Правильне харчування для схуднення: меню | 40 КГ | ВКонтакте

Правильне харчування для схуднення: меню | 40 КГ | ВКонтакте

Напевно, в сучасному світі немає людини, яка б не чула про те, що худнучи, треба харчуватися правильно. Проблема полягає в тому, що в поняття “правильне харчування” вкладається дуже різний

зміст. Одні кажуть, що м’ясо – отрута, інші демонізують картоплю, помідори і баклажани, а треті і зовсім пропонують худнути на плитках шоколаду. Кому ж вірити?

Насправді, існує всього одна істина про харчування для схуднення: «Слід їсти менше, ніж витрачає ваше тіло в процесі щоденної активності і не забувати про поживну цінність їжі».

Остання, до речі, не має нічого спільного з горезвісними калоріями. Це хімічний склад їжі, вміст у ній білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінералів і харчових волокон. Складно? Ні, скласти собі меню на кожен день і худнути самостійно простіше простого. Для цього знадобиться трохи часу, дисципліни і посидючості. Ну а казки про схуднення на шоколадках-карамельках можете, якщо хочете, на ніч почитати.

Правильне харчування для схуднення, що треба їсти?

Перш за все, навіть саме збалансоване і правильне харчування для схуднення не зможе повністю забезпечити потребу людського організму у вітамінах і мінералах.

При обмеженою калорійності харчування це неможливо, тому подбайте про придбання якісного комплексу вітамінів і мінералів в аптеці. Краще буде, якщо ви не станете обмежуватися вітамінами для тих, що худнуть, а просто зупиніться на самому «універсальному» комплексі.

Другий істотний елемент – вуглеводна складова вашого меню. Дуже часто ми вибираємо ті вуглеводи, які занадто швидко перетравлюються і абсолютно не насичують, тому зриваємося з дієти. Пам’ятайте, що в середньому, жінці вагою 70 кг потрібно дві порції «повільних» вуглеводів в день. Вибирайте на ваш смак зі списку: гречана каша, вівсяна каша з борошна грубого помолу, рисова каша з нешліфованого рису, пшоно (пару раз на тиждень), житні або цільнозернові макарони, хліб з цілісного зерна, вівсяні, рисові, житні або гречані хлібці без додавання дріжджів і цукру, печена картопля, цільнозернових пита. Варто їсти «повільні» вуглеводи на сніданок і обід, щоб не відчувати почуття голоду ввечері.

  • правильне схуднення кг
  • правильне харчування вк

Comments are closed!

_0.31MB/0.01671 sec