Препарат для схуднення меридиа: відгуки худнуть і лікарів | Таблетки та харчування для схуднення

Препарат для схуднення меридиа: відгуки худнуть і лікарів | Таблетки та харчування для схуднення Препарат для схуднення меридиа: відгуки худнуть і лікарів

Меридіа – це лікарський препарат для схуднення, що відноситься до Парафармацевтики. Меридіа призначається тільки при аліментарному

ожирінні при індексі маси тіла від 30 і більше.

Як працює Меридіа

Препарат призначений для зменшення маси тіла і наступного її підтримки. Меридіа допомагає зменшити кількість їжі, споживаної пацієнтом, це відбувається завдяки почуттю насичення, яке викликає препарат. Він розроблений німецькою фірмою під назвою “Кнолль АГ”.

Меридіа діє на “центри насичення”, що знаходяться в головному мозку. Після прийому препарату з’являється відчуття ситості, і вже в перші кілька днів кількість їжі, що з’їдається протягом дня, може зменшитися вдвічі, а іноді і втричі, що сприяє зниженню ваги.

Прийом Меридіа сприяє нормалізації рівня ліпопротеїдів, тригліцеридів, С-пептидів, гликированного гемоглобіну, глюкози, холестерину і сечової кислоти.

Процес харчування регулюється препаратом, з’їдена їжа легко засвоюється, а жири і зайвий цукор в організмі не відкладаються.

Склад Меридіа

В одній капсулі міститься: сибутраміну гідрохлориду моногідрат (активна речовина) 10 міліграм або 15, лактози моногідрат, кремнію діоксид колоїдний, Е132, індиготин, Е171, натрію лаурилсульфат, хіноліновий жовтий, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, титану діоксид, желатин, чорнило (сірі).

Ціна Меридіа і місця продажу

Меридіа зареєстрований у 26-ти країнах, включаючи США, Швейцарію та Німеччину. Середня вартість у російських аптеках коливається від 2 тисяч до 3 тисяч рублів. Препарат відпускається лише за рецептом лікаря в аптеках.

Спосіб застосування Меридіа: відгуки та рекомендації лікарів:

Препарат приймається внутрішньо, вранці, дозволяється, як натщесерце, так і з прийомом їжі. Капсули не можна розжовувати, їх слід запивати необхідною кількістю рідини, наприклад, склянкою води.

Початкова дозування – одна капсула 10 міліграм щодня. Для тих, хто мало реагує на дану дозу (маса тіла зменшилася за 4 тижні менше ніж на 2 кілограма) дозу можна збільшити до 15 міліграм, але тільки при гарній переносимості. Для тих, хто мало реагує на дозу 15 міліграм прийняття препарату необхідно припинити.

У разі пропуску прийняття препарату не слід випивати дві капсули відразу, необхідно продовжувати приймати одну капсулу щодня. У пацієнтів погано реагують на лікування (зниження маси тіла за 3 місяці менше 5%) прийом Меріда не повинен перевищувати 3 місяці. Лікування препаратом Мерідія не повинно перевищувати одного року.

Приймати препарат при вагітності та при годуванні груддю не можна.

Побічні дії Меридіа

Як правило, побічні ефекти виникають у перші 4 тижні лікування, їх частота і вираженість слабшають з часом.

Побічні дії, пов’язані:

– до крові та серцево-судинної системи: тахікардія (рідко), підвищений АТ, серцебиття, вазодилатація.

– до травної системи: втрата апетиту (часто), нудота (рідко), запор, загострення геморою.

– до органів чуття і нервовій системі: сухість у роті (часто), головний біль (рідко), безсоння, неспокій, зміна смаку, запаморочення, парестезії.

– до шкірних покривів: пітливість (рідко).

В поодиноких випадках при прийомі препарату спостерігалися такі побічні ефекти: захворювання нирок (мезангіокапілярний гломерулонефрит), інтерстиціальний нефрит, крововиливи в шкіру, тромбоцитопенія, судомні напади. У хворого з шизоафективним порушенням, які існували імовірно до початку лікування, розвинувся гострий психоз.

Меридіа: відгуки худнуть про препарат

Світлана: в перший місяць препарат подіяв добре, втратила 10 кг. Побічних ефектів практично не було. Але після першого місяця вага більше не йшов, а їсти хотілося страшно!

Юля . пила я Мередіт, почала мучити безсоння і сухість у роті. У перший тиждень втратила 6 кг, потім протягом двох місяців втратила ще 6. Зараз вже рік не п’ю, намагаюся сама тримати вагу, повернулися 2 кг, але я сильно люблю поїсти.

Тетяна . в перший місяць різко почала худнути, далі вже не так, але стабільно худла (з 73 до 60). Побічний ефект був один – безсоння. Вже близько 7 місяців не п’ю Мередіт і не поправляюся. Дуже вдячна цьому препарату!!

Марина . всем привет! Пила цей препарат не отримала ніякого ефекту, тільки побічні ефекти: тремтіння, сухість у роті, пітливість, сонливість. За місяць втратила всього 2 кг, при цьому намагалася не їсти після шостої, як тільки кинула пити почала одужувати, щас важу 107, а була 95.

БАДи для схуднення:

  • Від яких таблеток зараз худнуть
  • меридіа відгуки
  • меридіа препарати для схуднення
  • німецькі препарати для схуднення
  • на яких таблетках худнуть

Comments are closed!

_0.31MB/0.00532 sec