса (2 з л) і висівки пшениці (1 з л). Це важливо для нормальної роботи кишечника і для меншого усваенія жирів

Не плутати цю дієту з дієтою Аткінса! Тут не можна ковбаси, сосиски, жирне м’ясо, масло, сир, смажене.

Етап 2. Фаза чергування

Всі продукти, дозволені на 1 етапі + сирі або варені овочі в будь-якій кількості, в будь-який час.

помідор, огірок, редис, шпинат, спаржа, зелена стручкова квасоля, капуста, селера, гриби, баклажан, кабачок, перець, моркву і буряк (не рекомендується їсти морковт і буряк при кожному прийомі їжі)

2 Етап полягає у чергуванні днів PP чистих протеїнів і + днів PL протеїни і овочі. Цей етап триває до тих пір, поки ви не досягнете бажаного ваги.

Схема чергування. PP і PL: 1/1, 2/2, 3/3, 5/5Рекомендуется:

-якщо ви хочете скинути менше 10 кг, рекомендується чергування 1 PP / 1 PL (1 день чистих протеїнів, потім 1 день протеїни + овочі), але можна і 3/3. або 5/5

– якщо ви хочете скинути від 10 до 20 кг. рекомендується чергування 5/5

– якщо ви хочете скинути від 20 до 30 кг. рекомендується чергування. 5/5

Схему чергування можна поміняти в будь-який момент

У цій фазі допустимі:

-1 чайна ложка знежиреного какао

-1 столова ложка крохмалю

-2 столових ложки соєвих вершків

-1 чайна ложка вершків 3-4%

-2-3 краплі олії на сковорідку для смаження

Comments are closed!

_0.31MB/0.01133 sec