Правильне харчування від дієтолога Світлани Фус. Поради, рекомендації, раціони. | Красива фігура, шикарне тіло | ВКонтакте

Правильне харчування від дієтолога Світлани Фус. Поради, рекомендації, раціони. | Красива фігура, шикарне тіло | ВКонтакте

Поради від дієтолога Світлани Фус:

1. Змініть свої звички в їжі. Поступово перейдіть на здорове харчування і дотримуйтеся його все життя. Ніколи не «сідайте» на дієту, це безглуздо.

2. Якщо Ви хочете

худнути швидко, додайте фізичне навантаження. Це ефективніше, ніж морити себе голодом

3. Ведіть харчовий щоденник. Тільки тоді Ви зрозумієте, скільки і якої їжі вживаєте. Важливо розуміти, що Ви їсте, а не скільки.

4. Відмова від їжі або різке її обмеження не веде до ефективної втрати ваги. Втрата ваги буде в самому початку, а потім це призведе до уповільнення обміну речовин.

5. Приберіть з харчування цукор і продукти, які його містять. Замініть цукор невеликими порціями сухофруктів, солодких фруктів або меду. Цукор буде перешкоджати Вашим бажанням схуднути не тільки через те що він несе «порожні» калорії, але й тому, що солодощі «змушують» Вас їсти солодке знову і знову. Регулярне харчування – це кращий спосіб боротьби з пристрастю до солодких продуктів.

6. Обмежте страви, що містять рафіновану білу муку. Вони можуть викликати ті ж проблеми, що і цукор. Якщо Ви вживаєте таких продуктів більше, ніж може використовувати Ваш організм, вони перетворяться в жир.

7.Іспользуйте в харчуванні цільні зерна, а не продукти їх переробки. Цільні злаки джерела вітамінів групи В, які беруть участь в обміні вуглеводів. Тому, коли Ви їст5 цільні злаки, Ви отримуєте і вуглеводи, і вітаміни для їх обміну. ??

8. Вживайте більше овочів в сирому і приготованому вигляді – не менше 400-500 г на день. Овочі та цільні злаки містять клітковину, яка сорбує надлишок жиру, токсичні речовини, сприяє кращій роботі кишечника і оберігає його від раку.

9. Якщо Ви вживаєте молочні продукти, віддавайте перевагу низько жирним сортам. Молочний жир містить насичені жирні кислоти, надлишок яких негативно впливає на обмін холестерину і судини. Пам’ятайте, молочні продукти не повинні містити занадто багато жиру, але й не повинні бути знежиреними.

10. Замініть жирні сорти м’яса і ковбасні вироби на більш пісні – біле куряче м’ясо, індичатину, телятину. Частіше вживайте рибу. Таким чином Ви зможете зменшити неконтрольоване споживання «прихованого» жиру.

11. Розподіліть їжу в перебігу дня рівномірними порціями. Тоді Вам вдасться уникнути переїдання і почуття голоду. А це дозволить більш вибірково підійти до вибору продуктів харчування.

  • відгуки фус про гречану дієту

Comments are closed!

_0.31MB/0.00483 sec