Правила харчування для справжніх ектоморфов! – BodyMap: фітнес та бодібілдинг

Правила харчування для справжніх ектоморфов! – BodyMap: фітнес та бодібілдинг Правила харчування для справжніх ектоморфов!

Таке слово як «товстіти» для людей, що мають тип тіла ектоморф – набуває нового сенсу. У той час як всі намагаються скинути зайву вагу, єктоморфам ж навпаки доводиться всіма способами його здобувати. Твоя дівчина дивиться на тебе з заздрістю коли ти наминали черговий гамбургер з фаст-фуду і при цьому не набираєш жодного грама жиру. Це звичайно плюс, але от коли постає питання про те, щоб додати об’єм рук, то наступають складності.

Факт полягає в тому, що єктоморфам дуже складно набирати вагу і нарощувати м’язову масу . Це пов’язано з статурою і особливостями засвоєння їжі. Справа в тому, що рівень метаболізму (швидкість переробки їжі) у ектоморфов, як правило, у кілька разів вище, ніж у інших типів. Це дає єктоморфам можливість споживати найрізноманітнішу їжу і при це не ставати «товстунами», але при цьому створює труднощі з питанням росту м’язів.

Якщо ви ектоморф і хочете наростити м’язову масу, то рекомендуємо прочитати правила, які дозволять вийти з «зачарованого кола» худорлявості.

«Вдар по вуглеводах!»

Більшу частину денних калорій ектоморф повинен одержувати з вуглеводів. Перевага вуглеводів полягає в тому, що при їх досить великому вживанні людина не відчуває себе так, як ніби-то б він переїв.

Кожна порція їжі повинна включати в себе належне кількість калорій. Віддавайте перевагу Fовільно засвоюваних вуглеводів (незбиране зерно). Швидкі вуглеводи (прості) необхідно споживати протягом тренування і після неї. Не робіть звичкою споживання швидких вуглеводів щодня – залиште їх для тренування, в дні, вільні від тренувань, віддавайте перевагу складним вуглеводам.

«Подружись з протеїном!»

Після тренування особливу увагу, крім вживання швидких вуглеводів, необхідно звернути на протеїн. Протеїновий коктейль рекомендується вжити відразу ж після тренування. Протеїн допоможе відновити м’язи, тим самим ви швидше прийдете в тонус.

Протеїн (білки) повинні бути частиною будь-якої їжі, яку ви споживаєте. Це можуть бути яйця на сніданок, горіхи на закуску, курка на обід, протеїновий коктейль після тренування і стейк на вечерю.

Кожні 2 години!

Вам необхідно харчуватися кожні 2 години. Це необхідно робити з тієї причини, що ваш рівень метаболізму дуже високий, з цього вам необхідна постійне підживлення енергією. Якщо ви хочете стати більше, то їжа повинна стати вашою роботою. Ендоморфи теж повинні часто є, але абсолютно по протилежної причини. Для ендоморфов це допомагає контролювати, споживану їжу, а для екоморфов це дозволяє боротися з її надлишком.

Найголовніше, щодо харчування, полягає в тому, що ви повинні їсти до того, як настане відчуття голоду, тому як після того як воно настало – вже пізно. Вам необхідно постійно підтримувати рівень вуглеводів і білків в організмі. Грубо кажучи, вам необхідно робити точно протилежні дію, щодо тих, хто прагне скинути зайву вагу.

Почніть з того, що додайте до свого харчування додатково 500 калорій, якщо ви не відчули ніякої різниці і ваша м’язова маса не почала рости, то зменшите кардіо-вправи, якщо і після цього не послідувало ніяких змін, то додайте ще 500 калорій. Повторюйте ці заходи до того, як з’явиться результат.

Також, не забувайте про споживання вітамінів і мінералів, які можна отримати за допомогою фруктів і овочів.

Comments are closed!