Пояс для схуднення | Масажні пояси Zenet від компанії «ТИТАН»

Пояс для схуднення | Масажні пояси Zenet від компанії «ТИТАН» Ефективний пояс для схуднення

ТОВ «ТИТАН» пропонує продукцію німецького виробника Zenet, в тому числі масажні пояси для схуднення, за оптовими цінами. Клієнтам забезпечені швидка обробка всіх

вступників заявок і високий рівень сервісу.

Наша мета – допомогти всім бажаючим знайти вчинені контури і пропорції фігури. Для цього достатньо замовити унікальний масажний пояс Zenet.

Чому масажний пояс Zenet так зручний?

Асортимент масажних поясів для схуднення викликає найбільший інтерес і стійкий попит на ринку товарів для здорового способу життя. Їх купують не тільки ті, хто мріє схуднути, але й спортсмени, що піклуються про підтримання своєї форми.

Якщо через високу зайнятості Ви не можете виділити час на відвідування сеансів масажу, то даний виріб буде для Вас незамінним. Адже масажний пояс можна носити в будь-який час, не відриваючись від робітників або особистих справ.

Обмеження в застосуванні пояси для схуднення

Масажний пояс не можна використовувати, якщо ви страждаєте тромбозом, а також під час вагітності. Найкраще надягати пояс як мінімум за півгодини до або після прийому їжі. Жінкам рекомендується застосовувати масажний пояс 2 рази на день по 15 хвилин, чоловікам потрібна 1 процедура на добу (25 хвилин). Дозволяється змінювати час впливу в індивідуальному порядку.

Переваги масажного пояса для схуднення

Якщо Ви бажаєте отримати більш швидкий і виражений ефект, необхідно поєднувати масажний пояс з дотриманням дієти і регулярними фізичними навантаженнями. Завдяки комплексному підходу можна позбутися надлишкового жиру і підкоригувати фігуру. Додатковими перевагами використання масажного пояса можна назвати підтримання м’язів в тонусі і турботу про здоров’я організму в цілому.

Застосування масажера забезпечує ряд корисних додаткових ефектів:

    поліпшення кровообігу; тренування м’язів преса; знищення надлишкових жирових відкладень і целюліту; поліпшення тонусу шкіри і м’язів; нормалізацію обміну речовин; підвищення працездатності; зниження больового синдрому; нормалізацію тонусу кишечника.

Ряд моделей масажних поясів для схуднення пропонують функцію «Ефект сауни», яка збільшить швидкість танення зайвих кілограмів. Крім того, пристрій нормалізує водно-сольовий баланс за рахунок виведення надлишкової рідини з тканин.

Масажний пояс Vibra tone для схуднення і його переваги: ??

    простий у використанні; можна носити де завгодно – в офісі, вдома чи за кермом автомобіля; ефективно зміцнює і тонізує м’язові волокна; підходить для різних частин тіла; виводить токсини; допомагає результативно спалити жир; позбавляє від набряків і зайвої рідини в тканинах; нормалізує обмінні процеси; покращує циркуляцію крові в зоні впливу; забезпечує схуднення і гарантує усунення «апельсинової кірки»; покращує тонус шкірних покривів.

Хочете зробити відмінний подарунок друзям і близьким? Купуйте масажні пояси для схуднення від відомого німецького виробника Zenet.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00758 sec