Правильне харчування: які продукти потрібно їсти, щоб схуднути, а які вилучити | Студія біомеханічної корекції фігури “Едельвейс” +375 (44) 732 74 51

Правильне харчування: які продукти потрібно їсти, щоб схуднути, а які вилучити | Студія біомеханічної корекції фігури “Едельвейс” +375 (44) 732 74 51 Студія біомеханічної корекції фігури “Едельвейс” +375 (44) 732 74 51 Правильне харчування: які продукти потрібно їсти, щоб схуднути, а які вилучити

Так, щоб схуднути, не потрібно відмовлятися від їжі. Зайві кілограми, як правило, результат неправильного харчування, і як тільки Ви почнете харчуватися правильно, вага стрімко почне знижуватися. Подивіться на список шкідливих звичок, якщо ви погодитеся з трьома твердженнями і більше, то вам необхідно задуматися про правильне харчування на кожен день. Ви:

5. Ковтаєте їжу, не розжовуючи. Або розжовувати її не довго.

Можете так само скористатися готовим меню для схуднення. Сумарна кількість спожитих за добу калорій – 1200.

Обід

80 г відвареної курки, 150 г картоплі, политого 20 г рослинної олії, чашка зеленого чаю.

Полудник

2 йогурту (1,5% жирності)

Вечеря

70 г спагеті твердих сортів, без нічого або 200 г риби та 150 г салату з капусти та моркви, политий рослинним маслом.

Правильно харчуватися, щоб схуднути можна за системою роздільного харчування. Таке харчування не тільки допомагає позбутися зайвої ваги, але і очищає кишечник від осаду неперетравлених продуктів, усуває дисбактеріоз, запори, неприємний запах з рота і виводить шлаки. Існує кілька основних принципів роздільного харчування:

Ніколи не їжте в процесі одного прийому їжі борошняні та білкові продукти.

Під час одного прийому їжі слід, є білкові продукти тільки з однієї групи (м’ясо, риба, яйця або молоко).

Вживайте тільки один борошняної продукт під час одного прийому їжі.

Ніколи не змішуйте під час одного прийому їжі цукор або сахаросодержащие фрукти з тваринами протеїнами.

Ніколи не змішуйте під час одного прийому їжі борошняне і кислі фрукти.

Диню, а також кавун краще їсти за годину до їжі і ні з чим не поєднувати.

Молоко краще пити окремо від будь-яких поєднань з іншими продуктами.

Переважно вживати в їжу рослинне масло, а не тварина.

Бажано уникати сухофруктів.

Ці принципи сформульовані на основі припущення про те, що при надходженні їжі одного виду, ферменти, що розщеплюють її, працюють найбільш ефективно, що полегшує процес травлення і подальшого метаболізму поживних речовин. При вживанні змішаної їжі, активність травних ферментів гальмується, і процеси перетравлення порушуються, що викликає бродіння їжі, інтоксикацію організму, підвищене газоутворення, обмінні порушення. Для наочності методу і простоти його використання була створена таблиця сумісності продуктів, в якій відображена ступінь бажаності того чи іншого поєднання.

Х – добре сумісні, Н – нормально сумісні, П – погано сумісні

І, нарешті, перш ніж продумувати своє нове меню, прочитайте поради дієтолога, лікаря, доктора медичних наук Михайла Гінзбурга.

1. Чи не впадати у відчай! Навіть якщо раніше ви не раз пробували скинути вагу, і у вас не все виходило. Найчастіша причина невдач – вельми слабкі уявлення про організм людини. До речі, не менше 98% повних – це люди з абсолютно нормальним обміном речовин. Тому для успішної боротьби із зайвими кіло нам потрібні: знання, впевненість в успіху і рішучий настрій.

2. Потрібно з’ясувати і усвідомити свої попередні помилки. Самостійно знайти свої слабкі місця складно, краще звернутися за допомогою до лікаря-дієтолога.

3. Пам’ятайте: так обридлий нам жир – всього лише запас харчування. Його треба потихеньку пускати на енергетичні потреби. Це відчуття куди продуктивніше, ніж нав’язливі думки позбутися від ваги будь-яким способом. Доведено, що, рухаючись через низку болісних дієт, зривів і відновлення ваги, людина товстішає набагато швидше, ніж, якби він не намагався худнути зовсім.

4. Хочете схуднути – любите спосіб життя, який веде до зниження ваги. Перш ніж щось змінити в порядку свого харчування, рухливості, запитайте себе: «Став би я це робити, навіть якщо б і не збирався худнути?» Якщо так, значить, ви знайшли те, що потрібно!

5. Все, що ви плануєте робити для схуднення, має подобатися вам саме по собі або приносити вам користь незалежно від того, з якою метою ви все це затіяли.

6. Не намагайтеся худнути постійно – організм не може весь час витрачати жир. Складіть для себе не один режим харчування, а як мінімум два. Перший – розвантажувальний, який дійсно веде до схуднення. Другий – більш м’який, що дозволяє просто не набирати вагу. Щоб організм відпочивав від дієти.

7. Уникайте болісних дієт і надмірних навантажень. Це небезпечно – якість життя погіршується, плюс виникає величезне бажання все це кинути. Всі «похудательной надмірності» насправді нарощують вагу!

8. Ліки та біодобавки від надмірної ваги допомагають мало. Максимум можуть трохи прискорити темп схуднення. І не більше. Накопичення жиру – в цілому нормальний процес. А від нормальних процесів у медицини ліків немає.

9. Щоб не є пізно, лягайте спати раніше. Повноцінний сон полегшує контроль над вагою.

Почніть правильно харчуватися сьогодні, і Ви схуднете!

  • Дійети та схудниня
  • Якою їдою харчуватись щоб схуднути
  • ЯКУ ПРАВИЛЬНУ їду потрібно їсти

Comments are closed!