Пояс для схуднення вулкан

пояс для схуднення вулкан Дія пояси для схуднення Вулкан

Діючи з подвоєною ефективністю, пояс Вулкан швидко спалює підшкірний жир в області живота і талії, покращує циркуляцію крові, запобігаючи можливість отримання травм. При цьому

не потрібно дотримуватися особливий режим і займатися виснажливої??гімнастикою.

Поясом Вулкан користуються для підтримки форми багато відомих спортсменів світу.

Пояс для схуднення Вулкан Класик (Vulkan Classic):

– створює тепловий вплив і мікромассаж;

– знижує вагу без зусиль і дієт;

– легко підтримує досягнуті результати.

Інструкція по застосуванню:

Досить просто обернути пояс Вулкан навколо талії, не здавлюючи внтурішні органи, ефективність пояса від цього не знижується. Пояс для схуднення Вулкан (Vulcan Classic) можна носити безпосередньо на шкірі 12 годин поспіль, не побоюючись роздратування від поту. Якщо у Вас чутлива шкіра, рекомендуємо одягати під пояс бавовняну білизну. Пояс Вулкан не має особливих протипоказань щодо застосування. Пояс Vulcan Classic корисний людям, страждаючим від болю в попереку (при радикуліті), хребті, нирках і т. д. Із застосуванням пояса Вулкан (Vulcan Classic) зростає еффетівность гімнастичних вправ сприяють і боротьбі з целюлітом.

Склад пояса Вулкан (Vulсan Classic):

Пояс для схуднення Вулкан Класик складається з трьох шарів: зовнішній шар нейлону з лайкрой і проміжний шар з осередків неопрена (розтягну8й каучук), закритий спеціальним матеріалом – термоселем. Ці три компоненти забезпечують відмінну теплоізоляцію і здійснюють мікромасаж шкіри, непріпятствуя проте проходженню повітряного потоку з метою усунення надлишку поту.

Пояс Вулкан Класик (Vulcan Classic) є кращим тепловим засобом з неопрену з термоселем. Закриті розтягнуті осередку неопрена становлять основу матеріалу і мають відмінну гнучкістю, що дозволяють поясу щільно облягати талію. Внутрішня частина неопрена закрита термоселем, що здійснює мікромасаж шкіри. При цьому забезпечується проходження повітряного потоку для усунення надлишку поту. У даному випадку тепло підтримується без шкоди для шкіри. Обробка з’єднань матеріалів Вулкан Класик максимально сприяє його тривалої експлуатації.

Необхідно відзначити, що під популярною маркою “Вулкан Класик (Vulkan Classic)” з’явилося багато різновидів цієї моделі різної якості. Купуючи пояс для схуднення Вулкан в нашому інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальний і якісний товар.

  • вулкан класік
  • Замовити пояс вулкан класік
  • Яка дія пояса вулкан класік

Comments are closed!