Препарати і таблетки для схуднення: кращий вибір – ефективний засіб для схуднення «Діетресса»

Препарати і таблетки для схуднення: кращий вибір – ефективний засіб для схуднення «Діетресса» Таблетки для схуднення Діетресса – безпечний препарат для кожного

На сьогоднішній день існує безліч лікарських засобів проти ожиріння, дія яких спрямована на усунення окремих причин захворювання.

Відомі препарати, що скорочують всмоктування жирів, коригувальні апетит або підвищують витрату енергії в організмі. Багато шукають кращий засіб для схуднення протягом декількох років. Але, на жаль, результат не завжди виправдовує надії. Деякі ліки для схуднення часто надають побічні ефекти, через що їх використання в лікуванні ожиріння обмежена.

Діетресса – це найбільш безпечне і найефективніший засіб для схуднення. Протягом курсового прийому ліків поступово зменшується апетит, обсяг споживаної їжі приходить в норму і пацієнт повільно, але гарантовано худне. При цьому організм не піддається стресу, а адаптується до нового режиму харчування. Втрачені кілограми не повертаються.

Склад таблеток

На відміну від більшості лікарських засобів, таблетки для схуднення Діетресса не мають у своєму складі ні пиколината хрому, ні екстракту кактуса, ні гидроксилимонной кислоти. Препарат не містить небезпечних для здоров’я людини речовин, наприклад, сибутраміну. До складу одних з найбільш ефективних таблеток для схуднення Діетресса входять афінно очищені антитіла до КАНАБІНОЇДНА рецептора (АКР) CB1 типу, стеарат магнію та моногідрат лактози.

Механізм дії таблеток

Діетресса надає дію на центр голоду, що знаходиться в головному мозку. Ліки сприяє нормалізації апетиту і обсягу споживаної їжі. У самого пацієнта швидше настає відчуття насичення, що запобігає випадки переїдання. У процесі схуднення задіяні периферичні механізми. Джерелом енергії стають жирові запаси, а не тільки знову надходить в організм їжа. Схуднення супроводжується зниженням верхнього і нижнього артеріального тиску. Під час курсового прийому таблеток пацієнт не відчуває жодного стресу чи дискомфорту.

Ефективність препарату для схуднення

Клінічні дослідження показали, що терапія пацієнтів з ожирінням 1-й і 2-го ступеня з допомогою таблеток Діетресса призводить до втрати ваги на 5% у більш ніж 35% людей протягом 12-тижневого курсового прийому. Найсильніше ослаблення почуття голоду протягом дня (особливо у вечірній час) проявляється в період перших 4-х тижнів лікування препаратом Діетресса. Кращий ефект зафіксований у пацієнтів, які страждають ожирінням 1-го ступеня.

Результати проведення порівняльного аналізу ефективності препаратів Діетресса і Плацебо представлені на наступній діаграмі.

Частки пацієнтів з ожирінням I ступеня з втратою ваги на 5% і більше

Спосіб застосування таблеток

Показання до застосування. Діетресса відмінно підходить пацієнтам, які мають надмірну масу тіла і страждають ожирінням I-II ступеня (ІМТ вище 25 кг/м2). Застосування препарату не рекомендується дітям віком до 18 років.

Визначення ІМТ. Надлишкова маса тіла розраховується за формулою: ІМТ = вага (кг) / зріст (м2). ІМТ менше 18,5 свідчить про дефіцит ваги, 18,5-24,0 – про нормальній масі тіла, 25,0-29,9 – про надмірну вагу, 30,0-34,9, 35,0-39,9 і 40,0 і більше – про ожиріння 1, 2 і 3 ступеня відповідно.

Дозування і порядок прийому. По одній таблетці приймається 2-4 рази на добу за 15-30 хвилин до їжі. Лікарський засіб слід тримати в роті до повного розчинення. Воно не вимагає запевняє водою, що спрощує прийом ефективного препарату.

Курс прийому. Тривалість лікування ожиріння засобом Діетресса становить мінімум 3 місяці. При необхідності курс схуднення поновлюється. Для досягнення кращого ефекту прийом препарату поєднується з помірною гіпокалорійної дієтою.

Безпека таблеток

    Повна сумісність і відсутність побічних дій. При дотриманні інструкції таблетки не чинять побічних ефектів, як багато інших препаратів для схуднення. Випадків несумісності з лікарськими засобами не зафіксовано. Кращий профіль безпеки. Засіб для схуднення Діетресса відпускається без рецепта лікаря. Пацієнт може самостійно приймати рішення про прмененія таблеток. Безпека ліки доведена клінічними дослідженнями, випадки передозування не зареєстровані. Відсутність звикання і обмежень з управління ТЗ. Прийом ефективного препарату не викликає лікарської залежності. При вживанні ліків можна керувати автомобілем.

Купуйте одні з кращих таблеток для схуднення Діетресса в аптеках Росії, Білорусії і України. Отримати консультацію про прийом кошти можна на сайті в рубриці «Питання-відповідь».

Comments are closed!