Правильне харчування для схуднення> Я схудну!

Правильне харчування для схуднення> Я схудну! Правильне харчування для схуднення

Правильне харчування для схуднення допоможе без шкоди для здоров’я знизити вагу і зберегти м’язи. “Я схудну” пропонує вашій увазі досить простий, але чудово працюючий метод. Таке схуднення підходить для чоловіків

і жінок, для здорових і не дуже людей.

Метод можна назвати авторським, але в ньому немає нічого революційного, він заснований на здоровому харчуванні, особливості обміну речовин і лікувальних дієтах.

Що потрібно робити, щоб схуднути?

Дотримуватися всі правила. Неухильно. З усього, що тут буде описано, немає нічого зайвого, немає нічого, на що можна не звертати уваги. Якщо ви вирішите додати щось від себе для поліпшення ефекту вагу швидше не піде, а шкоду своєму здоров’ю ви завдасте.

Отже, почнемо?

Для початку, ми розберемося в тому, що ви їсте, що потрібно їсти, і чого їсти не потрібно. А потім з’ясуємо як потрібно їсти, щоб схуднути без шкоди для здоров’я.

Перед початком схуднення, рекомендую вам зважитися й зробити виміри талії, стегон, грудей, і передпліччя. Наступні виміри потрібно буде провести через місяць.

Не потрібно кожен день запригівать на ваги і шукати втрачені 100 грам, це не важливі деталі, на яких не потрібно концентруватися.

Правильне харчування для схуднення необхідно

Вам доведеться багато чого змінити у своєму раціоні. Якщо скласти на столі все, що ви їсте за тиждень, з’ясується, що основу вашого раціону складають прості вуглеводи.

На вашому столі багато печива, цукерок, картоплі, коли, шоколадних батончиків, солодкого йогурту. І те, що колу ви п’єте дієтичну, а пластівці їсте «Фітнес», нічого в кращу сторону не змінює.

Ви споживаєте прості вуглеводи, не надто корисні для здоров’я, і??споживаєте їх у надмірній кількості.

І жири. Їх ви теж їсте занадто багато. Навіть не усвідомлюючи цього. У тих же цукерках, вафлях, тістечка і тортики.

Надлишок вуглеводів в раціоні – це погано. Надлишок жирів у раціоні це так само погано. Але надлишок і жирів і вуглеводів це погано навіть не в два, а в чотири рази.

На вашому столі, до того ж, буде мало м’яса і риби. Або тому, що ви вважаєте, що вони занадто калорійні, або тому, що хтось вам сказав, що вони перешкоджають схудненню. Це теж заважає вам схуднути, не втрачаючи здоров’я.

  • і я схудну

Comments are closed!