Пояс для схуднення US MEDICA Bikini

Пояс для схуднення US MEDICA Bikini Пояс для схуднення US MEDICA Bikini

У кращих своїх традиціях цей відомий американський виробник обладнання для здоров’я та краси створив чергового електронного помічника для формування стрункою і привабливою фігури. І не просто

помічника, а зручне ефективний пристрій, який можна використовувати кожен день з очевидною користю для здоров’я.

Пропонований вашій увазі пояс для схуднення «Bikini» призначений для делікатного корекції фігури, яка вже після двадцяти регулярних сеансів буквально на очах зазнає змін в кращу сторону.

Як і всі товари цієї іменитої торгової марки, цей чудовий прилад відповідає світовим стандартам якості і має медичні сертифікати. Це означає, що пояс для схуднення «Bikini» спочатку проходив випробування у відібраній фокус-групі, після чого відповідно з позитивними результатами фахівці схвалили застосування цього пристрою в домашніх умовах. Тому в разі купівлі інноваційного вібромасажера «Bikini» ваша фігура буде завжди в надійних руках.

Технічні характеристики

    пояс для схуднення «Bikini» працює, як від побутової мережі, так і від автомобільного прикурювача; пристрій оснащений вбудованим таймером, який автоматично перериває масажний сеанс кожні 10 хвилин. Це обумовлено медичними рекомендаціями і захистом приладу від перегріву; 5 програм різної інтенсивності; ручний режим управління

Зручний ремінь із застібкою-липучкою забезпечує комфортне розташування робочої платформи на массируемом ділянці. Доглядати за поясом слід без використання великої кількості рідини при відключеному штекері. Забороняється застосування абразивних засобів і хімічно активних речовин.

УВАГА! Не можна використовувати пояс у ванних кімнатах та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

Крім того, застосовувати цей пристрій рекомендується вранці або вдень – в іншому випадку яскраво виражений тонізуючий ефект може не дозволить вам заснути.

І що ж у результаті?

А в результаті, насамперед, струнка підтягнута фігура без явно вираженого целюліту, яка є мрією кожної жінки. Звичайно, не варто очікувати від вібромасажера позамежних чудес, але очевидні позитивні ефекти ви помітите в будь-якому випадку.

Крім корекції талії, стегон, живота і сідниць, пояс для схуднення «Bikini» здатний позитивно вплинути на багато складових вашого здоров’я, а саме:

    нормалізувати кров’яний тиск; усунути загальний синдром втоми; поліпшити роботу серцево-судинної системи; забезпечити оптимальний стан шкірного покриву; зміцнити м’язи, сухожилля і хребет;

А якщо й цього мало, то через місяць-другий ви зможете самостійно переконатися з сантиметром в руках, що ваша талія стала менше, а зайві кілограми кудись зникли. І тоді ви точно скажете спасибі виробникові цієї ефективної новинки, бездоганна робота якої допоможе вам постійно наближатися до свого ідеалу.

Принцип роботи пристрою «Bikini»

Генеруються пристроєм вібрації різної інтенсивності активізують наступні процеси, які позитивно позначаються на самопочутті і підтягнутості вашої фігури:

    рефлекторну роботу м’язів і як наслідок зміцнення всього м’язового корсету; обмін речовин, який допомагає постачати клітини на массируемих ділянках корисними речовинами; природне розщеплення жирів; загальний капілярний кровотік, знімає втому і больові відчуття

В результаті проблемні ділянки шкіри відновлюють свою природну еластичність і гладкість, швидко нарощується м’язова тканина, а весь організм отримує заряд бадьорості на весь день.

Масажувати цим поясом можна практично будь-яку ділянку тіла, включаючи ноги, спину і сідниці. Комплекс базових вправ додається в окремій інструкції.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00622 sec