Правильне харчування при гепатиті С і дієта – запорука успішного одужання

Правильне харчування при гепатиті С і дієта – запорука успішного одужання Правильне харчування при гепатиті С Зміст

Гепатит С – інфекційне захворювання, що вражає в першу чергу печінку. Воно може носити гострий і хронічний характер,

тим самим розпоряджаючись людським організмом по своїй волі. Ця хвороба довгострокова, вилікувати її за пару місяців – не вдасться. Саме тому, всі фактори, які так чи інакше можуть сприяти одужанню – не просто важливі, а життєво необхідно. Одним з найважливіших нюансів одужання стає правильне харчування при гепатиті с. Саме про нього ми і поговоримо.

Харчування при гепатиті з

Ні для кого не секрет, що при гепатит с – складна форма захворювання, яке розвивається практично моментально при попаданні вірусу в кров. Заражена тату-машинка, шприц або використані раніше одноразові інструменти – і вірус пробереться в самі складні клітини крові. Процес лікування багатоступінчастий і досить трудомісткий, саме тому продукти при гепатиті з повинні проходити особливий відбір: на стіл хворої людини повинно потрапляти тільки найкраще, і те, лише схвалене особливої??дієтою.

З того, що можна їсти при гепатиті, особливу увагу варто приділити вітамінам. Вітаміни при гепатиті з не просто рекомендовані, а необхідні хворому. До всього іншого, належна щоденна норма повинна надходити не тільки через продукти харчування, а й через мульти-комплекси, хорошим прикладом послужать «Центрум» і «Вітрум».

Зверніть увагу на те, що при подібному захворюванні, на столі зараженого обов’язково повинні бути присутніми наступні продукти:

    свіжі овочі та фрукти; різноманітні молочні вироби; м’ясо (відварене); риба (нежирних сортів); бобові; злаки; каші (обов’язково на молоці і з цілісних круп, наприклад, рису або гречки); цільнозернові продукти. насіння, горіхи; ягоди.

Як бачите, корисні продукти при гепатиті с – зразок правильного харчування, яке і дозволить вилікувати організм і дати йому сили на достатній опір. Мабуть, єдине, що можна додати в вищепереліченого списку: це споживання великої кількості рідини. Чи не газована вода, супи, натуральні соки, зелений чай – все це допоможе вивести з організму токсини і забезпечить швидке одужання.

З того, що можна їсти при гепатиті, необхідно начисто виключити солодку, солону і жирну їжу, яка не несе ніякої користі, а лише даремно навантажує печінку. Подібні страви при гепатиті с можуть порушити і без того нестійкий хімічний баланс в організмі, викликавши підвищення рівня цукру в крові. Закінчиться все це може дуже плачевно, адже неправильне харчування під час хвороби знижує ступінь ефективності прийнятих ліків. Якщо хворий бажає поправитися, то хоча б на час, консерви, напівфабрикати, заморожені продукти, алкоголь і кава повинні стати його ворогами.

Меню при гепатиті з

Меню для хворих гепатитом вельми схоже з іншими дієтичними варіантами. Якоюсь мірою хворому можна позаздрити, адже навіть здорові люди не завжди звертають увагу на те, що споживають. Їжа, яку можуть дозволити собі заражені, рясніє всілякими корисними мікроелементами і вітамінами, які при всій своїй пишності, залишаються не просто їстівними, а смачними.

Єдине, на що приділяють особливу увагу дієтологи – це імбир. Багато господинь, свято впевнені в тому, що він здатен вилікувати від будь-яких захворювань. Так, як правило, імбир – чудова приправа, ноімбірь при гепатиті – абсолютно точно протипоказаний. Використовувати його, при цьому не шкодячи організму, і без того, досить складно. Тільки народна медицина Тибету вміє правильно поєднувати і поєднувати всі види імбиру з традиційними продуктами. Саме тому, ризикувати не варто!

Дієта при гепатиті сама по собі носить досить щадний характер, максимально звільняє печінку від потенційних навантажень. Основне меню носить дробовий характер, ділячи всю їжу на 5 прийомів. Фахівці стверджують, що всі страви слід готувати на пару (у крайньому випадку – відварювати), а перед вживанням кращого всього її подрібнювати, перетворюючи в легке пюре. До всього іншого, необхідно стежити за температурою їжі, яка повинна бути максимально комфортною для окремо взятого організму. Перед вами лише приклад подібного меню:

Сніданок: сир, каша вівсяна, чай.

Другий сніданок: яблуко.

Обід: овочевий суп, відварне нежирне м’ясо, компот.

Вечеря: відварна риба з пюре і чай.

  • Гепатит с яке харчування шкодить і які продукти
  • Продукти харчування які допоможуть вивести швидко амфітамін з крові
  • чи можна після одужання від гепатиту с припинити діету

Comments are closed!

_0.31MB/0.00600 sec