Правильне харчування йоркширського тер’єра – Породи собак

Правильне харчування йоркширського тер’єра – Породи собак Дивіться також

Ні для кого не секрет, що запорука довгого і здорового життя Вашого вихованця – правильне харчування і догляд, мало просто купити цуценя йоркширського тер’єра. потрібно заздалегідь підготуватися до появи нового члена сім’ї

в будинку, дізнатися, як і чим його можна годувати, а що категорично давати не можна.

Існує кілька думок з приводу годування:

спеціальний корм натуральна їжа спеціальний корм + натуральна їжа в якості добавки

Щеня йоркширського тер’єра до 2-3 місяців набирає приблизно половину від маси тіла дорослого собаки, а до 9 місяців набір ваги припиняється. Тому вже з раннього віку цуценя потрібно привчати правильно харчуватися, тому що баловство свого улюбленця може привести сумних наслідків: надлишок білка в організмі цуценя перетворюється на жирові відкладення, а це призводить до захворювань серця, нирок та інших органів. Власник йорка повинен пам’ятати, що ця собака може з’їсти все, що їй запропонують, проте потрібно строго дотримуватися правил харчування, навіть різка зміна корму може обернутися диспепсією, більшість заводчиків таки дотримується думки, що змішувати готовий корм і натуральний не варто.

Порція для йоркширського тер’єра розраховується виходячи з маси тіла: на кожні 500 гр ваги собаки одна столова ложка корми, 50% від раціону має становити м’ясо.

Якщо Ви вирішили, що будете годувати свого йорка спеціальним кормом хорошої якості, то більше ніяких добавок, вітамінів і мінералом, давати не потрібно. Натуральною їжею підгодовувати теж не можна (хіба що іноді можна побалувати), інакше Ви ризикуєте отримати тварину з порушенням обміну речовин і купою супутніх захворювань.

Промисловий корм може бути сухою і консервований, можна годувати одним з видів, можна змішувати в пропорції 75% (сухий) і 25% (консервований). Різниця між сухим і консервованим кормом у кількості вмісту води.

Раціон харчування натуральним кормом повинен складатися:

для цуценяти 50% з м’яса, каша і овочі – по 25%

для дорослого собаки м’ясо 30%, каші 40%, овочі 30%.

М’ясо має бути не жирним, підійде яловичина, перепілка, з куркою потрібно бути обережними, тому що у йорков часто буває на неї алергія. М’ясо обов’язково потрібно щонайменше обшпарити окропом, а краще поварити кілька хвилин без солі і спецій. Рибу теж потрібно варити, стежити, щоб не траплялися кістки.

Раз на тиждень можна давати варене перепелине яйце і субпродукти. Можна давати рис, пшоно і гречку, вівсянку можна, коли у собаки розлад шлунка, просто так включати в раціон не потрібно. З овочів потрібно давати кабачки, морква, буряк, картоплю і помідори можна в малих кількостях, не зашкодить пів чайної ложки рослинної олії.

Молоко після місяця життя щеня в організмі не засвоюється, тому з молочних продуктів можна давати кефір, сир, ряжанку, йогурти без фруктів.

Не можна йоркширському тер’єрові смажене, копчене, цукор, борошняне.

Обов’язково в раціон собаки, яка харчується натуральним кормом потрібно включати вітамінно-мінеральні добавки у відповідності з віком і вагою. Цуценяті такі добавки обов’язкові постійно, дорослому собаці місяць через місяць.

  • Йоркширський терєр після родів
  • чи можна вівсянку йоркам
  • Чи можна йоркам буряк
  • чи можна йоркам смажене яйце
  • що можна а що неможна їсти тирєрам?

Comments are closed!

_0.31MB/0.01129 sec