Пояс для схуднення Vibra Tone (Вібротон). Масажний пояс Вібратон

Пояс для схуднення Vibra Tone (Вібротон). Масажний пояс Вібратон. Пояс для схуднення Vibra Tone (Вібротон). Масажний пояс Вібратон.

Масажний пояс Вібротон (Vibra Tone) Дивіться також – Пояс для схуднення Bradex Тонус

Масажний пояс

для схуднення Вібротон – це один найвідоміших і ефективних Вібромасажна поясів. Дія масажного пояса Вібротон засновано на здійсненні сильного вібраційного впливу на ділянки з жировими відкладеннями. Вібрації активізують процеси переробки жирових тканин і сприяють їх виведенню з організму. Крім цього поліпшується обмін речовин в шкірному покритті, шкіра стає пружною, видаляються прояви целюліту.

На фотографіях нижче Ви можете бачити упаковку і комплектацію товару, представленого в нашому магазині:

Пояс для схуднення Вібротон вже багато років використовується як нетренованими людьми, так і професійними спортсменами. Його використовують не тільки для боротьби з жировими відкладеннями, але і для підтримки тонусу, для підготовки м’язів до тренувань.

Світова популярність пояса Vibra Tone

Популярність масажного пояса Vibra Tone обумовлена??не тільки його приголомшливою ефективністю. Багато людей по достоїнству оцінили адаптивність Вібротон до домашніх тренувань. Погодьтеся, завжди приємно поєднувати тренування тіла з переглядом телевізора, або виконанням домашніх справ.

Пояс Вібротон розташовується на талії і практично не заважає вашій рухливості. Досить знаходитися недалеко від джерела живлення, в іншому можна займатися будь-якими справами.

Особливості пояса Вібротон

Масажний пояс для схуднення Вібротон використовується для спалювання жиру на талії, стегнах і сідницях. При цьому відбувається не тільки зменшення жирового прошарку, а й тренування мускулатури, поліпшення форм і підняття тонусу тіла.

Режими роботи і застосування пояса Vibra Tone

Пояс Вібротон може працювати як в автоматичному, так і ручному режимі. В автоматичному режимі інтенсивність вібрації і їх швидкість змінюється послідовно в 5 різних варіаціях. У ручному режимі Ви самі керуєте інтенсивністю вібрацій.

Кріпиться Вібротон (Vibra Tone) широкими смугами – липучками. Розміри пояса дозволяють одягнути його практично будь-якій людині. Для акцентування впливу пояса Вібротон на певні зони, слід закріплювати його відповідним чином над оброблюваною ділянкою.

У комплекті з поясом Vibra Tone Ви отримуєте зручну сумку для перенесення. Завдяки своїй компактності, пояс можна брати в подорож або навіть на роботу. Продовжуйте тренування з поясом для схуднення Вібротон в будь-якій точці світу, куди б Ви не поїхали. Регулярні тренування сприяють підтримці фігури в ідеальному стані, а також збереженню тонусу і пружності шкіри.

Завдяки поясу Вібротон Ви зможете зміцнити м’язи сідниць, стегон і черевного преса, і значно швидше зможете позбудетеся від жирових відкладень і целюліту на проблемних зонах. Використовуючи Vibra Tone Ви зможете займатися домашніми справами, дивитися улюблені передачі по телевізору або просто спокійно лежати.

Рекомендації з використання масажного пояса Вібротон Vibra Tone:

– Від’єднайте обидві частини системи фіксації пояса.

– Накладіть пояс Vibra Tone на проблемну ділянку тіла і надійно закріпіть.

– Приєднайте до електричної мережі.

– Підключіть пояс до електромережі, натисніть кнопку ON / OFF на пульті управління. Почується сигнал, загориться червона лампочка живлення Power, пояс готовий до використання.

– Виберіть один з двох режимів: ручний або автоматичний.

– Що б вибрати автоматичний режим, натисніть кнопку Mode на пульті управління, палаюча лампочка Auto підтвердить включення Автоматичного режиму, сила вібрації регулюється кнопками «+» або «-», для її зменшення або збільшення.

– Для вибору ручного режиму, натискаємо кнопку Mode на пульті управління, поки загориться червона лампочка Manual. Для того, що б збільшити силу вібрації пояса Вібротон натискайте на кнопку «+», для зменшення вібрації, на кнопку «-».

– Пам’ятаєте, що режим роботи можна змінити в будь-який момент, натисканням кнопки Mode на пульті управління.

– Після завершення масажу натисканням кнопки ON / OFF на пульті управління, потрібно вимкнути пояс, лампочка живлення Power згасне, після чого відключіть Vibra Tone від мережі.

Відмінні результати після використання цього прилади, не залишили сумнівів у споживачів чому варто було купити Вібротон .

Характеристики пояса Вібротон

Comments are closed!