ПОХУДЕТЬ ЗА МІСЯЦЬ Як схуднути за місяць на 5 кГ Дієт програма схуднути на 5 кг за місяць

ПОХУДЕТЬ ЗА МІСЯЦЬ Як схуднути за місяць на 5 кГ Дієт програма схуднути на 5 кг за місяць Схуднути за місяць Як схуднути за місяць на 5 кГ

Схуднути на 5 кілограм за місяць . Без проблем!

Дієтичні поради, якими рясніють жіночі журнали,

суперечці немає, хороші. Але вони явно не беруть до уваги особливості жіночого мислення. Відомо, що ми, слабкі створення, ще з дитинства недолюблювали всякі арифметичні дії, як то «скласти», «відняти» і тим більше «вирахувати відсоток». Тому для нас рада «кількість жирів не повинна перевищувати 20% від денного раціону» звучить приблизно як «Е одно МС в квадраті». Ясно, що рекомендації по дієті повинні бути гранично простими і конкретними: що, коли і в якій кількості.

Тому ми вирішив скласти для вас найдокладніший двотижневий план здорового харчування. Вам треба буде чітко слідувати нашим рекомендаціям – і все. Зверніть увагу: пропонована дієта, дійсно, на 100% здорова. У ній немає ніякого екстриму, зате є маса смачних і улюблених продуктів, тому ви й не помітите, як «дієтичний» місяць залишиться позаду. Нарешті, цей план харчування придуманий саме для жінок, що ведуть активний спосіб життя і тому не мають можливості дотримуватися суворої дієти.

Отже, перед вами двотижнева програма харчування, проте пройти її доведеться двічі (разом – 4 тижні). Пам’ятайте: тверезомислячі жінки швидко вага не скидають. Це шкідливо. Втрата 0,5 – 1 кг на тиждень вважається ідеальним темпом, оскільки саме такий режим дозволяє вбити двох зайців – позбутися жирових відкладень і м’язову масу не «спопелити». А надто низькокалорійна дієта разом з жиром і ваші м’язи «зжене». Станете в’ялою, як сухофрукт. Так що наша продумана і ретельно вивірена дієт-програма куди краще, ніж відчайдушна голодовка.

Не бійтеся перекушувати. «Перехопити» що-небудь між обідом і вечерею – не злочин. Перекушування приносять масу позитивних емоцій, знімають стрес – а значить, вони необхідні. Тільки подбайте заздалегідь про те, щоб у вас під рукою завжди було що-небудь їстівне, але при цьому корисне. Наприклад, яблуко, або батончик мюслі, або штучка-інша кураги. Інакше вам світять чіпси із сусіднього кіоску. Або вечірня оргія обжіранія в гостях у мами.

Плануйте заздалегідь. Дієта прийомів їжі «експромтом» або «за настроєм» не визнає. Складіть детальний список: коли ви їсте, що, скільки. Заплануйте точний час прийому їжі, начебто мова йде про серії найважливіших ділових зустрічей у вашому житті. Зметикуєте, ніж поснідати, вирішите, що будите їсти на обід, прикиньте. Чим ви будите перекушувати протягом дня на роботі мул по дорозі додому. Але до крайності доходити таки не варто – компроміси в нашому житті необхідні.

Думайте! обмозгуйте «времясберегающіе» варіанти харчування. Якщо вас чекає дуже завантажений день, заздалегідь вирішите, який з прийомів їжі можна буде відкласти або перенести. Вирішіть. Чим ви зможете пообідати не відходячи від робочого столу (замість того, щоб спускатися в їдальню), чим можна буде перекусити по дорозі. Яке смачне і корисне блюдо ви зможете приготувати вранці менше ніж за 10 хвилин. І взагалі відходите від стереотипів. Погодьтеся, наприклад, що вечеря зовсім не зобов’язаний бути гарячим, а поснідати можна залишками вечері.

Ідіть на компроміси. Не всі завжди йде так, як ми плануємо. Будьте до цього готові і тримайте про запас одну – дві альтернативи.

Дієт-програма схуднути за місяць на 5 кГ

Ці рекомендації дані з розрахунку на середньостатистичну жінку вагою близько 63 кг, провідну помірно активний спосіб життя (силові тренування 2-3 рази на тиждень і аеробіка 3 рази на тиждень).

Comments are closed!