Правильне харчування – запорука здоров’я або як схуднути без повернення до колишньої ваги. » Найефективніші дієти для схуднення

Правильне харчування – запорука здоров’я або як схуднути без повернення до колишньої ваги. » Найефективніші дієти для схуднення Правильне харчування – запорука здоров’я або як схуднути без повернення до колишньої ваги.

Всі дівчата хочуть бути стрункими і красивими,

та й хлопцям, я думаю, не особливо подобатися жир, що звисає на боках і жінкоподібного груди. Оптимальна вага потрібно дотримуватися для підтримки здоров’я, адже зайву вагу і здоров’я – не сумісні поняття, для того, щоб подобатися протилежній статі, та й просто не соромитися вийти на пляж влітку.

Ожиріння – дуже велика проблема в сучасному суспільстві. З кожним днем??все більше і більше людей страждають від цього. Руйнуються людські долі. Чому ж це все відбувається? Відповідь одна: малорухливий спосіб життя і неправильне харчування. Що тоді робити?

Відразу обмовлюся, що для підтримки тіла в комфортному вазі буде достатньо просто правильно харчуватися, але для схуднення фізичні навантаження обов’язкові. Отже, почнемо по порядку.

Харчування:

В першу чергу потрібно відкинути всі шкідливі продукти (жирне, смажене, продукти з високим рівнем холестерину, солодощі, всілякі чіпси, сухарики, солодкі води тощо).

Для підтримки нормального функціонування людського організму потрібна певна кількість білків, жирів і вуглеводів (кількість залежить від ваги людини). Якщо взяти весь раціон людини за 100%, то на білки має припадати 30%, вуглеводи-60%, і жири-10%.

Тепер докладніше:

Продукти, з найвищим вмістом білка:

1) Яйця

2) Сир

3) Сир (будьте обережні, в сере так само досить велику кількість жирів)

4) Яловичина

5) Птах

Детальніше про жири:

Наш організм ніяк не може повністю відмовитися від жирів. На те є ряд причин, але не буду вдаватися в подробиці. Є таке поняття як «хороші» і «погані» жири.

«Хороші» – Це ті, без яких організм не може, а «погані» – Це ті, які відкладаються у нас під шкірою, такі нам зовсім не потрібні.

Продукти, з найвищим вмістом «хороших» жирів:

5) Насіння соняшнику.

Трохи про вуглеводи:

Тут варто розуміти, що у вуглеводів є свій глікемічний індекс. «Швидкі» вуглеводи – це ті, у яких високий глікемічний індекс. Це означає, що вони дуже швидко всмоктуються в травний тракт, і незабаром знову настає відчуття голоду. До таких «швидким» відносяться всілякі цукерки, солодощі, печива, булки тощо. Нам не підходять такі вуглеводи.

Так само є вуглеводи «повільні», з низьким глікемічним індексом. Саме такі вуглеводи нам і потрібні. В основному це каші. Найбільш відповідні:

1) Греча

2) Вівсянка

3) Рис

4) Перлова каша

5) Пшенична каша.

Далі поговоримо трохи про спосіб прийому:

У першій половині дня потрібно їсти основна кількість денних вуглеводів, а ближче до другої половини урізати вуглеводи і їсти в основному білок.

Так само не варто забувати про вітаміни. Їжте багато фруктів, овочів, риби, горіхів. Головне в харчуванні – це розмаїття.

Міф про те, що не можна їсти після шостої – не більше ніж міф. Просто не їжте вуглеводи і жири за 2-3 години до сну і все буде добре. Білкову їжу цілком можна вживати на ніч.

Є потрібно часто, 5-7 разів на день. При цьому невеликими порціями. Так організм краще засвоює їжу і бере від неї все. Ні в якому разі не можна півдня голодувати, а потім набити повний живіт. У такому випадку організм намагається накопичити якомога більше жиру на випадок другої такої голодування. Саме тому більшість людей назад набирають вагу після всіляких дієт. А відбувається це так: Людина сідати на дієту (голодує) і відповідно втрачає вагу (оскільки організму не вистачає енергії з їжі, він починає палити жири). Але як тільки ви закінчуєте дієту, організм відразу ж починає відкладати в жир все, що тільки можна. Адже він ще пам’ятає ту дієту (голодування) і тому буде запасати ще більше жиру для того, що б вижити, якщо ви знову вирішите сісти на дієту. Адже він не знає, що ви худнете. Для організму це просто брак їжі, він вважає це дуже небезпечним, аж до смерті і зробить все, що б не померти при наступній нестачі їжі.

Так само дуже важлива вода. Потрібно пити 2 літри води. Так як ми 80% складаємося з води, то велика кількість оной нам просто необхідно.

Далі про тренування:

Для схуднення потрібні кардіо тренування. Такі, як біг, велосипед тощо.

Що б скинути вагу найкраще тренуватися щодня вранці. Але якщо немає можливості вранці, то тренуючись ввечері ви не особливо то й багато втратите.

Тривалість тренування повинна починатися від півгодини і більше. Саме після 30 хвилин організм починає палити жири. Бігати слід в НЕ швидкому темпі, досить просто спітніти, і тримати такий темп. Тому що, бігаючи швидко ви не зможете протриматися потрібну кількість часу. Та й до того ж ці тренування будуть розвивати швидкісно – силові якості, а не спалювати жир.

Нагадаю, що все описане вище не дієта, а просто правильне харчування. тому навіть якщо ви з якихось причин не зможете дотримуватися раціону в майбутньому, то назад весь ваш жир все одно не повернеться.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам стати здоровими і красивими. Удачи!

Опубліковано: 30-08-2013, 9:42

Comments are closed!