Правильне харчування при інсульті. Корисні і небезпечні продукти при інсульті

Правильне харчування при інсульті. Корисні і небезпечні продукти при інсульті Харчування при інсульті Загальний опис хвороби

Інсульт – захворювання, що характеризується порушенням кровообігом мозку, що приводить до пошкодження мозкової тканини і порушенням його функцій.

Різновиди інсульту:

    Геморагічний. Ішемічний.

Причини виникнення інсульту:

основною

причиною виникнення інсульту є порушений приплив крові до областям мозку, як результат пошкодження або закупорки мозкової артерії. Таке може статися в таких випадках:

1 відрив тромбу з місця утворення і потрапляння його в артерію; головного мозку, (емболія); 2 тромбоутворення в судинах мозку (тромбоз). Зазвичай буває при атеросклерозі; 3 гіпертензія артеріальна; 4 артерії мають вроджені слабкі стінки, наприклад, при аневризмі; 5 травма в наслідок події ДТП, удару по голові, т. д. Симптоми інсульту

    несподівана слабкість, наступає оніміння або параліч м’язів рук, ніг або особи, як правило, однієї сторони тіла; порушення мови, труднощі з правильною вимовою слів; раптове погіршення зору одного або обох очей; порушення координації руху, аж до втрати рівноваги, сильне несподіване запаморочення; сильні головні болі незрозумілої природи і походження; ішемічний напад – той же мікроінсульт, з аналогічними симптомами і тривалістю в кілька секунд.

Корисні продукти при інсульті

Дієта після перенесеного інсульту повинна витримуватися все життя. Послаблення в ній небажані. Дотримуватися дієти рекомендується також людям, занесеним до групи ризику ураження інсультом.

    м’ясо нежирне, відварене курки. качки, гусака, оливкова олія (безпечно з точки зору змісту холестерину і містить в собі здорові жири); апельсини, брокколі. сочевиця, спаржа (містять корисні для роботи серця фолієву кислоту, клітковину і калій); оселедець, тунець, сардина, лосось (містять жирні кислоти, фосфор. які активують обмінний процес в головному мозку); каші, нежирні молокопродукти (оптимальний вміст білків, жирів і вуглеводів); капуста, шпинат. буряк з добавкою соняшникової олії або сметани (оптимізують біохімію мозку); журавлина і чорниця (у них міститися антиоксиданти).

Засоби народної медицини при інсульті:

  • правильне харчування при інсульті

Comments are closed!

_0.31MB/0.00500 sec