Прибрати живіт за 7 днів | Дієти | Жіночий журнал Cosmopolitan

Прибрати живіт за 7 днів | Дієти | Жіночий журнал Cosmopolitan Прибрати живіт за 7 днів

Звичайно, як чесні люди, ми повинні були відправити тебе в спортзал або хоча б додому на килимок – прес качати… Але будемо реалістами: про прес і вправи для талії ти все і без нас знаєш.

І або ніяк не можеш себе змусити, або можеш, але все без толку: живіт і раніше стирчить. Значить, спробуємо подивитися на проблему з іншого боку.

Найчастіше до здуття живота призводять невеликі прорахунки в дієті, які не так вже складно виправити. Результат проявиться вже через тиждень. Без виснажливих вправ.

Не їж солоне

Сіль призводить до затримки рідини в організмі і зникнення талії. Один із способів нейтралізувати надлишок NaCl – пити більше води. Але набагато простіше і, головне, корисніше – зменшити саме споживання солі. Бажано обмежитися двома грамами в день. При цьому май на увазі, що у великих кількостях сіль міститься не тільки в сільничці, але і в напівфабрикатах (магазинних пельменях, котлетах, сардельках), а також у готових продуктах на зразок шинки і бекону.

Пий досхочу

Думаєш, більше води – більше набряків? Зовсім ні! Найчастіше дівчата з животами-кульками отримують недостатньо рідини. Навіть невелике зневоднення організму призводить до затримки цілющої вологи в тканинах (про запас!) І здуття різних частин тіла. Щоб уникнути цього, пий невеликими порціями протягом усього дня, навіть якщо не відчуваєш спраги. До речі, ти пам’ятаєш, що ми нерідко схильні плутати голод і спрагу? Значить, регулярно примушуючи себе пити, ти не станеш тобто без необхідності. До того ж своєчасна “промивка” організму запобігає підвищене газоутворення і запори (також провідні до випинання живота).

Дотримуйся баланс

… між білками, жирами і вуглеводами. Будь-які уподобання і зневаги в цьому питанні шкідливі. Надлишок вуглеводів призводить до затримки рідини. Надлишок білків – до здуття. Жири гальмують травлення. А без клітковини все це взагалі не зможе покинути організм.

Перекушуй

В журналах часто пишуть, що всі зайві калорії саме від перекусів. Почасти автори мають рацію: якщо терзати на ходу шоколадні батончики, від живота не позбудешся. Але якщо замість трьох разів на день ти сядеш за стіл 5 або 6, то в кожен з цих присісти з’їси менше. Не забувай, що твій шлунок, незважаючи на майже нескінченну розтяжність, розміром з твій же кулак. Значить, і з’їдати тобі за один раз слід не більше жмені. А ще пам’ятай, що велика тарілка їжі неодмінно себе видасть – у прямому сенсі слова.

Чи не газують

Бульбашки в келиху піднімають настрій. Чого не скажеш про викликаються ними наслідки. Будь-які газовані напої, у тому числі і мінеральна вода, підвищують рівень діоксиду вуглецю (простіше кажучи, вуглекислого газу) в організмі. Він-то і провокує ефект здуття і додає тобі пару видимих??додаткових кіло.

Рухайся

Гаразд-гаразд. Ми обіцяли не згадувати про вправи. Спробуй тиждень, поки триває наш експеримент, після їди, не розташовуватися в кріслі біля телевізора, а робити хоча б короткі прогулянки. Вони допоможуть прискорити процес травлення і спалити зайві калорії.

Обережніше з солодким

На багатьох дівчат напис “без додавання цукру” діє магічно. Але всі штучні підсолоджувачі – сахарин, аспартам, ксиліт і т. п. – Погано виводяться з організму і викликають підвищене газоутворення, тому відмовся від напоїв light і від жуйки “без цукру”.

Чи не ковтай повітря

Від чого надувається повітряна кулька? Від повітря, що надходить зовні. Шлунок теж. Так що не розмовляй під час їди, не ковтай непрожеванную шматки, не пий занадто жадібно і не цеді напої через соломинку. Курити теж краще кинути – і не тільки заради того щоб прибрати живіт.

ПРОТИ здуття ТЕБЕ ДОПОМОЖУТЬ:

петрушка (очищає травний тракт);

імбир (позбавляє від газів);

  • журнал Космополітен для дівчат

Comments are closed!

_0.31MB/0.39778 sec