Правильне схуднення | Анна Модлі. Воїн стрункості. метод похуденія. Технологіі стрункості і здоровья. Похуденіе і омолодження

Правильне схуднення | Анна Модлі. Воїн стрункості. метод похуденія. Технологіі стрункості і здоровья. Похуденіе і омолодження Правильне схуднення

Давайте задумаємося, що таке правильне схуднення? Які завдання ми ставимо перед правильним раціоном харчування? Які етапи треба пройти щоб вага не повернувся?

1. Підготовчий

етап.

2. Власне саме схуднення

3. Плато. Воно обов’язково має бути, в період схуднення. Коли вага зупиниться.

4. Стабілізація.

5. Підтримуючий режим.

Дуже багато зараз в інтернеті, журналах багато розповідають про самому схудненні і нічого не говорять про те, що вага зупиняється, про те, що потім потрібна стабілізація. Багато дієтологів, психотерапевти та психіатри, які займаються схудненням, взагалі не говорять про те, що потрібна стабілізація ваги, після схуднення. Як проходить стабілізація, і як її провести не говорять взагалі! І, звичайно ж, що підтримує режим, який теж дуже важливий! Правильне схуднення увазі під собою, всі ці етапи. Плюс ще психологічне прийняття цих етапів і обов’язково, що підтримує режим. Звичайно ж, якщо ви схудли, а потім повернетеся до того харчуванню, яке було до схуднення, то і результатом стане колишній ваш вагу. Інше питання в тому, чи потрібно тримати себе в «їжакових рукавицях» і сильно обмежувати. Це не так. Просто потрібно знати деякі закони та алгоритми як виходити з ситуації, що склалася. Давайте тепер більш детально розглянемо кожен етап, на конкретному прикладі.

Ми не худнемо як роботи! Ви, звичайно ж, про це знаєте. Але в процесі схуднення, це забувається. Це означає, що якщо ви за перший тиждень схудли на 2 кг, то й далі, у другу, третю, четверту і п’яту тиждень, ви будете худнути з такою ж швидкістю. Ритм схуднення, втрата ваги, буває абсолютно різним. Втрата ваги залежить від багатьох факторів. Від Місяця, від того в якій фазі вона знаходиться, залежить від харчування, яке ви обрали. Але вага йде безперервно, в різній кількості. Припустимо, дівчина худне від 100 кг до 80 кг, безперервно, хоча і з різницею в кожну, конкретну тиждень. На моєму базовому раціоні. У перебігу 3-4 місяців, виконуючи всі правила, дотримуючи всі рекомендації, дівчина схудла до 80 кг. Вона вже втратила 2 відра жиру, купила новий одяг, отримала масу компліментів. Продовжує все робити правильно, помилок немає. «Відмінниця».

І що потім відбувається? Вага зупиняється. Дівчина, повторюся, дотримується програму, робить все правильно, а вага стоїть. Вона досягла ваги 80 кг і він зупинився. 1-2 тижні вага стоїть на позначці 80 кг і не рухається з місця. Не дуже приємно. Правда? Дівчина засмутилася, засумувала, відразу в голові виникають думки. Які? Все, вага зупинився, я хочу важити 65 кг, але вага стоїть. Може, він більше не буде йти?

Обов’язково є такий етап, коли вага стоїть і не йде. Ця зупинка називається плато.

Що таке плато?

Плато – це зупинка ваги, в період схуднення. Якщо ви не порушували раціон і знаходитеся на програмі не менше 3 місяців.

Плато необхідно нашому організму в період схуднення. Я підкреслюю слово «необхідно». Наш організм набирав вагу якийсь період часу, іноді, це відбувається на протязі кількох років. У організму була причина набирати цю вагу, він думав, що це правильно. І коли ви стали худнути. стали йти рідкі жири. І на низькокалорійній дієті і на будь-який інший, спочатку у вас йдуть рідкі жири. Така фізіологія, спочатку організм віддає рідкі жири, і ви худнете. Але потім, завжди настає момент, коли вага зупиняється, і фізіологічно це нормально. Хоча психологічно – це дуже важко і складно. В цей час організм знаходиться «в роздумах». Він віддав якусь частину жирів, іноді, досить велику, і тепер займається своїми справами. Він відновлює м’язову тканину. У цей час обсяги зменшуються. Плато тривати, мінімум 14 днів! І якщо не дати організму постояти цей час, то виходить собі дорожче. Потім не буде стабілізації. У цьому я переконалася разом зі своїми клієнтами.

У цей момент, необхідно використовувати додаткові імпульсні раціони. Вони вмовляють організм перейти на середні жири. Імпульсні раціони характерні тим, що є потрібно, навіть більше очок, ніж на базовому раціоні.

Якщо ми повернемося до нашого прикладу, то це виглядатиме таким чином. Після плато у вазі 80 кг, настає наступний етап схуднення, вже до 72 кг. Вага буде йти, але в меншій кількості. Так і повинно бути тому, що ми перейшли до середніх жирам. На етапі догляду середніх жирів, дуже важливий «антіінсуліновие» гормон, який ми запасали на етапі догляду рідких жирів. І наступне плато настане перед тим як організм стане переходити на целюлітні жири і ми досягаємо своєї мрії 65 кг. Ці жири, звичайно ж, не так легко відпрацювати, але все ж це можливо. Для цього використовуються кілька раціонів. І потім йде стабілізація ваги.

Що таке стабілізація. Наш організм – це система, яка постійно знаходиться в русі. Якщо спочатку наш організм був налаштований на набір ваги, з причини

наших фізіологічних особливостей. Потім, ми дали йому умови для того, щоб організм міг віддавати жир, щоб ми худнули. Але це не може і не повинно тривати вічно! Тому, що потім буде повернення, найсильніший! Коли ми прийшли до прийнятного вазі, може не ідеального, але бачимо, що дісталися до целлюлітних жирів, краще стабілізуватися. І завдання стабілізаційного раціону, в певному ритмі, з певним імпульсом збільшувати кількість їжі, яку ми вживаємо. За обсягом, за кількістю калорій і т. д. Таким чином, виходимо на підтримуючий режим, щоб ви їли 2000-2500 калорій і не харчувалися. Важливо, щоб вектор організму – стабілізується. Приблизно так виглядає схема стрункості якщо Ви хочете схуднути правильно.

Перейдемо до наступного питання-це види жирів.

Якщо вам сподобався даний матеріал, будь ласка, натисніть на кнопку соц. мереж (знаходяться нижче) – щоб про нього дізналися інші люди. Ми будемо вам дуже вдячні! Спасибо!

  • вага не стоїть вже два тижні
  • дівчата з вагою 80 кг
  • етапи правильного схуднення
  • Методи схуднення для фігура яблуко
  • плато вже 2 тижні
  • физтчни вправи для фигури груша
  • як доглядати вожини
  • як схуднути фігурі груші за 2 тижні
  • як схуднути яблучний тип фігури

Comments are closed!

_0.32MB/0.00827 sec