ПРИЧИНИ високий кров’яний тиск » Народні методи лікування | Народна медицина | Дієти

ПРИЧИНИ високий кров’яний тиск » Народні методи лікування | Народна медицина | Дієти ПРИЧИНИ високий кров’яний тиск

Добре відомо, що гіпертонія поширена хвороба в усьому світі. Статистика захворювань гіпертонією гнітюча, у світі кожен п’ятий житель планети хворіє на гіпертонію. У Росії кожен третій хворий

на гіпертонію. Це одне з найбільш широко поширених серцево-судинних захворювань. Наслідки гіпертонічної хвороби забирають з життя людей більше ніж СНІД, онкологічні хвороби і туберкульоз разом узяті. У ситого, благополучній Америці артеріальною гіпертонією хворіють понад 50 мільйонів населення.

При комп’ютерній томографії мозку на ранніх стадіях гіпертонії відбуваються зміни в головному мозку хворого, порушення кровообігу головного мозку, структурні зміни клітин. Перші симптоми починається гіпертонії проявляються як перевтома і втому. І хворі вперше дізнаються про свою недугу з вуст докторів швидкої допомоги. Смертність від ішемічної хвороби серця в Росії становить 36% від всієї смертності населення.

А смертність чоловіків у віці 35-50 літніх за останні 10 років зросла на 60%. При чому в нашій країні тільки половина людей знають про свою хворобу. Однак з них лише половина лікується, а серед тих, хто лікується, лише половина (тобто всього один гіпертонік з восьми) лікується ефективно.

Тому, високий ступінь інвалідності саме з причини високого тиску, стенокардії, інфарктів та інсультів, у зв’язку з цими захворюваннями (до 50% і більше).

Як бачите, шановані читачі, артеріальний тиск дуже поширене і серйозне захворювання. Тому потрібно знати, що ж призводить до високого тиску?

Причини високого тиску.

Потрібно зупинитися на тому, що, що при гіпертонії, як і при будь-якому іншому захворюванні, порушення завжди дуже індивідуальні. Що у людей з одним і тим же діагнозом, причини хвороби можуть бути абсолютно різними. З цього випливає, що ніякого шаблону в лікуванні гіпертонії просто бути не може. Причини високого тиску можуть бути наступними:

• Порушення функції внутрішніх органів – печінки, нирок, підшлункової залози, патології лімфатичної системи, ендокринної системи – щитовидної і підшлункової залози. Якщо у вас недостатньо працюють нирки, запалення або пісок і камінчики в них, то і очищення організму відбувається не достатньо, відбувається затримка рідини в клітинах, тканинах організму, та й самі хворобливі процеси напружують організм. Тиск підвищується. Також відбувається, коли недопрацьовують печінка, підшлункова залоза, в організмі накопичуються і не до кінця виводяться продукти обміну речовин.

• Лікування, поряд, з лікуванням гіпертонією, потрібно проводити на усунення причин гіпертонії, а не тільки пити ліки на зняття високого тиску. Отже, вам потрібно знайти розумного фахівця-доктора, який би не тільки призначав ліки від тиску, а ще й усував причину високого тиску. У тому числі і по вищеперелічених органам. Це так важливо.

• Якщо ви постійно перебуваєте у стресовій ситуації, перенапруження на роботі, несприятлива домашня обстановка, інші проблеми, то організм як би знаходиться в стресі, наднирники виробляють гормони на небезпеку, стрес понад норму, в результаті підвищується тиск. Стресова ситуація для організму може привести не тільки до тиску, а й до захворювань інших систем організму як травлення та інших. Тому стреси потрібно усунути зі свого життя. Організм може бути в стресовому стані і через захворювань тих же внутрішніх органів, це теж потрібно враховувати. Тому шукати причину. І лікувати відповідно.

І ще потрібно усунути запальні процеси в організмі, будь то ангіни, непроліковані зуби, апендицит чи якісь інші запалення, все це інфекції і вони самі по собі можуть давати підвищення тиску, і сприяти поганій роботі внутрішніх органів..

• Густа кров – в результаті неправильного харчування, надмірно жирною, мало вживаєте овочів, фруктів, ягід, і багато наваристих супів копченостей, соленостей, солодощів, смаженого і жирного. Все це призводить до зайвої ваги, і як наслідок – підвищення артеріального тиску. Нераціональне харчування, підвищена вага це прямий шлях до захворювання гіпертонією. Тому приведення своєї ваги в норму буде сприяти зниженню артеріального тиску. Зниження ваги на кілька кілограмів відразу призводить до зниження тиск.

• Відносно хліба, це високий вуглеводний продукт. При підвищеному тиску захоплюватися хлібом у великій кількості можна. Якщо ви їсте каші, то можна їсти ці страви без хліба. М’ясо рибу також їжте без хліба. Якщо хочете їсти хліб. то з’їжте як окремий прийом їжі, ну трохи з маслом, або сиром, з овочами. Не захоплюйтеся великою кількістю хліба, не обтяжують травлення. тим самим будете покращувати своє самопочуття.

• Поряд зі зниженням і нормалізацією ваги, не мало важливе значення мають оптимальні фізичні руху. Чи не тренований організму при будь-якому навантаженні приводить до напруги серцево-судинної системи, до тиску. Тому потрібно поступово приводити організм в треноване стан. Для цього фізичні рухи, вправи, ранкова гімнастика, ходьба. Не потрібно лежати, не сидіти довго біля телевізора, а гуляти на свіжому повітрі. Сама по собі гіподинамія, відсутність достатньої кількості свіжого повітря це шлях до захворювань, в тому числі і підвищеного тиску, зайвої ваги.

Я, наприклад, виконую фізичні вправи на хребет, на суглоби, на загальний розвиток протягом однієї години. При чому, академік Амосов стверджував, що потрібно не менше 1000 рухів робити під час фізичних вправ. У мене ж набирається до 2000 – 2500 рухів. Увечері ж ще одна година гуляю на свіжому повітрі. І вважаю, що цього не зовсім достатньо.

Просто, не завжди вистачає часу. При чому, при тренуваннях потрібно цілеспрямовано впливати на розслаблення яких або м’язів тіла. Якщо ви відчуваєте напругу в м’язах спини, потрібно повторити рухів на цей м’яз без ривків, дуже акуратно більшу кількість. (Наприклад до 50). І так опрацьовуєте весь організм грамотно і цілеспрямовано. А комплекси можна підібрати будь-які, було б тільки бажання.

• Причинами високого тиску можуть бути вживання кави куріння. наркотики, алкоголь тому при підвищеному тиску потрібно відмовитися від цих допінгів. Та й якщо ви хочете бути здоровими, то слід виключити їх з життя.

• Чи не збалансоване харчування може бути також причиною підвищеного тиску – не добробут калію, магнію в організмі теж може бути причиною напруги судин. Тому гипертоника потрібно стежити за поповненням організму калієм. Магнієм. Калій допомагає кровоносним судинам розслабитися і організму – позбутися натрію. Багато калію міститься в молочних продуктах, м’ясі, какао, томатах, бобових, картоплі, петрушці, абрикосах (куразі, урюк), родзинках, чорносливі, бананах, дині, чорному чаї, в цитрусових, всіх зелених овочах з листям, в м’яті, насінні соняшника, бананах, картоплі. Магнію багато в їдальні буряках. Тому, потрібно частіше включати в раціон названі продукти.

• Погана екологія міста, вихлопні гази автомобілів, всілякі діоксиди, озон теж ведуть до підвищення тиску. Порадити тут що – або важко. Потрібно постійно дбати про свіжому повітрі в квартирах, чистоті, провітрюванні. Та й самим частіше відвідувати парки, заміські простори. Зараз можна встановлювати кухонні витяжки, щоб як то цілеспрямовано впливати на покращення екології свого житла. Особливо, це потрібно враховувати жінкам, так як ми стоїмо біля плити кожен день по кілька годин. Тому думайте і виправляйте ситуацію, щоб не боліла голова після кухонної роботи.

• Причинами високого тиску лікарі називають також вік. Ну що з цього сказати – тим більше потрібно вести більш здоровий і обережний спосіб життя, спиратися на досягнення сучасної традиційної медицини, і всіма засобами використовувати народну мудрість в нівелюванні хвороби. Ні в якому разі не можна пускати все на самоплив. Адже наслідки можуть бути не найкращі.

Зміна способу життя, можливо, можуть призвести до усунення високого тиску.

• А тепер народні методи лікування-рецепти при високому тиску:

1. столові ложки калини, потовкти в посуді, залити 1 літром окропу, настояти 20 хвилин, процідити, додати трохи меду і пити протягом дня по половина склянки. Покращує роботу кишечника, нормалізує тиск.

2. 1 кілограм калини, 1 кілограм меду, півлітра коньяку. Калину пропустити через м’ясорубку, змішати з медом, залити коньяком. Дати настоятися в темному місці один місяць. Пити по 1 столовій ложці під час їжі. Очищає нирки від солей, очищає кишечник, печінку. Призводить до зниження тиску.

3. 7 ложки шипшини, 3 ложки кропиви. 3 ложки чорноплідної горобини все в термос заливаємо окропом, наполягаємо 4 години. Приймаємо по половина склянки між їдою.

4.При густий крові потрібно їсти горобину, журавлину, це природний аспірин для розрідження крові. Для цього ложку горобини придушити, залити окропом. Для поліпшення смаку трохи додати меду. Пити по половина склянки 2-3 рази на день..

5.8 ягід дозрілої вишні по завіреннях садівників замінюють одну таблетку аспірину.

6. Беремо 1 склянку укропного насіння, столову ложку коренів валеріани насіння, 2 склянки меду, заливаємо 2-ма літрами окропу і наполягаємо одну добу. Щоранку п’ємо зілля по 1 столовій ложці. Знавці кажуть, що місяць попив і все тиск пішло.

7.Свекла. робимо сік по половина склянки + 1 столову ложку меду. П’ємо 7 разів на день по одній столовій ложці.

8.Кровь може бути жирною, тому усувайте жирну їжу.

9.Соль, якщо тиску

підвищений, то обмежте сіль не більше 1 чайній ложечці без верху.

10.При хворих нирках обов’язковим має бути вживання журавлини в раціоні, вона не тільки розріджує кров, але і дезинфікує сечовивідні шляхи.

11.Когда тиск виникло, за порадою з лікуючим лікарем, можливо, потрібно буде обмежити вживання рідини.

http://zdravclub. ru

Дивіться також:

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім’ям.

  • народні ліки від високого тиску
  • народні методи від високого тиску
  • лікування високоготиску народним методом
  • що пити від високого тиску
  • високий кровяний тиск
  • історії хворих на нирки
  • ліки що можна пити при високому тиску
  • засоби від високого тиску
  • високий тиск народні методи
  • високий тиск лікування

Comments are closed!

_0.32MB/0.00861 sec