Правильне харчування для росту волосся

Правильне харчування для росту волосся Правильне харчування для росту волосся

На стан і зростання волосся впливає величезна кількість факторів – якість і тривалість сну, засоби по догляду за волоссям, вплив хімічних речовин, стан імунітету і, звичайно ж, правильне харчування. Давайте розберемося, які продукти і чому

необхідно вживати в їжу, щоб волосся було здоровим і сильними.

М’ясо. Для росту волосся насамперед потрібен білок, що має тваринне походження. Після процесу перетравлювання відбувається його розпад на амінокислоти – саме вони і є основою красивих і здорових волосся. Дуже багато білка міститься в свинині та яловичині, при цьому м’ясо індички або курки, крім білка, включає залізо.

Червона риба. Крім білка, в червоній рибі є вітамін В12 і цинк – ці елементи роблять дуже ефективний вплив на волосся.

Яйця. У яйцях є не тільки білок, але і калій, фосфор, кальцій, вітаміни групи В. Якщо вживати недостатня кількість цих мікроелементів, волосся почнуть випадати.

Молоко. Це незамінне джерело кальцію і білка, вони прекрасно живлять волосяні цибулини зсередини.

Сир. Згідно з дослідженнями вчених, білок, який міститься в сирі, набагато краще засвоюється, ніж з молока. Крім того, в цьому корисному продукті присутня багато мінеральних речовин і вітамінів: групи В, А, D, C, E, PP.

Висівки. У висівках є велика кількість вітамінів групи В, які просто незамінні для волосся. Крім того, в них присутня цинк, вітаміни Е і А, клітковина, магній, селен, цистин, які забезпечують нормальний обмін речовин, живлять волосяні цибулини, а також стимулюють ріст нового волосся.

Горіхи. У них присутні вітаміни групи В, білок рослинного походження, біотин, які роблять волосся більш блискучими і пружними. Крім того, горіхи багаті омега-кислотами і альфа-лінолевої кислотою, які так потрібні волоссю.

Яблука. Крім вітамінів групи В, містять багато вітаміну С, А, РР. Крім того, яблука багаті такими мікроелементами, як магній, калій, кальцій, залізо, фосфор, йод – всі вони мають стимулюючий вплив на ріст волосся.

Риб’ячий жир. На стан волосся позитивно впливають вітаміни Е і А, в разі їх нестачі волосся починає випадати, може з’явитися лупа. Велика кількість цих елементів міститься в риб’ячому жирі. Крім того, в ньому присутня велика кількість вітаміну D і жирних омега-кислот – вони допомагають зміцнювати структуру волосся і зменшують їх випадання.

Капуста. У капусті міститься велика кількість вітаміну Е. Крім того, вона багата вітамінами А і U. Капустяний сік – це відмінний засіб для відновлення пошкодженого волосся.

Також дуже корисні рослинні масла, оскільки вони стимулюють ріст волосся і зміцнюють їх структуру. У рослинних маслах багато вітаміну Е, який робить волосся пишними, зволожує їх і захищає від ультрафіолетового випромінювання.

Пам’ятайте, що здорове і збалансоване харчування зробить ваші волосся густим, красивими і блискучими, тому дуже уважно поставтеся до складання свого раціону.

  • ВІТАМІНИ ГРУПИ В ЯКШО ВИПАДАЄ ВОЛОССЯ

Comments are closed!