Правильні дієти для схуднення живота і боків

Правильні дієти для схуднення живота і боків Правильні дієти для схуднення живота і боків

Більшість жінок шукають такі дієти, які повинні допомогти впоратися їм із зайвими відкладеннями на животі, боках і стегнах. Практично всі дієти спрямовані не тільки на скорочення жирового прошарку в тій чи іншій частині тіла, але і на закріплення

результату. Вага у людини набирається не так вже й швидко, тому поспішати його скидати за пару днів не варто. Тим більше, якщо дієта потрібна для схуднення живота і боків. Швидка дієта призведе до того, що ви порушите баланс в організмі, а значить, завдасте шкоди своєму здоров’ю. Популярні дієти для плоского животика завжди замовчують про свій шкоду для здоров’я всього організму в цілому. І саме знаменитості підштовхують дівчат і жінок до різкого скиданню ваги, тому варто пам’ятати, що, щоб прибрати живіт і не нашкодити при цьому собі, потрібно вибрати збалансовану правильну дієту.

Якщо ви цілими днями тільки й думаєте, як схуднути в животі, то крім дієти вам знадобиться ще й комплекс тренувань. Вони необхідні для того, щоб скинуту вагу не міг повернутися після завершення дієти назад. Способів схуднення для живота і боків не так вже й багато, так як збалансувати всі корисні продукти і врівноважити весь раціон харчування досить складно навіть бувалим дієтологів. У світі існує всього декілька безпечних і дієвих дієт, які ми по праву можемо назвати ефективними дієтами для схуднення живота.

Мета дієти і ефективність

В будь-якої ефективної дієті для живота і боків переслідуються цілі по нормалізації обміну речовин та поліпшенню роботи травної системи. І саме ці чинники борються із зайвою вагою, а не голодування, як думає більшість жінок і чоловіків.

В першу чергу виключіть алкоголь і тютюн зі свого життя, так як, поєднавши ці шкідливі звички з дієтою та спортом, ви почнете відчувати сильну втому.

Дієта для чоловіка і для жінки від живота повинні вибиратися індивідуально для кожної людини, враховуючи основні критерії вибору:

    Необхідно врахувати хронічні хвороби, так як в деяких випадках дієта може негативно позначитися на всьому організмі. Обов’язково проконсультуйтеся з дієтологом в тому випадку, якщо ви не можете самостійно скласти раціон харчування. Зіставте дієту з фізичними вправами. Причому не потрібно займатися спортом до зірочок в очах, 20 хвилин качання преса в день буде достатньо. Забудьте про солодкі продукти, в тому числі і цукор.

Якщо ви будете дотримуватися цих нехитрих правил, то ви обов’язково досягнете тих результатів, до яких так прагнете.

Найважливіші моменти в дієті для живота

В будь-якій дієті основним правилом буде зменшення споживаних за день калорій. Новачки спочатку думають, що це дуже просто і з радістю приступають до дієти, але вже на другий день дієти починають мучитися голодом, адже різке зниження споживаних продуктів організм приймає за голодування, наслідки цього будуть негативними, і ви навряд чи зможете швидко схуднути. Щоб не мучити ні себе, ні свій організм, щоденна кількість калорій має становити не менше 1300.

Правила для денного раціону харчування під час дієти:

    Приберіть всі шкідливі продукти з раціону харчування, тобто майонез, кетчуп, фаст-фуд, чіпси, сухарики, тістечка та інші жирні продукти. Забудьте про борошняних і солодких продуктах, таких як торти, шоколадні цукерки, випічку. Не пийте під час дієти кава, газовані і солодкі напої, і не вживайте алкоголь.

Меню дієти для плоского живота

Дієтологи рекомендують для швидкого схуднення живота харчуватися горіхами, яйцями і нежирним сиром. Абсолютно в будь-яких кількостях можна вживати овочі, зелень, фрукти. При цьому салати з овочів потрібно приправляти оливковою олією.

Не прагніть схуднути швидко, для початку потрібно привчити свій організм до того, що обмін речовин тепер буде трохи іншим, він перебудується і нормалізується.

На другій стадії схуднення в раціон харчування потрібно додати ягоди і соки, хліб грубого помолу і різні каші. Якщо кілограми перестануть йти, то хліб коштує виключити повністю. Не забувайте знову ж займатися спортом.

Дієта для зменшення живота з Китаю

Звичайна китайська дієта для зменшення живота абсолютно не підходить для російських жінок, так як ця дієта заснована на маленькій кількості споживаних калорій, і вона передбачає вживання в їжу водоростей, морської риби і морської капусти. Російським жінкам доведеться викласти кругленьку суму, щоб харчуватися всіма цими продуктами, та й багато слов’янські жінки абсолютно не люблять їх, тому морально підготуватися до такої дієти буде також досить складно.

Всього існує кілька варіантів китайської дієти. Перший варіант дієти пропонує харчуватися рисом кілька місяців. Другий варіант більш строгий, тут з раціону харчування доведеться повністю виключити їжу тваринного походження на два тижні. Інші варіанти китайської дієти дуже схожі з цими двома варіантами.

Перш ніж вибрати дієту, врахуйте в ній такі продукти харчування, які властиві саме цій місцевості. Якщо зі свинини і картоплі ви різко перейдете на суші і водорості, то замість схуднення ви отримаєте проблеми з шлунком, часом такий різкий зрив у харчуванні може призвести до порушення обміну речовин.

Якщо Вам сподобалася стаття тоді залиште свої коментарі в соціальних мережах:

  • правильні дієти
  • Дієта живота швидка
  • Легенька дієта для похуданя живота
  • правильні рецепти для похудения

Comments are closed!

_0.31MB/0.00586 sec