Пояс для схуднення і стимуляції

Пояс для схуднення і стимуляції Пояс для схуднення і стимуляції Список продукції >>> Пояс для схуднення і стимуляції забезпечує раціональну втрату ваги

Корпорація Тяньши вже багато років працює над проектами в сфері схуднення. За ці роки фахівці Тяньши вивчили безліч моделей поясів

для схуднення, створених іншими фірмами, доповнили їх своїми унікальними розробками, і в результаті вийшов продукт під назвою «Пояс для схуднення і стимуляції». Можна з упевненістю назвати цей продукт кращим серед подібних поясів. У продукту, виробленого Тяньши, існують функції і можливості, яких немає ні у одного пояси для схуднення, виробленого іншими компаніями.

В пояси для схуднення Тяньши одночасно працюють механічні складові, електронні та біологічні. У приладі одночасно працюють п’ять мініатюрних моторчиков, які одночасно створюють вібрацію, що сприяє розсмоктуванню жирової тканини. Мотори працюють під «керівництвом» електронного приладу. На приладі можна підібрати один з восьми режимів роботи, який найбільше відповідає потребам споживача. Всі режими дуже ефективні і впливають на глибокі шари жиру і мускулатури.

Крім цього, пояс створює ще і сприятливе для обмінних процесів магнітне поле. Два десятки джерел магнітного випромінювання одночасно включаються і впливають на місця найбільшого скупчення жирової тканини. Магнітне поле впливає і на поверхневі, і на глубоколежащие шари жирових клітин.

Одна з унікальних розробок інженерів Тяньши – це біологічний матеріал, який відображає інфрачервоне випромінювання. Це матеріал натурального походження, який прогріває жирові тканини, одночасно з цим магнітні поля, чинних не постійно, в імпульсному режимі ефективно впливають на біологічно активні точки грудей. Результатом цієї дії є збільшення грудей, підтягування її і поліпшення її форми. Всі ці дії відбуваються природним чином, без використання хірургічних методів.

Пояс для схуднення і стимуляції покращує кровообіг. покращує форму і збільшує розмір грудних залоз, сприяє підняттю обвислих грудей. Грудна мускулатура зміцнюється, а разом з нею поліпшується і форма грудей.

Крім основного пояса в комплект входить ще й пристрій для впливу на ноги і руки. Використовуючи технологію ETS, струм певної сили і частоти діє на шкірні покриви тіла. Для більш сильного впливу застосовується спеціальний гель, який сприяє повному зіткненню приладу з шкірою. Ток діє на зразок нервових імпульсів, він активізує рецептори м’язової тканини, що лежать глибоко в товщі тіла. Це активізує кровотік, зміцнює мускулатуру, сприяє якнайшвидшому спалюванню жиру. Дуже хороші результати дає одночасне використання Пояса для схуднення і вживання відповідних БАД (біологічно активних добавок) виробництва Тяньши.

Ще одна зручність Пояса для схуднення і стимуляції в тому, що він працює на батарейках. Його можна використовувати в будь-яких умовах, незалежно від наявності мережі змінного струму.

У яких випадках слід використовувати Пояс для схуднення і стимуляції Тяньши?

1. При наявності зайвої ваги

3. При остеохондрозі будь-яких відділів хребта. а особливо поперекового відділу

5. При синдромі менеджера

6. При слабкості грудної мускулатури і для збільшення молочних залоз.

У яких випадках не можна використовувати Пояс для схуднення і стимуляції?

1. При схильності до утворення тромбозів

2. При гіпертонії. а також артеріальної гіпертензії

3. При серцевій недостатності

4. При геморої в гострій або хронічній формі, поєднується з наявністю тромбів або утиском кровоносних судин

Одним з основних діючих компонентів поясу є п’ять моторчиков, конструкція яких створена з урахуванням біологічних особливостей людського організму. Пояс слід укріпити на талії. У пояс вбудований електронний датчик, який дозволяє вибрати одну з восьми програм роботи моторчиков (це обертання, змінні поштовхи, аналог мануального впливу, вібрація, удари, розтирання, точковий масаж і мікс). Подібна дія дозволяє впливати на найглибші шари жиру і прискорити в них процес спалювання жирових клітин.

  • що входить в комплект з поясами для схуднення
  • яка втрата ваги в кабачка при смаженнi

Comments are closed!

_0.31MB/0.00862 sec