Правильне харчування для преса або 11 заборон для дотримання

Правильне харчування для преса або 11 заборон для дотримання 11 “НЕ” в харчуванні для досягнення рельєфного преса

Багатьом людям досить складно при роботі з пресом домогтися значних результатів, будь-які виконувані вправи майже не дають результатів, рельєфний

прес не видно під шаром жиру. Найбільш ймовірно, що проблема в харчуванні. Далі представлені поради з харчування для преса, які допоможуть усунути зайвий жир і накачати рельєфний прес.

Варто повірити в те, що прибрати зайвий жир, не така складна задача, як може здатися. Людина повинна стежити, що він п’є і їсть, а при необхідності скорочувати споживання калорій. Коли споживаних калорій більше, ніж витрачено енергії, організм неминуче буде накопичувати жир.

НЕ шукайте легких шляхів! Якщо ви вирішили накачати рельєфний прес, то, в першу чергу, варто тренувати м’язи з обтяженнями. Якщо м’язова маса знаходиться на досить високому рівні або нарощується, то їй все більше буде вимагатися калорій. Отже, чим більше у людини м’язової маси, тим більше він може споживати калорій і не накопичувати жирову масу.

НЕ харчуйтеся чим попало і коли попало! Щоб добитися добрих результатів і рельєфного преса, необхідно скласти програму харчування для преса. У ній має бути розраховане кількість калорій, які потрібно споживати за день, залежно від рівня активності і м’язової маси. Отримана кількість калорій потрібно розподілити на всі прийоми їжі, які плануються за день. Це допоможе при складанні меню для кожного окремого прийому піщі. Нужно завести свій журнал харчування для преса, в який записувати все, що з’їдено і випито за день. Це єдиний спосіб точно знати, скільки калорій прийнято і наскільки це відрізняється від норми.

НЕ обманюйте себе, якщо ви зібралися накачати рельєфний прес в домашніх умовах або в спортзалі! то потрібно перестати обманювати себе. Тільки сама людина може контролювати кількість прийнятої за день їжі. Варто частіше дивитися у дзеркало і представляти кінцевий результат тренувань і дієти. Рішення завжди має бути усвідомленим, залишатися таким як є, або змінюватися.

НЕ заглядайте в холодильник . просто тому, що стало нудно. Для посилення мотивації можна повісити на двері холодильника фотографію людини з ідеальним тілом і рельєфним пресом, щоб вона спонукала до прагнення домогтися свого результату, отже, не приймати їжу без потреби. Якщо це не допомагає, можна повісити на двері холодильника фотографію потворного товстуна, тоді є ймовірність, що при погляді на неї буде пропадати апетит.

НЕ потрібно приймати їжу перед сном. Коли людина спить, йому потрібно менше енергії. Якщо він поїсть перед сном, велика частина речовин буде збережена організмом у вигляді жиру, так як мала ймовірність того, що ця енергія буде використана. Їжу варто приймати не пізніше, ніж за дві години до сну.

НЕ харчуйтеся жирами . а використовуйте у своєму раціоні вуглеводи, які мають низький глікемічний індекс. Вони більше підходять для дієт, спрямованих на скорочення жирової маси. Вони повільніше перетравлюються, не викликаючи великих коливань рівня інсуліну в крові. Відомо, що сплески інсуліну сприяють накопиченню жирової маси.

НЕ сідайте за стіл при сильному відчутті голоду, накинувшись на їжу, так можна втратити контроль. Краще спочатку з’їсти що-небудь низькокалорійне, наприклад, кілька хлібців з цілісних зерен. Їжа, багата на клітковину сприяє очищенню кишечника. Крім того, вона має мале число калорій, їй можна наповнювати шлунок, позбавляючись від почуття голоду. Після цього можна приступати до основних страв. Можна приймати харчові добавки, спеціально призначені для скорочення жирової маси. Термогенние препарати не тільки спалюють жир, але і підвищують енергетичний рівень організму, а також сприяють зниженню апетиту.

НЕ ходите по магазинах . коли присутнє почуття голоду, це може привести до покупки безлічі продуктів, які виглядають дуже апетитно, але абсолютно не підходять для використовуваної дієти для преса. Краще заздалегідь скласти список продуктів і строго йому слідувати.

НЕ карайте себе за зриви, потрібно просто повернутися до того місця, на якому зупинилися. Також не можна компенсувати прийом надмірної кількості їжі надмірними навантаженнями на тренуваннях або голодуванням.

НЕ пропускайте прийоми їжі . Якщо людина змушує себе голодувати, у нього сповільнюється обмін речовин, так організм зберігає енергію, крім цього починається катаболізм м’язових тканин. Людина відчуває сильний голод і неминуче зривається, прирікаючи свою дієту на невдачу, що навряд чи допоможе зробити прес рельєфним.

НЕ вживайте спортивне харчування для преса бездумно! Це особливий вид їжі, який вимагає обережного поводження, тому що ймовірність нашкодити собі більше, ніж допомогти. Радьтеся з фахівцями знаючими в цій темі.

Правильне харчування для преса відео правильне харчування для преса харчування для преса спортивне харчування для преса харчування при накачуванні преса

Comments are closed!

_0.31MB/0.00867 sec