Пояс ABC Ераунд (ABS-A-ROUND) для схуднення

Пояс ABC Ераунд (ABS-A-ROUND) для схуднення Пояс ABC Ераунд (ABS-A-ROUND) для схуднення

admin 23 серпня 2013 · 24 comments

Як схуднути, лежачи на дивані і уплітаючи макарони? Як накачати м’язи, не займаючись фізичними вправами? Це питання, які розбурхують мозок кожного ледаря. І на нього з готовністю

відповідають продавці поясів для електростимуляції м’язів. Вони обіцяють, що всього за 10-15 хвилин на день ви зумієте позбутися зайвої ваги і придбати спортивну фігуру без дієт і зусиль.

ABC Ераунд – якраз один з таких поясів. Він являє собою апарат, який вібрує і посилає електричні імпульси, що змушують м’язи скорочуватися. Виробник стверджує, що 10 хвилин використання пояса ABC Ераунд здатні замінити 5 інтенсивних тренувань у спортзалі. Ефектом від його застосування повинні стати щільні кубики на животі і струнка фігура.

Давайте розглянемо пояс ABC Ераунд з точки зору зниження маси тіла. Чи здатний він допомогти зменшити вагу і об’єм талії? Чи справді він настільки ефективний, як про нього говорять? Чи вистачає 10 хвилин на день для формування спортивної та стрункої фігури?

Включимо мізки. Що потрібно робити для того, щоб стабільно втрачати у вазі? Худнути допомагають всього дві речі:

    обмеження калорій, які надходять в організм з їжею; більш швидке спалювання калорій.

Очевидно, що на перший процес ABC Ераунд вплинути не в змозі. Навряд чи він зменшує апетит або блокує травні ферменти. Тому перший варіант ми відразу ж викреслюємо, залишаємо лише другий. Він бачиться більш-менш імовірним.

Тепер подумаємо, яким чином ABC Ераунд може підвищити енерговитрати організму? Що він взагалі робить? У нього багато функцій, але їх можна розділити всього на дві групи:

    масаж; стимуляція скорочення м’язів.

Масаж робить на організм людини безліч корисних ефектів. Він стимулює кровообіг, знімає набряки, профилактирует целюліт, але зниженню маси тіла не сприяє. Чому? Бо не робить жодної з тих двох речей, які ми щойно обговорили: не обмежує надходження калорій і не спалює енергію.

Як стимуляція скорочення м’язів за допомогою пояса ABC Ераунд може сприяти схудненню? Розберемо можливі варіанти:

    енергія витрачається безпосередньо під час скорочення м’язів; м’язи збільшуються в об’ємі і починають споживати більше глюкози.

Скорочення м’язів вимагає енергії – це факт. З цієї причини фізичні навантаження – один з найефективніших способів схуднути. При цьому найбільш дієвими є ті вправи, в яких задіюється максимальна кількість м’язів. Тому найчастіше для зниження маси тіла використовують біг і плавання.

Чому потрібно задіяти максимальну кількість м’язів? Все дуже просто. Піднявши вгору руку, ви витратите одну одиницю енергії. Піднявши одночасно дві руки, ви витратите дві одиниці енергії за той же проміжок часу. Задіюючи всі групи м’язів, ви витрачаєте більше калорій.

Повертаємося до поясу ABC Ераунд. Скільки груп м’язів задіє він? Тільки черевний прес. Чи можуть 10-хвилинні скорочення м’язів живота утилізувати стільки ж глюкози, скільки хоча б одна хвилина бігу? Навряд чи. При цьому люди, які перебувають у постійній боротьбі із зайвою вагою, знають, що навіть щоденне півгодинне пробіжка далеко не завжди приводить до бажаного результату.

Робимо висновок. Пояс ABC Ераунд не здатний спалити велику кількість енергії ні за 10 хвилин, ні за півгодини, ні за годину. Отже, ви від нього не схуднете. Але давайте розглянемо віддалену перспективу. Можливо, ви почнете втрачати у вазі після того, як виросте ваша м’язова маса? Очевидно, що чим більше розмір м’язи, тим більша кількість енергії їй потрібно. Це факт, який не потребує доказів.

Припустимо, через кілька місяців обсяг м’язів черевного преса збільшиться. Чи зросте витрата калорій? Навряд чи. Навіть якщо застосування пояса ABC Ераунд дозволить вам зміцнити прес, на скільки відсотків зросте ваша загальна м’язова маса? На один? Можливо, в такому випадку кількість споживаної м’язами енергії теж зросте на один відсоток. Думаєте, від такого «стрімкого» зростання енерговитрат ви схуднете?

І останнє запитання: а чи можна взагалі накачати м’язи преса за допомогою ABC Ераунд? Так, це можливо, якщо людина має струнку фігуру. Але ж ми розглядаємо пояс в контексті схуднення. Чи зможуть електричні імпульси пробитися через кілька сантиметрів жиру? Вам доведеться посилити струм, але тоді з’являться неприємні відчуття. Більш неприємні, ніж під час виконання фізичних вправ.

Загалом, не займайтеся дурницями. Пояс ABC Ераунд не допоможе вам схуднути. За гроші, які ви збираєтеся витратити на цю дрібничку, ви можете придбати хороший препарат для схуднення або оплатити абонемент у фітнес-клуб. Більше ходіть, хоча б іноді бігайте і плавайте, що не пхайте за щоки все підряд, і дуже скоро ніякої ABC Ераунд вам не знадобиться.

Автор: Вадим Жилюк (лікар)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення FoodLover. ru обов’язкове!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00492 sec