Правильне харчування для зміцнення судин :: Здоров’я :: JustLady. ru – територія жіночих розмов

Правильне харчування для зміцнення судин :: Здоров’я :: JustLady. ru – територія жіночих розмов Правильне харчування для зміцнення судин

Статті за темою «Правильне харчування для зміцнення судин»

Багато в чому на утворення бляшок на стінках судин впливає щоденне меню. Жирні соуси, аналогічні

сорти м’яса, алкоголь в сукупності з іншими шкідливими звичками, все це погіршує стан судин.

Для того щоб зберегти здоров’я, в першу чергу необхідно змінити якісний склад продуктів.

Свинина і інші жирні сорти м’яса і птиці не дуже корисні для здоров’я. Більш корисно дієтичне м’ясо індички, куряча грудка. А ще краще замінити м’ясо рибою. Хоча б раз на тиждень на столі має бути присутня морська риба жирних сортів, типу скумбрії, лосося або сьомги. В інший час бажано вживати менш жирні, але такі ж корисні сорти риб, як хока, хек, тилапія, минтай. Риба поставляє в організм омега-3 кислоти, які допомагають зберегти молодість тканин.

Гарніри з макаронних виробів і картоплі бажано замінити крупами і бобовими. Що міститься в них білок підтримує структуру тканин в тонусі. Аналогічними властивостями володіють горіхи і насіннячка. Але потрібно пам’ятати, що при всій корисності даних продуктів вони досить висококалорійні. Тому рекомендована норма горіхів або насіннячок для дорослої людини повинна не перевищувати кількість, що міститься в його долоню.

Правильне харчування для зміцнення судин неможливо без належної кількості вітамінів і мінералів. Особливо корисний для стінок судин вітамін Р, який міститься в овочах і фруктах. Вживати його необхідно в комплексі з вітаміном С. Влітку це смородина, полуниця, малина, огірки, томати, кабачки, баклажани, зелень щавлю, петрушка, кріп, салат. Взимку раціон більше мізерний, але лук, часник, капуста і морква будуть засвоюватися організмом набагато краще, ніж звичні макарони.

Харчування для судин залежить і від вживаних напоїв. Найбільш корисні зелений чай і відвар шипшини, кількість вітамінів в якому просто величезне.

Впливає на стан здоров’я і спосіб приготування їжі. Від смаженого краще відмовитися, що утворюються в процесі інтенсивного нагрівання продуктів на великому вогні шкідливі речовини негативно впливають не тільки на стан судин, але і на весь організм. З цієї ж причини не варто зловживати копченостями і напівфабрикатами.

Ідеальний спосіб приготування їжі – це пароварка. При цьому не варто думати, що страви, приготовані на пару, занадто прісні. Навіть якщо додати трохи соусу або масла безпосередньо в готову страву, то шкоди від цього буде набагато менше, ніж чим продукт спочатку буде посмажити у фритюрі.

Comments are closed!