ПРАВДА І БРЕХНЯ Про дозволені наркотики – Углов Ф. Г. | Zenslim. ru

ПРАВДА І БРЕХНЯ Про дозволені наркотики – Углов Ф. Г. | Zenslim. ru Якщо скинути 5-7% від загальної ваги тіла, то хропіння припиниться з вірогідністю в 50% ПРАВДА І БРЕХНЯ Про дозволені наркотики – Углов Ф. Г.

«Вино, вино, вино, вино – воно на радість нам дано!»

– співається в п’яній компанії за веселим столом. І ніхто з тих, хто п’є і співаючих не сумнівається, що вино дійсно дано на радість людині. І діти, котрі слухають ці пісні і співаючі разом з батьками, впевнені, що це саме так. Тому, як тільки вони підростуть, вони теж стануть пити вино.

У яку б п’ючу компанію людина не потрапив – він почує, що п’ють «на радість».

Тим часом, ніхто і ніде цієї радості не бачить. Мало цього – багато з тих, хто часто пив «на радість», пожнуть горе. А співати продовжують ту ж пісню. Горе, яке неминуче несе вино, приходить не відразу, тому його охоче приписують чого завгодно, але тільки не спиртного. І які б книги ми не читали, які б кінофільми ні дивилися – скрізь одне й те ж: «вино на радість нам дано». Це не випадковість. Вино дійсно дано на радість. але тільки не тому, хто його п’є. Того, хто п’є воно несе – обов’язково! – Тільки горе. Звичайно, не відразу після випивки, а потому, може бути, досить тривалий час – але неодмінно принесе і горе, і хвороба, і ранню смерть.

Чому ж тоді люди п’ють? Перш за все тому, що вони не знають правди. Вона ретельно приховується тими, кому вино дійсно на радість – тими, хто виробляє і, головне, продає це вино.

Виявляється, що виробництво вина нечувано дешево. Фахівці кажуть, що пляшка, повна вина, коштує приблизно стільки ж, скільки порожня пляшка. Ціна вмісту кілька копійок. А продається – за десятки, а то й сотні рублів. Ця різниця між істинною і продажною ціною представляє легку можливість збагачення для виробників і продавців спиртного, можливість безконтрольного збагачення .

За даними академіка Б. І. Іскакова, опублікованими ще в 1985 році, тобто до «перебудови», в кишенях алкогольної мафії осідало до 10 мільярдів золотих рублів на рік! У цих людей ще з тих часів накопичився величезний капітал, який тепер вони можуть пустити в справу. А найприбутковіший «справа» – це продаж наспіх спрацьованого алкогольного пійла. Те що від нього гинуть сотні тисяч і мільйони російських людей, постачальників спиртного не хвилює. Та ще їх всіляко підтримують зрадники і таємні агенти Аллена Даллеса, що поставив мету знищити за допомогою спиртного 90% росіян.

Нам відомі лише деякі дані про витоки алкогольної політики в Росії, її таємні і явні натхненники. Що стосується методів її проведення в життя – про них можна буде судити з подальшого викладу. Адже це ціла наука – під виглядом доброзичливості нести людям горе і смерть.

Автор пропонованої книги сподівається, що будь-який, який прочитав її, зрозуміє: споживаючи алкоголь і тютюн, людина несе собі, своїй сім’ї і своїй державі хвороби і загибель, але зате дуже збагачує «господарів», за здоров’я яких він, в кінцевому підсумку, і п’є.

В одній з недавніх публікацій «Радянській Росії» наведені розміри цього «п’яного навали» на Росію, яке страшніше татарського і гітлерівського нашестя на наш народ. Воно подлее, брудніше і безпощадно. І – головне – важко розпізнається, тому що «вино на радість нам дано».

У цій книзі я не буду говорити про офіційно визнаних наркотиках (морфій, опій, героїн і їх похідні). З ними все ясно. Необхідно тільки посилити і посилити боротьбу з їх розповсюдженням, не зупиняючись ні перед якими заходами. У ряді країн запроваджено смертну кару за їх поширення. І це правильно, бо це є прояв гуманізму по відношенню до свого народу, це спроба запобігти хвороби і загибель мільйонів людей. Зростання наркоманії в Росії вимагає від нашого уряду найрішучіших, найнещадніших заходів для припинення цього явища.

Я буду говорити про ті речовини, які всі вчені світу вважають наркотиками. Проте, уряду нашої та інших країн відмовляються офіційно визнати це, тому такі речовини вільно продаються як «харчові продукти» (!). Мова піде про алкогольну продукції (горілка, вина, пиво) і тютюні.

Наше багаторічне вивчення цієї проблеми, спостереження за людьми як у період прийому цих наркотиків, так і після, переконують нас у тому, що ці так звані «неофіційні наркотики» несуть загибель і руйнування не лише окремим людям, а й усьому суспільству. Не дарма Дарвін говорив, що алкоголь приносить більше бід людству, ніж всі війни та епідемії разом узяті.

Ось про ці наркотичних речовинах, що набули широкого поширення у всьому світі, і піде мова в пропонованій книзі. Я спробую розглянути пов’язані з ними проблеми об’єктивно, грунтуючись на наукових даних, офіційних звітах урядових органів, а також виходячи з власних спостережень – спостережень лікаря-хірурга, прооперував десятки тисяч людей (у тому числі тих, хто п’є і кращих), і громадянина, багато побачив в поїздках по Росії.

Я бачу своє завдання в тому, щоб розповісти строго наукову правду про те, що таке тютюн і вино і що вони несуть народові і країні. Сподіваюся, що читач зрозуміє, чому так бідно живе народ і за рахунок чого багатіє і жиріє мафія.

12 життєвих принципів Федора Григоровича Углова

Люби батьківщину. І захищай її. Безрідні довго не живуть.

Люби роботу. І фізичну теж.

Умій володіти собою. Чи не падай духом ні за яких обставин.

Ніколи не пий і не кури, інакше марні будуть всі інші рекомендації.

Люби свою сім’ю. Умій відповідати за неї.

Збережи свою нормальну вагу, чого б тобі це не коштувало. Не переїдайте!

Будь обережний на дорозі. Сьогодні це одне з найнебезпечніших для життя місць.

Не бійся вчасно піти до лікаря.

Індивідуальне безсмертя недосяжно, але тривалість твого життя багато в чому залежить від тебе самого.

Роби добро. Зло, на жаль, само вийде.

Федір Григорович Углов залишив нас 22 червня 2008 року на 104-му році життя .

  • правда і брехня про дозволені наркотикикутіф
  • углов правда і брехня про дозволені наркотики

Comments are closed!