Прибираємо пивне неподобство – повертаємо прес!

Прибираємо пивне неподобство – повертаємо прес! Позбавляємося від пивного живота

Скоро прийде довгоочікувана весна. Слідом весняним дням настане спекотне літо. Пора року, коли всім хочеться купатися і засмагати і, звичайно, надягати на себе відкриті наряди. Багато хто саме в цей час стикаються

з проблемою звисає животика. Чому саме влітку? Та просто в інший час він добре маскується під одягом. Отже, як терміново поміняти пивний живіт на плоский і пружний?

Дієта від пивного живота

Першим етапом стане обмеження себе в їжі, а, точніше сувора дієта від пивного живота.

Безсумнівно, для того, щоб прибрати пивний живіт, необхідно виключити зі свого раціону пиво та інші спиртні напої. Вживайте їх тільки в особливих випадках, випадках до трьох разів на місяць. Поставте заборонний знак на гострої та солоної їжі. Забудьте, що в світі існують чіпси, майонез, ковбаса і сири. Смажене, солодке, борошняне – не можна. Банально, але факт, страждаючи питанням про те, як прибрати пивний живіт, для початку перейдіть на здоровий спосіб життя!

Їжте акуратно! Перестаньте є в той момент, коли відчуєте угамування голоду, а не тоді, коли на вашій тарілці нічого не залишилося. Не можна переїдати. Пивний живіт легко прибрати, якщо замінити смажене вареним, вживати в їжу овочі та фрукти. Розтягнутий великими порціями пива, живіт буде, звичайно, обурюватися, вимагаючи більше їжі. Краще перетерпіти голод, поки шлунок не стане нормальних розмірів. Заглушає незадоволене мовчання зеленим чаєм і водою.

Рекомендується роздрукувати таблицю калорійності, щоб розрахувати процентне співвідношення кількості їжі до кількості калорій, які ви спалюєте за день. Витрачайте більше, ніж вживаєте.

Вправи від пивного живота

Через в’ялих м’язів черевної порожнини з’являється безсторонній звисає жирок. Тому необхідно визначитися з групою фізичних вправ, які будуть спрямовані на підняття тонусу м’язів. Це один з перших пунктів, на які потрібно звернути увагу, щоб позбутися від пивного живота в короткі терміни.

Отже, для початку необхідно вивчити будову м’язів живота, адже свого ворога потрібно знати в обличчя. Варто визначити, який вплив на нього стане найбільш ефективним.

Чотири тонкі плоскі м’язи утворюють стінки нашого живота. За передню стінку відповідає пряма м’яз, за??бічні – зовнішня і внутрішня косі. Якщо завжди підтримувати ці м’язи в тонусі, то живіт буде залишатися плоским і акуратним довгий час. Кілька простих вправ допоможуть у боротьбі з пивним животом.

Встаньте, злегка зігнувши коліна і виставивши руки попереду. Руки, що знаходяться на рівні плечей, бажано різко поверніть вправо, повторіть те ж у зворотний бік. Можна ускладнити вправу, згинаючи при повороті коліна по черзі в праву і ліву сторони.

Лежачи на спині, плавно зігніть ноги. Руки витягнуті за головою. Піднімайте корпус, схрестивши руки на плечах. Вправа виконується кілька разів.

Наступна вправа легко виконується в будь-якому місці. І воно дуже ефективно для тих, хто терзає себе питанням про те, як позбутися пивного живота. Сильно втягніть на вдиху м’язи живота, розслабивши їх на видиху. Повторювати потрібно десять разів поспіль, чотири рази на день. Через два тижні ефект буде вражаючим.

Ще кілька простих правил про те, як позбавиться від пивного живота

Представниці жіночої статі, на жаль, тільки великими трудами можуть змінити те, що дано природою. Але, звичайно, зневірятися не варто. Гарна постава зробить свою справу. Тримайте голову прямо, розпрямите плечі. Ви легко звузите свою талію на п’ять-сім сантиметрів. Багато хто не знає, як прибрати пивний живіт, тому бездумно вдаються до неправильних дій, вважаючи, наприклад, що зайва вага обумовлений надлишками рідини. Це не так. Жир – ось причина обвислих місць.

Непомірне споживання пива веде не тільки до некрасивого зовнішнім виглядом, а й до погіршення самопочуття і загального стану здоров’я. Безпосередньо велика кількість пиво веде до того, що стінки шлунка розтягуються, а ви починаєте багато є. Адже солодовий хмільний напій – відмінний стимулятор апетиту. Кидайте пити! Запишіться на фітнес, плавання і не відмовляйтеся від участі в командних спортивних іграх.

Прибрати пивний живіт – непросте завдання, але терпіння, дієта і фізичні вправи, зрештою, зроблять свою справу!

пивний живіт як прибрати пивний живіт як прибрати пивний живіт як позбутися пивного живота як швидко прибрати пивний живіт як скинути пивний живіт дієта від пивного живота

  • як скинути пивний живіт
  • як убрать пивний живіт
  • як швидко скинути живіт прес
  • як швидко скинути пивний живит

Comments are closed!

_0.31MB/0.00538 sec